Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin sezon 2, odcinek 1
odcinek Wiedźmin (2019)

Ziarno prawdy

A Grain of Truth 1h 3m
6,9 4 091
ocen
6,9 10 1 4091
Wiedźmin
powrót do forum s2e1

Po sukcesie 1 sezonu, który był w 95% ambitny, trzymający się kupy i fabuły, tutaj mamy ziarno gówna. Nie wiem czemu specjalnie spieprzyli Polskie dziedzictwo i kwintesencję fantastyki, która miała bardzo duże zadatki na miano Legendarnej. Całkowicie alternatywna fabuła, jakby stado scenarzystów myślało tylko nad tym jak spieprzyć tą fantastyczna powieść na swój mało inteligenty sposób.
Jeśli komuś tutaj podbal się serial to po prostu jest miłośnikiem czystego braku ambicji i pasji a przy okazji fanem seriali byle by się działo, wiedzmin zabijanie, afery itd. Oceniłem na 5 bo jeśli nie MYŚLISZ to przyjemnie się ogląda przed świętami, ale jeśli jednak włączysz choć trochę mózg zobaczysz ten ogór i błoto, które maskują przy pomocy złota.

Fabian_Bover

Chyba jestem miłośnikiem czystego braku ambicji i pasji, bo imo drugi sezon póki co przyjemniej się ogląda niż 1. (Nie czytałem książek jak coś)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones