PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 569
ocen
7,9 10 1 108569
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

Zaskakująco słaby.

ocenił(a) serial na 3

Nie rozumiem i nie zrozumiem pompowania balonika wokół seriali. Jest niespójny i zawiera błędy logiczne. Przy okazji ma ogromne przestoje i jest niesamowicie nudny.
To jest moja subiektywna opinia i oczywiście można się z nią nie zgodzić.

użytkownik usunięty
paula_ryba

Ale to że wariują jest jasne od trzeciego odcinka a supernudne sceny "wspomnień" ciągną się do dziewiątego. Tak, wiem, dziękuję, oni świrują. Zrozumiałem miesiąc wcześniej. Nie potrzebuję szóstego odlotu Dolores i Maeve. Już wiem.

ocenił(a) serial na 10
dorastam3

lol, to że nie zrozumiałeś nie oznacza, że coś jest błędem logicznym i trzeba serial oceniać na 3 z tego powodu. Jeśli nie zrozumiałeś, wystarczy zapytać, ktoś jak widać odpowie.

ocenił(a) serial na 3
Pao

"lol" - mi w zupełności wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) serial na 6
dorastam3

https://www.youtube.com/watch?v=pmbYjVy9Xcg

dorastam3

Po zakonczeniu serialu musze sie zgodzic, jeszcze w trakcie trwania mialem nadzieje, ze sie to lepiej rozkreci, ale jak juz pisalem gdzie indziej okazalo sie, ze za duzo mial nudnych zapychaczy:
http://www.filmweb.pl/serial/Westworld-2016-232988/discussion/Dlaczego+Westworld +cieszy+sie+znacznie+wieksza+popularnoscia+niz+Humans,2834293#post_14856184

ocenił(a) serial na 5
dorastam3

Zgadzam się. Zdecydowanie wolę pierwowzór z 73r http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiat+Dzikiego+Zachodu-1973-31493

Krótki i zwięzły i na temat

ocenił(a) serial na 9
dorastam3

Oczywiście nie zgadzam się :) Proszę o przykłady błędów logicznych z zaznaczeniem, że wiele rzeczy wyjaśnia się dopiero po obejrzeniu całości, a część zapewne wymaga dokładnej obserwacji tego, co się dzieje na ekranie oraz zrozumienia formuły serialu.

ocenił(a) serial na 5
dorastam3

W pełni się zgadzam z opinią autora wątku. Serial przereklamowany orginalny film był o wiele lepszy i bardziej wciągał. Akcja w serialu nie ma prawa porywać skoro i tak wiadomo że ludzie przeżyją. Fabularne teksty nie porywają i ogólnie mało się dzieje za dużo badania i niepotrzebnego przedłużania. Dodatkowo otoczka tajemniczości która miała towarzyszyć końcówce każdego odcinka zupełnie nie pory. Z trudem dotrwałem do końca sezonu a drugiego nie zamierzam ruszać.

ocenił(a) serial na 7
dorastam3

Dokładnie. Od pierwszego odcinka wiadomo jak serial się zakończy.

dorastam3

I te prostytutki takie brzydkie

ocenił(a) serial na 10
dorastam3

Nie zgadzam się

ocenił(a) serial na 10
dorastam3

Słaby to ty jestes lubisz same komedie wielu ludzi nie dorosło do tego serialu polecam obejrzeć go dwukrotnie wtedy wszystko jest jasne. Tu każdy element do siebie pasuje jak w staroszkolnych filmach nie to co jakieś łubudubu zabili go i uciekł.

ocenił(a) serial na 5
dorastam3

NUDNY I NIELOGICZNY

ocenił(a) serial na 5
dorastam3

A Ja popieram.

dorastam3

serial jest jak w tej zyebanej reklamie
o ,westworld !
genialny jest-
no faktycznie qwa jest genialny

ocenił(a) serial na 8
dorastam3

Wróć się do "Domu z papieru" - tam masz gro absurdów, bzdur logicznych i niedorzeczności, których najwidoczniej nie zauważyłeś.

dorastam3

Zgadzam się z autorem postu. Ledwo dotrwałam do końca sezonu 1. Jeśli chodzi o 2 to nie oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones