PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Pc

ocenił(a) grę na 9

Dwie sprawy po pierwsze wyjdzie to tez na Pc.
Druga sprawa Wyjdzie pudełkowa wersja ?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie wtedy była walka a pojedynek to coś innego bardziej eltarneg.
Było.
1. Sharinagan Kaksiego i Indry.
2. oczy kisame za zart bee.
3. shukaku
Ulubiony klon. Mój to wody i pioruna
Ulubiony sanin: Naruto/sasuke

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ja to wtedy zrozumiałem i jako pojedynki i jako walki zwykłe...
Było ulubione Dojutsu (Sharingany, Rinnegany itd.), ale nie było włącznie ze wszystkimi oczami z uniwersum...
Drzewny klon (Mokuton Bunshin)
Sannin? Przecież Sanninowe to Tsunade, Jiraiya i Orochimaru...
Nie wiem już, nie chce mi się myśleć nad nowymi pytaniami xD
Btw wyszło nowe DLC - ożywieńcy i nieożywieńcy, zresztą sam sprawdź.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Sannin i tak i nie to stare pokolenie a nowe to tim 7 bez kakshiego,saja i tego z drewnem.
Ta, sprawdzam. Mam mieszane uczuci co do tego, niby najwięcej pistacji ale głównie oczy to zmienia. Tylko u 3-4 widać na pierwszy rzut oka ze są inne. A ty jak sądzisz?
Ulubiona sekretna technika klanu?
(to coś w rodzaju cienia shikamaru ataków kiby ectetra)
Moja to cień shikamaru albo farba saja.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Boższ, co oni jeszcze wymyślą... no w sumie Sakura jest uczennicą Tsunade, Naruto - Jiraiyi i Sasuke - Orochimaru, więc jakiś swój ukryty sens to to może i ma.
Przede wszystkim nie widzę zmian u poprzedniego Raikage... ale reszta się różni, nie gadaj, a oczy?
Wciąż ci się nie znudziło... ; ) Moja to w każdy razie Izanami od klanu Uchiha. Ciekawi mnie też, jaką sekretną technikę miał klan Uzumaki...
A odpowiedzią na poprzednie pytanie (to o Sanninach) brzmi... hmm... na pewno na tytuł Sannina bardziej zasługuje Naruto, a nawet i ten tytuł dla niego bardziej pasuje. Jako postać bardziej lubię Sasuke, ale jako Sannina pewnie Naruto.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Raikage Ma opaskę na czole. trzuchikage i saori dodatkowo inne ubranie chyba kakuzu tez tak ma i może kidimaro.(ale tu to wątpię)
klan Uzumaki sporo tego ale głównie pieczentujące.(o ironio naruto chyba żadnej nie zna)
Ulubiony bust?
Mój to zakumulowanie naruto z kuramom albo to jak wyzwolił siły w walce z Nejim.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ło, Raikage zaszalał... ^^ No na Kakuzu to chyba największe zmiany przeprowadzili, nie? Ale fajnie, że w ogóle CC2 coś robi. Widać, że chociaż interesują się swoją grą, chociaż z drugiej strony można te "DLC" nazwać skokiem na kasę, bo powinny być te stroje w oryginale, bo teoretycznie są to podstawowe stroje i kluczowe dla fabuły...
Mój ulubiony buścior to chyba pierwsze aktywowanie Susano'o przez Sasuke, na Szczycie Pięciu Kage.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Każdy medal ma 2 strony. Jak dla mnie w dlc powinny się pokazać stroje z mangi i animke ale nie te kluczowe a na przykład filerowe czy te ozdobne na rozdziałach.
Ulubiony kage?
Yagura.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

I co, Obito jako Jinchuuriki Dziesięcioogoniastego miałby ataki zwykłego Obito? Bez jaj, to by było już trochę głupie wg mnie
...Albo Hashirama albo Tsunade.
O! Wejście smoka! Najbardziej NIElubiany Kage ^^
Mój to ten ożywiony Mizukage, nienawidzę go pod każdym względem.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Co ja o jinchuriki takiego napisałem ze taki wniosek masz?
Chyba 3 mizukage albo 2 rajkage.
Ulubione susano
Moje to spojler ale jak je zobaczysz to się kapnoiesz chyba.
A drugi to Madary na kiubim.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No a niby o jakich strojach innych pisałeś xD ?
3. Mizukage to ten Edo? Boże, jak ja go nienawidzę...
Ja ze wszystkich zwykłych Susano'o najbardziej darzę sympatią Susano'o Sasuke. Na drugim miejscu mam Susano'o Madary, oczywiście.
Jak myślisz, jakie będzie kolejne DLC, jeśli w ogóle? Bo zauważyłem patrząc na daty ich wyjścia na Steamie, że wychodzi jeden pack równo co tydzień... Osobiście mi już za bardzo do głowy nie przychodzą już żadne stroje fabularne xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

To może cię zainteresować: http://shippuuden.pl/news.php?readmore=4134#comments
3 mizukage to ten co był ochroniarzem pierwszego na zjeździe kage. Po namyśli powinienem nie lubić pierwszego.
Pobici kage(?), Stroje ze starych kinówek. tyle nie mam pomysłu a może to był ostatni?
Ulubione chidori?
Zgaduje ze twoje będzie to co ostatni się nauczył.
Moje to chyba to danie w mieć albo wokół siebie.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Co ty, to nie dla mnie ; ) Nienawidzę konkursów. Lubię rysować lajtowo, dla siebie, bez zobowiązań i nacisków, bo wtedy lepiej mi się rysuję i mniejszą uwagę zwracam na "niedoskonałości", które tak na prawdę nie zaistniały, jeśli wiesz o czym mówię.
Ej, ja powinienem nie lubić Hashiramy bardziej, w końcu moją ulubioną postacią jest Madara, nie? ^^
Pobici Kage? Śmieszniej to zabrzmieć nie mogło xD Może raczej poturbowani ; ) Pojęcia nie mam... ale myślę, że daliby jakąś adnotację do ostatniego DLC, nie?... chyba
A co konkretnie się nauczył jako ostatnie...? W każdym razie moje ulubione (na razie) jest to (jak to, które wymieniłeś), że Chidori "dookoła" i Prawdziwa Włócznia Chidori.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Rozumiem z rysunkiem
spoler.(chidori)
mh....
Nie mam pomysłu to po prostu pytanie zadam.
Co sądzisz o mini serii o kakshim w mandrz?
W sumie ciekawa była i ważna, autor mógł takie rzeczy częściej robić.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Chodzi ci o te odcinki, które opowiadały historię Kakashiego, gdy ten był jeszcze w ANBU? W wielu miejscach wiało nudą, ale dla fanów... a raczej już dla fanatyków (xD) jak znalazł... no i fabuła trzyma się kupy. najbardziej podobał mi się (bodajże) ostatni odcinek, z drużyną 7. .
No dobra, tylko teraz o kim by jeszcze mógł zrobić takie serie, żeby przykuło to uwagę i zaciekawiło fanów xD ?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha. no fajny był,
Dejdara, sisuji, hidan?
C sądzisz o najnowszym odcinku ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No, w sumie coś głębszego o Shisuim mogliby dać...
No może i tak, ale to są raczej postacie poboczne, którymi interesuje się znacznie mniej osób.
Jeszcze nie oglądałem, ale gdy tylko obejrzę, dam ci znać.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

I już obejrzałeś?
No dejdary losy mnie jednak trochę obchodzą.
Ciekawe czy film naruto puszczą w polszcz.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No, taki sobie. Moim zdaniem chyba na razie najlepszy z ostatnich był ten PRZED tym wczorajszym.
Tak, ale nie wiesz, czy będą ciekawe i czy po jednym odcinku będzie ci się dalej to chciało oglądać, bo nigdy nie wiesz, co tam będzie xD No, chyba że pokazywaliby tylko te kluczowe i najważniejsze wydarzenia...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha. Ja w sumie mniej więcej wiem co się w anime pokażę.
Czekałem na ten moment w którym pokarzą obito Hokage.
Wiem też ze film powinien być fajny i już mam mniej więcej określoną fabułę.
Moja kolej na pytanie.
Co sądzisz o obito w wersji 10 ten.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

To pytanie już było, i tylko mi nie wmawiaj że nie xD Ale dobra, napiszę raz jeszcze bo nie chce mi się szukać, żeby zacytować ^^
A więc - straszny z niego spam na kółkach. W ogóle trochę się zawiodłem, że Naruto i Sasuke zdołali go przebić... To w sumie było dobre : D Obito mówi, że to miecz Mędrca SŚ, że stworzył on tym orężem świat... *JEB!* Nie ma miecza xD
No ten film to jasne, że fajny będzie, o jak... W końcu to ostatni film w Naruto, więc musi być zarąbisty.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Wiesz ze ma wyjść lub wyszedł Databok z naruto. Tłumaczy nowe mocze i co i jak.
Film ma zakończyć każdy wątek(większość). Pokazał bym ci trajlel ale to spojler.
No użyć miecza emocji i go rozwalić.
Jak sądzisz co się teraz stanie?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

A w wersji cyfrowej czy normalnej? A jeśli normalnej, to gdzie można go kupić, w zwykłym kiosku?
Teraz to ja widzę że wszystko już jest spoilerem...
Tamten miecz nazywał się Mieczem Emocji?
Ostatnimi czasy staram się nie wyprzedzać przebiegu akcji, ale zaryzykuję xD
Teraz Obito pewnie zakończy swoje działania "militarne" przeciw całemu światu i albo przejdzie na stronę Sojuszu Shinobi, albo stanie z boku. Madara jednak będzie próbował kontynuować plan Mugen Tsukuyomi, dobrze myślę? Jeśli nie, to nie pisz, co tak naprawdę będzie ; )
ooooo...OOOO! Chyba wymyśliłem najlepsze pytanie jakie kiedykolwiek mogło paść..................... ULUBIONY CYTAT!!!
.. ... .... ..... Cóż, osobiście trochę ich jest i nie wiem, którego wymienić... I czemu odnoszę wrażenie, że takie pytanie już padło?... Boże, to już jest jeden wielki labirynt xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Wątpię by ten akurat JPF wydał skoro wcześniejszych nie ale mam nadzieje ze wyda.
Nie ale łączył się z emocjami właściciela. Stąd mógł coś tworzyć.
A jeśli tak to pisać? Nie powiem ci teraz czy się mylisz czy nie.
Było.
Ale dam dodatkowo dłuży cytat.
"nie mogę spokojnie patrzeć, jak rozkazuje wam ktoś kto nie dba o to, kim jest!"
Ulubiona bomba dejdary?
Moja to Nietoperz, meduza.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tak, jeśli tak to pisać ^^
No cóż... niezbyt się znam na tych ładunkach Deidary... ale ciekawe dwie to ta wielka, którą zrzucił na wioskę Piasku (podczas walki z Gaarą) i te małe pajączki (te co robią ,,z cicha pęk" ^^).
Nie pamiętam jeszcze dokładnie, jakie cytaty wymieniłem, ale podam swoją aktualną wersję:
-"Nawet jeśli powstaniesz tysiąc razy, nie będzie dla ciebie zwycięstwa." - Obito do Naruto
-"Wygląda na to, że już dłużej nie potańczysz. Cóż za nudny partner." - Madara
-"Nieważne, na jakiego pozujesz twardziela, to już koniec. Pozwól, że pokażę ci drzwi..." - Madara (oczywiście ; ) ).

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Kiedy madara to powiedział?(eh pamieć rożnie dział)
A to mniej więcej trafiłeś ale sam zobaczysz......
pytanie.... pytanie .... pf.......
nie to zbyt spolerowe pytanie.
Czy sądzisz ze retrospekcje w naruto są niepotrzebne czy wręcz przeciwnie?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ten ostatni cytat to jeden z Secret Factorów Madary w NS Revolution.
Jasne, że są potrzebne. Szczególnie, że Naruto to DŁUUUUUUGIE anime/manga, więc wiele rzeczy się zapomina. Poza tym niektóre retrospekcje dodają klimatu, zaś niektóre irytują, ale tak zawsze będzie i po prostu taki mamy klimat ; )
Jak byś ocenił motywy działania Itachiego wobec Sasuke?
Jeśli spojrzysz na to z odpowiedniej perspektywy, to Itachi poświęcił Sasuke o wiele, WIELE więcej niż własne życie. Zabił własny klan, całą swoją rodzinę, skazał się na nienawiść i kilkunastoletnie życie w bólu, rozpaczy, wygnaniu i hańby, znosił wszystkie fałszywe osądy na swój temat, znosił słowa nienawiści swojego brata w swoim kierunku (wciąż go kochając) no i musiał ukrywać przed Sasuke całą prawdę, co jeszcze powodowało dodatkowy ból. Podsumowując, w żadnym filmie, serialu czy anime nie widziałem nigdy takiego wielkiego poświęcenia w kierunku drugiej osoby. A co ty o tym sądzisz?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Mh. Widziałem podobne.(bez mordowania).
W sumie rozumiem jego postępowanie ale miejscami przeginał w przykrywce zastanawiam się ile zbrodni on popełnił w akattsuki. Ale w sumie nawet słusznie postąpił ale mógł to inaczej rozwiązać.
trochę przypominał naruto.
Co sądzisz o pobudkach obito.
Mam podobne zdanie co naruto i kakshi.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ja tam myślę, że gość ma rację, dodatkowo ma jeszcze swoje własne powody. Ale jak już wcześniej pisałem - mógłby to trochę inaczej rozwiązać.
A w walce Naruto VS Sasuke już na śmierć i życie, bez gadania, to na kogo byś głosował?
Ja mam z tym dylemat, bo normalnie głosowałbym na Sasuke (mimo że i tak na pewno by przegrał, no bo jak, happy end musi być), ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć jak Sakura zdycha z rozpaczy i się przebija kunaiem ^^ Bo w końcu gdyby to Sasuke zabił Naruto, to ta by się jeszcze ucieszyła, a tego nie zamierzam oglądać. Ale tak poważnie to raczej głosowałbym na Sasuke (mimo że zabicie Naruto tak dla jaj jest trochę głupim kaprysem, jak dla mnie...)
A ty na kogo byś głosował i czemu?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Na remis. Bo znam pobudki Sasuke i Naruto, uważam to za najlepszy wynik.
A tak przy okazji dziwny czas se wybrałeś na zadnie tego pytania.
A właśnie jak myślisz o co taka walka by poszła, gdzie by walczyli i w jakim stylu?(......)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

...
A czemuż?
No na pewno zacząłby ją Sasuke. Poszłaby o... cholera, sam nie wiem xD Pewnie o to całe wymazanie przeszłości. Z drugiej strony to by znacznie zmniejszyło szanse Sasuke na zostanie Hokage... do żadnych. Walczyliby na miejscu, zaraz po pokonaniu Obito i Madary. No, na pewno zaczęłoby się walką taijutsu albo kunaiami, skończyłoby się na Bijudamach i czegoś w stylu Idealnego Susano'o ^^ Ale przewaga Sasuke by polegała chociażby na Genjutsu...
A, właśnie. Już mnie trochę irytuje, ile bustów już mają główne postacie:
Naruto: Tryb Mędrca, Tryb czakry Kuramy, pełny tryb czakry...
Madara: Sharingan, Mangekyou Sharingan, Wieczny, Rinnegan, Susano'o, Idealne Susano'o...
Sasuke:... właściwie to samo...
A ciebie to nie irytuje?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

To spoler ale ta walka była w mandze.(nie sugeruj się tym co o niej napisałem i bo pisałem tak jak bym nie znał wyniku tak jak zazwyczaj jak z tobą pisze(takie stare domysły))



Akurat te co wymieniłeś u Naruto dobył treningiem wieńcz one mnie nie drażnią.
Madary. Z sharinganem nie przesadzaj. Riningan no to może być irytujące, susano mniej by to drażniło jakby się znało więcej uchików.
Sasuke właściwie jak wyżej.
Wiec może trochę zależy z jakiego punktu widzenia patrze.

Pytanie czytałeś jakiś databok? Jak tak to jaki ja czytałem któryś stary: http://shippuuden.home.p l/ianimecompl/manga/?manga=Naruto_%20The%20Official%20Character%20Data%20Book&ch apter=Czesc_1

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Spoko, aż tak dobitnie nie analizuję wypowiedzi ^^
Nie, nic nie czytałem. Już w sumie i tak powoli mi się nudzi to Naruto, więc już się tym nieco mniej interesuję, więc tia...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Aha, Da się wyczuć.
A zdam ci pytanie........... Wytrwasz do końca?(ja tak)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tzn anime na pewno. No i jeszcze ten ostatni film, na pewno. Ale już mnie denerwują te busty, na prawdę. Jeszcze Madara i Naruto dostaną Sześć Ścieżek, Sasuke Rinnegana, Boższ...
I tak, to też już zostało mi zaspoilerowane, no bo jak?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Kto ci taki spoler pościł?
Nie twierdze ze cie nie okłamał.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Wiesz, dzisiaj nie trzeba się BARDZO starać o taki spoiler. Przede wszystkim wystarczy wejść w google grafikę, żeby poszukać jakiegoś fajnego zdjęcia postaci i już, pokazuje się zasr*na manga ze spoilerem od ręki. Tak samo na Naruto-wiki - wchodzisz, żeby sprawdzić techniki postaci, a tu j*b, widać też nazwy technik z podtytułem "tylko manga". Boższ, nienawidzę mangi i jej czytelników, hołota. Oczywiście poza niektórymi wyjątkami (np. ty, piszemy już prawie 600 postów i niczego mi nie zaspoilerowałeś, ty jesteś normalnym czytelnikiem mangi).
Pewnie by jeszcze padło pytanie, po co mi zdjęcia postaci z grafiki. Otóż ja rysuję i lubię się wzorować na jakichś obrazkach danej postaci (zresztą chyba jak każdy)...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Sprawdziłem niema tego aż tak dużo(sprawdziłem 3 pistacje) Ale przy wpisywaniu imion wyskakiwał pewne dopiski. Techniki tylko manga były by ok ale pod oddzielnym załącznikiem(bo wiki naruto niema ostrzeżenia przez spolerem jak nie które to mają) I jeszcze techniki jakich nie znasz ok ale jak znasz jakąś i wystąpi u postaci która tego niema masz spoler. Nie żeby autor nie spolerował.(mangi)
Wiesz mi zaspolerowali w pewnym serialu(w polszczę jest o 3 odcinki do tyłu(polityka stacji itp)) A ci mi na pierwszej stronie pokazują rozwiązanie zagadki sezonu(nie żeby siostra mi nie gadała o tym)
Wiem ze rysujesz nie mam sklerozy(przynajmniej nie wykrytej:)) Ja do tego ma tomy choć z neta tez patrze ale bez tego to ..... srednio wychodzi.
ps. Powiedział bym ci czego wyszukiwać ale w sumie był by to tez spojler.
Pytanie jak według ciebie Naruto wypada w porównaniu z innymi uniwersami?(...)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

A weź daj spokój. I tak gdzie nie wejdziesz to gdzieś z podniety jakiś lamus wstawił zdjęcie z mangi, gdzie tylko wpiszesz hasło "naruto".
Jedyne chyba godne uwagi (z lekka fantasy) anime wg mnie. Ludzie gadają że DB lepszy. Jak dla mnie to sam wygląd tych picusiów z DB wystarczy, żeby to zhejtować - gigantyczne niemowlaki z kotletami pod skórą - właśnie tak wyglądają, w dodatku wszyscy właściwie identyczni... Więc moje oczy by się zalały krwią, gdybym obejrzał coś tak mało kreatywnego. Jeszcze myśl że to jest bardziej lubiane... *krwawi z nosa*

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha, Wiesz tamto jest starsze wiec nie dziwota z ilością fanów.
Ale mas dziwny humor.
Dobra pytanie..... pf.... mh.....
Co cię nie irytuję?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Po prostu mnie irytuje fakt, że coś takiego ma lepsze noty. Pewnie, książki nie ocenia się po okładce, ale ja już mam swoje pewne podstawy.
W dzisiejszych czasach innego nie znajdziesz ^^
Obawiam się, że to pytanie retoryczne :D A tak na poważnie to w sensie że w Naruto, czy gdzie? W Naruto irytuje mnie:
monotonia (same busty),
ZMASOWANA ilość postaci pobocznych
... I chyba tyle z tego, co mi pierwsze przychodzi do głowy...
A co ciebie? ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Niektórzy fani. Drugo planowe postaci prawie bez rozbudowy. Tłumaczeni niuansów w databokach do których w polszczę niema oficjalnie dostępu.
A co ci się podoba w Naruto?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No wiesz, gdyby rozbudowywali każdą taką postać poboczną to weź tu teraz jeszcze to wszystko ogarnij xD A masz jakieś konkretne przykłady takich postaci?
Wszystko pozostałe. No, może animacje mogłyby być nieco lepsze, ale to tylko w kwestii anime, nie uniwersum, więc się nie liczy. Aż taki wybredny nie jestem, bez przesady ^^ Jeśli chodzi o oglądanie to czegoś to bardzo łatwo mnie wciągnąć (czy może raczej (SAM) się szybko wciągam), ale dość łatwo mnie wybić z "wciągnięcia" jakimiś (bardzo) niedorzecznymi wydarzeniami.
W ogóle aż trudno sobie wyobrazić, ze jedna osoba wymyśliła TYLE postaci, każda z innym charakterem i wyglądem, jest ich ponad 150 xD I jeszcze pomysł z tymi technikami, fabułą itd... No ale cóż, w końcu to Japonia ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

O tenten nić nie było(już nie mówię o ich rodzicach) a o sino to nić.
Czy ja wiem czy takie trudne. No ale podziw może być, obyło się beż typowo japońskich dziwaków w mandze.
aha. Już wiadomo co aktor będzie pisał. Ale to może być spolerwm chyba.(jak chcesz to pytaj a ja ci powiem czy zgadłaś)
Dowiedziałem się ze film będzie gdzieś miedzy pewnymi rozdziałami.
Co ben-dziś śledził nowe dzieło kishimoto?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

E tam, będę tylko czekał aż wyjdzie.
Dobra, ja już kompletnie nie mam o czym pisać, teraz już właściwie tylko ty utrzymujesz tą "dyskusję" xD Jeśli ci się jeszcze w ogóle chce...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Aha, co mi się chcze? (znaczy rozumiem kilka rzeczy i nie wiem o której myślałeś)
Zaciekawił mnie kishimoto ale może to być skok na kasze sam nie wiem.
Jak obejrzysz odcinek to możesz napisać wrażenia.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No dalej pisać. Bo mi się już skończyły tematy do dyskusji, ale skoro ty jeszcze masz coś do zaproponowania do przegadania to chętnie : )
Masz na myśli ten film? Że to on może być skokiem na kasę? Czy jeszcze co innego?
W sensie że ten jutrzejszy odcinek?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Tak jak myślałem.
Mam namyśli nową mange w uniwersum naruto.(...)
tak.(odcinek)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Aa... Jeśli 10 pierwszych odcinków będzie ciekawych i na temat i będą miały związek z fabułą uniwersum, to na pewno będę oglądał.
Pewnie będzie pękał w szwach od retrospekcji, nie? : /

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie wiem, jeszcze jej nie napisał, wiem kto będzie głównym bohaterem. Wątpię by było ich tak dużo chyba ze autor pójdzie w inną stronę.
I co zainteresowany?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Emmm... Nie wiem xD Przede wszystkim nie podoba mi się wygląd Naruto. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że Naruto będzie Hokage, albo coś...
Dobra, szczerze - to WCALE nie wygląda zachęcająco xD Ale jak już pisałem, zobaczę pierwsze 10 odcinków i zobaczę, czy się zainteresuję.
A ty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones