PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 823
oceny
7,4 10 1 82823
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Quiz o Ranczu?

ocenił(a) serial na 9

Zasady są proste:
Staramy się poprawnie odpowiedzieć na pytanie zadane wcześniej, a następnie sami piszemy
nowe:)

Ja zaczynam:
W jednym z odcinków Solejuk myślał,że jego pole jest roponośne, z czego tak naprawdę
wyciekała ropa?

blaugball

Na gitarze.

Ile lat ma Kusy?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

zapraszam również na http://ranczo.wikia.com czyli na Ranczopedię, którą każdy może edytować i rozwijać :)

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

A co z usuwaniem nieprawdziwych informacji, jak ta, że nazwisko Kusego pada w 89 odcinku?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

No właśnie każdy może edytować i rozwijać Ranczopedię, dlatego jak widzisz jakiś błąd to śmiało możesz edytować i poprawić ;) A co do nazwiska Kusego, to owszem pada ono w VII serii, a mianowicie w odcinku 90 "Trudne powroty", kiedy Monika pokazuje Lucy zaproszenia dla Kusego do różnych galerii, na jednym z takich zaproszeń widać "Mr.Sokołowski"

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

Niby widać, ale nic nie widać, przynajmniej na moim telewizorku 32 cale.

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

widać, widać, tu specjalnie zrobiłem screen'a. Proszę nawet zaznaczyłem gdzie pada nazwisko Kusego: http://i42.tinypic.com/2elcfwk.jpg

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

No właśnie mało co widać, ten screen musiałam sobie powiększyć do 800%, żeby zobaczyć. mam nagrany ten odcinek i słowo daję, na moim telewizorku nie widać nazwiska, nawet "Dear" trzeba się domyślać.

A przy okazji dziękuję za namówienie do udziału w Ranczopedii - już zrobiłam parę poprawek, lada moment się zarejestruję jako użytkownik.
No i rozumiem, ze zloty się wciąż odbywają i można się na jakiś wybrać?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

Dzięki za zaangażowanie w rozwoju Ranczopedii, najlepiej zarejestruj się tam, tak jak już wcześniej wspomniałaś.

A co do zlotów to więcej informacji znajdziesz na Forum Ranczersów, czyli http://ranczo.org

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

jeszcze jedno, w razie czegoś to mój nick na Ranczopedii i na ranczo.org to Przemo94

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

To akurat zgadłam sama, jesteś tam niezwykle aktywny z pożytkiem dla Ranczopedii. Oczywiście, ze się zarejestruję i jeszcze raz dzięki :)

PS. Moją dzisiejszą aktywność zauważysz, bo chyba tylko jeden "Niezarejestrowany użytkownik" dokonywał paru zmian. Pozdrawiam noworocznie.

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

Już się zarejestrowałam :)

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Tego nie wie nikt.

Jakie było pierwsze zadanie Dudy w Urzędzie Gminy?

Milanowa

Opisywanie teczek, zawierających "komplet haków na każdego, kto się w gminie liczy".

Gdzie Wójt wysłał Czerepacha na półroczne szkolenie samorządowe?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Takie łatwe pytanie? Do Brukseli.

Po co do Brukseli został wysłany Fabian?

Milanowa

Czerepach wysłał Fabiana do Brukseli żeby pilnował Lodzię.

Jak miał na imię były mąż Lucy?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Oj, nieładnie - to nie jest pytanie na temat serialu, ta postać dopiero się pojawi w ósmej części, a znana jest z filmu pełnometrażowego - Louis.

Co spowodowało, że Solejukowa podsunęła mężowi cały program PPU i w dodatku kazała mu uwierzyć, że sam osobiście go napisał?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

skąd masz takie informacje, że były mąż Lucy Louis pojawi się w ósmej serii Rancza?

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

Gdzieś mi się obiło w necie, ale jak teraz szukam, to nie potrafię znaleźć, gdzie.

ocenił(a) serial na 10
przemo9611

Sprawdziłam i jednak nie ma takiej informacji w żadnym miejscu, które "może wiedzieć".

Milanowa

Najpierw rozmawiała z Klaudią, która poradziła jej, że jak będzie mówić mężowi, że jest mądry to na pewno poczuje się szczęśliwszy i pewny swego i tak też zrobiła. Później przy kieliszku napisała program Solejukowi, a potem mu wmówiła, że sam to napisał. Następnie kazała mu własnoręcznie przepisać i program Solejuka gotowy :)

Jak nazywał się malarz, którego agentką była Monika zanim poznała Kusego?

ocenił(a) serial na 10
wrota2

Kosicki.

Jaki stopień służbowy ma policjant Stasiek?

Milanowa

Aspirant

Co spowodowało pożar w restauracji Wioletki?

_lilka_

Solejuk wrzucił niedopałek papierosa do fajerwerków.

Dlaczego Stasiek nie chciał, żeby Violetka zerwała afisz z napisem "Wróciła stara obsługa"?

wrota2

Bo we wsi nie było więcej brystoli.

Dlaczego Stasiek popad w depresję w sezonie 7 ?

_lilka_

Bo z jednej strony był policjantem, a z drugiej ukrywał się przed policją i nie był pewny swojej tożsamości.

W jakiej sprawie Solejukowa rozmiawiała przez telefon po francusku?

wrota2

Solejukowa rozmawiała po francusku przez telefon po to żeby Czerepach otrzymywał wiadomości gdzie znajduję się Lodzia w Brukseli bo był o nią zazdrosny.

Dlaczego Kusy pod koniec 7 sezonu palił swoje obrazy?

ocenił(a) serial na 10
wrota2

W sprawie uruchomienia w telefonie Lodzi możliwości śledzenia jej położenia.

Jak się nazywał polityk, który spowodował aresztowanie Lucy?

Milanowa

Kowalski

Dlaczego Kusy pod koniec 7 sezonu pali swoje obrazy?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Żeby udowodnić Lucy, że jest dla niego ważniejsza niż one.

A ja wrócę do pytania o przyczyny pożaru Country Clubu, bo odpowiedź na to nie była prawidłowa. Pożar miał miejsce miesiąc po tym, jak Solejuk wrzucił peta do fajerwerków - te wówczas tylko narobiły hałasu, nic więcej.

Milanowa

nie ma dalszego pytania

neo2114

To ja zadam pytanie

Przez co Monika dowiedziała się o malarzu Kusym?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Przez internet. w którym zobaczyła jego obrazy.

Michałowa przesłała "ławeczce" szczególny poczęstunek. Co to był za poczęstunek i za co stanowił podziękowanie?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

Podpowiadam - w 91 odcinku to było.

Milanowa

Karafkę naleweczki ofiarowała, jak to Stach powiedział ;)

ocenił(a) serial na 10
neo2114

Nie ma pytania, bo na tamto nie padła odpowiedź. Ale skoro pojawiło się nowe pytanie, to ja odpowiem. Pożar Country Clubu miał miejsce miesiąc po "fajerwerkach Solejuka". Przyczyna nie jest znana, z rozmowy Więcławskiego z wójtem bodajże wiadomo, ze "prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej".

Milanowa

To była chyba nalewka, Michałowa chciała podziękować za to, że dzięki panom z ławeczki zmieniła zdanie, co do podjęcia pracy w kurii. Zgadza się?

ocenił(a) serial na 10
wrota2

Zgadza się, dawaj nowe pytanie :)

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

Chyba wrota2 zapomniały o pytaniu. No to ja zadam.

W jednym z odcinków Więcławski wypowiada następującą kwestię:
"Jak ostatnio do piętnastu liczyłem, to mi więcej wychodziło."
Czego dotyczyła ta wypowiedź?

ocenił(a) serial na 9
Milanowa

Liczby kobiet,które z pomocą Lucy chciały znaleźć pracę.Początkowo było ich piętnaście,ale następnego dnia przyszły tylko cztery.


Kto i gdzie schował narzędzia Więcławskiemu,kiedy ten przerwał remont w dworku?

ocenił(a) serial na 10
blaugball

Kusy z Pietrkiem w ziemiance z czasów wojny.

Jakie zaklęcie rzuciła babka na magistra z apteki?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

Babka rzuciła na magistra z apteki zaklęcie,aby się jąkał.


Lucy widząc pewne zaklęcie,jakie użyła babka-zielarka,chciała je wypróbować. Na kim wypróbowała i co to było za zaklęcie?

ocenił(a) serial na 10
Patrykpl_filmaniak

Zaklęcie przewracające - wypróbowała je na Solejukowej i Więcławskiej, gdy te przyszły, aby sprawdzić, czy Solejukowa faktycznie zna angielski.

Kto poprowadził w gminie pogadankę o antykoncepcji?

ocenił(a) serial na 10
Milanowa

W gminie pogadankę o antykoncepcji poprowadziła doktorowa.



Jakie różne osobowości miała Klaudia? (mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi...O te jej zmiany fryzur poglądów itp.)

ocenił(a) serial na 10
Patrykpl_filmaniak

Była punkiem, dwukrotnie zagorzałą chrześcijanką, gotem, fanką filozofii wschodniej (feng-shui), bizneswoman, skinem, artystką, nieomal żołnierzem (szkoła przetrwania).
Pytania nie zadaję, bo zadała inna osoba.

Milanowa

Doktorowa

Kim był na samym początku Więcławski tzn. jaką funkcje sprawował oprócz tego ze był biznesmenem ?

ocenił(a) serial na 10
marcia1711

Funkcję? Nie nazwałabym tego funkcją. Naprawiał na swój koszt wszystkie kapliczki z całego powiatu (nie spodziewał się, że tyle ich było).

Jak postanowili przeciwdziałać zagłodzeniu proboszcz z wikarym, gdy Michałowa zafundowała im post?

Milanowa

Nie nie o to mi chodziło.. Był kościelnym ; pomagał proboszczowi....

ocenił(a) serial na 10
marcia1711

No fakt. Pomagał w czasie mszy.

Milanowa

Odpowiadam na twoje pytanie : kupowali u Wioletki pierogi

Jak nazywa się córka Weroniki i Kao Tao ?

ocenił(a) serial na 10
marcia1711

Zosia.

Kto w gminie nosi to samo imię?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones