PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
6,9 11 271
ocen
6,9 10 1 11271
Star Trek: Discovery
powrót do forum serialu Star Trek: Discovery

Jestem na TAK !!!!!

ocenił(a) serial na 8

po pieszych dwóch odcinkach serial zapowiada się ciekawie jeśli utrzyma taki ton do końca sezonu zapowiada się dobry serial

użytkownik usunięty
mitrus80

Widzę, że stawiasz Defiance w tej samej lidze, co Star Trek. Przyznam, że naczytałem się złych opinii na temat serialu w okolicach pierwszego sezonu i zdecydowałem go sobie odpuścić. Polecasz ten serial? Mógłbyś jakoś zachęcić słowem? ;-)

A jeżeli szukasz fajnych seriali, polecam wspomniany tutaj na forum serial "The Orville":
http://www.filmweb.pl/serial/The+Orville-2017-785070
- naprawdę dobrze zrobiony klon Star Trek z elementami komediowymi. FOX wpakował duże pieniądze w tą produkcję i wygląda, że szykuje się hit.

ocenił(a) serial na 6

Mi osobiście "Defiance" podobał się na tyle że oglądałem bez bólu (u mnie ocena 7) ;-) myślę że śmiało możesz dać szansę temu serialowi. Myślę że głosy rozkładały się pół na pół w tym przypadku, wielu skreślało bo że niby Syfy to gwarant tandety.

"Orville" rzucił mi się ostatnio w oczy ale na razie nie szukam komedii w tych klimatach, za to "Star Trek" to mila niespodzianka, chociaż obsada na razie dosyć skromnie wygląda i mogło by być więcej wyrazistych postaci (wypowiadam się po 3 odcinkach)

użytkownik usunięty
mitrus80

"The Orville" nie jest typowym serialem komediowym. Są tam elementy komiczne obecne w każdym odcinku, ale (na szczęście) nie jest on pomyślane na ciągłe "wybuchy salw śmiechu". Sam byłem sceptycznie nastawiony i serial bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zbadaj ;-)

ocenił(a) serial na 6

dzięki, zobaczę co tam grają w takim razie

ocenił(a) serial na 2
_Akira_

Jestem po 7 odc ,widziałem wszystkie stare serie i muszę powiedzieć ze nowy trek mimo iz niesie ze sobą brzemię Paramount i CBS radzi sobie zaskakująco dobrze.Oby tak dalej trzymam kciuki za serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones