Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Wiedźmin (2019)

Ziarno prawdy

A Grain of Truth 1h 3m
6,9 4 089
ocen
6,9 10 1 4089
Wiedźmin
powrót do forum s2e1

Czytałem wiedzmina Sapka setki razy, kilka razy przeszedłem wszystkie części gry. I powiem szczerze.. nie wiem co oglądałem.. niby świat ten sam , niby bohaterzy znajomi ... ale nie ogarniam tego. Jest mi przykro , ponieważ tu nie chodzi o brak budżetu, bo widać że na kasie nie oszczędzali. Po naszym Polskim Wiedzminie z Żebrowskim tłumaczyłem sobie ze gdyby mieli większy budżet byliby w stanie stworzyć arcydzieło... teraz mieli budżet ..a zmienili tyle rzeczy, że tak naprawdę z serialu mogą być zadowoleni ludzie którzy nigdy z nim nie mieli nic do czynienia. I to jest straszne. Aktorzy grają dobrze , muzyka ok. Sceny walki świetne. Ale to nie Jest "Wiedzmin" którego znam! To jest zupełnie inna adaptacja ! Inna historia ! I z tego co czytałem Sapkowski temu przyklaskuje . Jako człowiek który za dzieciaka płakał gdy umierała Angouleme , Cahir , Milva i Regis ( wskrzeszony w grze ) nie zgadzam się aby ten serial uważać się za adaptacje wiedzmina! Pierwszemu sezonowi jeszcze byłem w stanie wybaczyć. Drugiemu już nie! Netflix powinien nazwać to " Wiedzmin! Historia Alternatywna z Poprawnością Polityczną - zainspirowana prozą Andrzeja Sapkowskiego" pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Scrool181pl

Nie zabronisz im interpretować w ten sposób m, widocznie światu się podoba skoro oglądalność serialu rośnie, btw. Wszędzie się znajdą psychofani książek komiksów hejtujący ekranizację za nie takie wizje, nawet z władcą pierścieni tak było…niestety. Zamknięte umysły nic po za swoją wizją nie potrafią docenić.
„Odi profanum vulgus et arceo”

ocenił(a) serial na 1
DaroO2222

Serial jest tanią rozrywką, stąd popularność

ocenił(a) serial na 3
WiedzminodNetflixatokupa

No właśnie taką rozrywką do piwa i kotleta, którą ogląda się jednym okiem (wtedy nie dociera do ciebie, że to bez sensu) i w tydzień zapomina, ale nawet moja koleżanka, która jara się Cavillem i oczekiwała "czegoś lekkiego na Święta do makowca" stwierdziła, że nie wie, o co w tym serialu chodzi i nawet Heniek tego nie ratuje.

ocenił(a) serial na 3
DaroO2222

Ty za to masz mega otwarty umysł, skoro dla Ciebie 2+2=54

ocenił(a) serial na 3
DaroO2222

Twoja wypowiedź sugeruje, że ktoś ci czegoś zabrania. OP jedynie wyraził swoją opinię. Jego opinia w żaden sposób nie wpływa na twoje prawo do wyrażenia własnej opinii. Ty natomiast opinii nie wyraziłeś, a obraziłeś osoby o odmiennej opinii. Nazywanie czegoś hejtem, bo nie zgadza się z twoimi poglądami nie sprawia, że masz rację.

ocenił(a) serial na 2
DaroO2222

jak nie wymaga się niczego przy czym warto myśleć i doszukiwać się głębi, to tak: może ci się podobać. Mając jakiekolwiek obycie estetyczne i intelektualne, można dojść do jednego faktu, że ten serial to gniot

ocenił(a) serial na 3
DawidPlum

Zdecydowanie tak, to gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones