PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Pc

ocenił(a) grę na 9

Dwie sprawy po pierwsze wyjdzie to tez na Pc.
Druga sprawa Wyjdzie pudełkowa wersja ?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Gdzie ty zdobyłeś informacje.
Chętnie poczytam zwłaszcza ze ostatni chapter jest po filmie. A jakiś wstęp widziałem. Ciekawi mnie czy JPF to wyda. A ma być nowelka dotycząca filmu.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No jak gdzie, przecież na samym końcu dzisiejszego odcinka (przed napisami) było zdjęcie Naruto i Hinaty (prawdopodobnie z tej całej nowej serii)...
Jaka nowelka?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Serio nie wiem gdzie to widzisz. A na wbijam oglądałeś to te pistacje są z filmu skoro pytasz.(spoler ci zasadzili ciekawe)
A ma być nowelka na podstawie filmu(podobno identyko). I albo 2 mangi albo jedna nie dokończa zrozumiałem o ...... w tym uniwersum. Bodajże dzisiaj albo w niedziele ma być ogłoszone o co Kisielowi chodziło z nową erą naruto.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Czy ja wiem czy to mogę nazwać spoilerem...
Tak czy siak mnie raczej tylko film zainteresuje... no, i jeszcze ta cała nowa seria. ; )
Przez "nową erę" rozumiem, że będą całkowicie inne postacie, już nie będzie tych, które znamy, tylko prawdopodobnie będzie to któreś następne pokolenie tych postaci..., ale może nie tak to będzie wyglądać.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Jak zobaczysz truj ..... to się dowiesz ze może być to spoler.
W sumie mniej więcej wiem o tej nowej eze Naruto.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No dobra, pozostaje czekać...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No ciekawie się zapowiadają.
Znam tyły następnych odcinków 2 to filery do filmu(serio japonczyczy mają inne znaczenia słów)
Co sądzisz o siostrze hinaty.
ps. Manga się już zakończyła. .....

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Filery do filmu... boję się O.o
Jakiej siostrze Hinaty? Ja mangi nie czytam, pamiętasz? ;)
To w sumie może i lepiej...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha.
Wiem ale ją możesz tez kojarzyć z pierwszej serii. Hanabi Hyūga(nie radze jej sprawdzać na wiki a jak już wejdziesz to nie patrz w techniki itp.) to ta od egzaminów co gadała z ojcem.
Ma doszyć ... ciekawe zakończenie ciekawi, mnie zastanawia jak w anime je pokarzą.
Pytanie co sądzisz o Klan Hyūga?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Człowieku, kiedy ja tą pierwszą serię widziałem xD
Zaryzykowałem i wszedłem na nią w wiki. Na szczęście nie wpadłem na żaden spoiler. W ogóle jej nie kojarzę, nawet z wyglądu...
Jak dla mnie niezbyt ciekawy klan. Specjalizuje się w Taijutsu, więc to już czyni go nieco mniej interesującym klanem. Więc dla mnie to jeden z mniej lubianych klanów w uniwersum. A co ty o nim myślisz?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

..... W sumie.
Aha, bywa. W sumie miałeś farta bo jest tam jeden(2) doże.
Klan jak dla mnie z dużym egiem z fajnym wzrokiem. Z małą ilością ataków dystansowych i jednym średniodystansowym. Ma kilka fajnych pistacji ale jego pierwsze zasady eh.
Co sądzisz o wiosce w mgle.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Co za odmiana...
W sumie nigdy jej nie widziałem, ale chociaż znam takie postacie jak Zabuza czy Mei, więc dość ciekawa wioska (pod względem mieszkańców, oczywiście) i fajne techniki (szczególnie Stylu Wody...
A ty? ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Jedna z lepszych wiosek,mają fajne kagi genkaj. Jest tam Yagura tylko nie pasi mi ze jest to jedna z najkrwawsza wiosek. W sumie nawet Obito tam był.
O co by zapytać co sądzisz o trybie mędrca i czy odmiany coś zmieniają.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No, jakaś musi być najkrwawsza, nie? ; ) Gdybym ja najbardziej lubił Wioskę Mgły, to bym się cieszył, że ma tytuł najkrwawszej - to znaczy, że z nimi się nie zadziera ^^ . O, zapomniałem też, że Kisame pochodzi z Mgły O.o
Wg mnie ( jeśli chodzi o busty dla Naruto) to to wszystko powinno się skończyć właśnie na trybie Mędrca... no może jeszcze, ostatecznie bym przełknął ten cały tryb Czakry Kuramy. Ciekawy bust i chyba najbardziej sensowny z tych wszystkich kaszan. Skoro istnieją te odmiany, to na pewno coś zmieniają, nie sadzisz? ^^
A twoja opinia?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Idziesz po najniżej linii oporu z pytaniami.:) Ale w sumie specjalnie ci takie furtki zostawiam.
Sprawdziłem czym się różnią i głównie chodzi o wygląd(oczy zwierzaka itp) i styl walki.
Fajna technika która ma swoje wady(o których się często nie pamięta), Przydatna w walczę w sumie nie żałuje ze to nie ostatni bust bo kolejny ma logiczne wytłumaczenie.
lubiony tryb mandrca?
Mój to chyba ten kabuto(nie normalnie nie wyrasta ci wąż z brzucha to dodatek kabuto)
Fajnie by było(i nie zarazem) jak byłby tryb mędrca kota, psa lub orła(czy innego ptaka)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ej, ja już ogłosiłem kapitulację jeśli chodzi o pytania ; )
ja mam wahania między - oczywiście - Kabuto a Naruto. Ale w sumie już dla samej oryginalności wybrałbym tryb Mędrca Naruto.
Ja to bym chciał zobaczyć tryb Mędrca u Sasuke (bo znając nieskończoną kreatywność Kisiela to takowy w nowej serii na pewno wystąpi)...
Dobra, niech ci będzie, moje ostatnie pytanie ; )
Hym hym... hym........ Ulubione postacie (po jednej) z każdej drużyny: Kakashiego, Kurenai, Guya i Asumy.
Kakashiego -.. ... .... ..... Dobra, kij, Naruto ^^
Kurenai - Kiba
Guya - Neji
Asuma - (prosta piłka), Shikamaru ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Kakashiego - mh....... Sasuke.(myślałem tez nad sajem)
Kurena i- kiba(Cieński orzech tu był)
Gaja - tan ten
Asumy - Kakshiu żartuje Shikamaru.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153723105165190.1073741885.192696640 189&type=1 Prace na konkurs na Halołin jedna z nich jest moja(nie jestem z niej w pełni zadowolony) a są podpisane.
Pytanie Ulubiony medyk?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Na razie link jest niedostępny, ale chętnie wrócę do tegoż linku ; )
Tsunade, ma się rozumieć ^^
A twój? :D

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

mh... Zapomniałem.
dobra nie przypomnę sobie to Kabuto.
Najbardziej zaskakujący moment?
ps http://shippuuden.pl/news.php?readmore=4148#comments spróbuj od tego wejść.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ano, zapomniałem o Kabuto ;_; Ale Tsunade nie jest zła, więc ostatecznie pozostawiam moją odpowiedź bez zdań.
O matko z córką O.o No, nie będę kłamał, że troch tego było ^^ Na prawdę ciężko mi na to pytanie odpowiedzieć, gdyż właściwie wszystkie kluczowe wydarzenia z ostatnich odcinków zostały mi (na różne sposoby) zaspoilerowane, a ze starych to na chybcika nic mi nie przychodzi do głowy... Myślę że byłoby to zmiecienie Konohy przez Paina, albo pierwsze ukazanie się Idealnego Susano'o u Madary. ..
Heh, fajnie cieniujesz ołówkiem ; P Aleś mnie zachęcił do zrobienia jakiegoś szalonego rysunku xD Szczerze mówiąc spodziewałem się przynajmniej 20 rysunków...
Ja ostatni często też na angielskim w szkole rysuję ^^ Nauczycielka mnie oczywiście za to kocha, i to tak bardzo, że aż na mnie krzyczy z miłości (tak, to był sarkazm, nie strasz mnie ; ) ).

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha. ciekawe. Dienki, chyba
Jak dla mnie było to pierwsza strategia naruto.
hah znam to trochę.
Co sądzisz o wiosce piasku?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ma jedną z najlepszych społeczności, to na cholerne pewno xD Ale sama wioska... sam nie wiem.
Konoha to nawet trochę jak Polska - wiecznie nielubiana, katastrofalna społeczność i posiada najbardziej krwawą historię ^^
co o tym sądzisz? ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Pisku jest fajna ale upał to nie dla mnie choć u nich częściej występuje chakra wiatru.
Mi bardziej polske przypomina wioska deszczu czy racej kraj deszczu. Ciągle maja pecha narzekają itp. Do tego mają z 3 stron wielkich sąsiadów co to nie raz się u nich bili.
Niema pomysłów to co sądzisz o chmurze?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Spoko, też nienawidzę upałów '_'
No, o Chmurze to już nie ma za wiele do sądzenia xD
Właśnie pracuję nad przesłaniem kilku moich rysunków na deviantART (największa stronka dla artystów), ale to się tam wlepia wieki, więc nie wiem, kiedy będzie. A jak już prześlę, to dam ci linka ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ciekawe no to czekamy na link.
No o chmurze da się tyle powiedzieć ze jest jedną z niewielu co jest inny kolor skóry. I ze ma dużo pistacji jak na koniec mangi.
Pytanie co sądzisz o wiosce skał.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Pierwsze wgrane - http://badmichael07.deviantart.com/art/Naruto-Shippuden-Sasuke-Uchiha-493730619
Drugie wgrane - http://badmichael07.deviantart.com/art/Naruto-Shippuden-Madara-Uchiha-493727103
Ogólnie mam ich ze 30 łącznie xD
Jeszcze lepiej jak dobrze xD Dobra, Ohnoki jest ze Skały, więc będę się na nim wzorował, więc nie koniecznie Wioska Kamienia przypada mi do gustu...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Aha, nieźle to są ich pozy którymi przerazili przeciwnika(jeśli wiesz o czy mówię). Fajna kreska.
aha, Jak dla mnie dziwna wioska. Ale mają uwolnienie magnesu to już coś. Ale trze nie lubię elementu ziemi a zarazem podobają mi się ich wybuchy.
Już jest tytułowa melodia do filmu naruto.
O co sądzisz o w dewizę ukryte i o przeł-do naukowej teorii ze drzewa nasz bronią?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

ps. https://www.youtube.com/watch?v=zUXZNYiNwVw

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Skończyłem już ufać trailerom. Nie chcę wyjść na marudę, ale ta animacje (w trailerze, czyli ta cała scena walki) jest zrobione oryginalnym silnikiem NS Revolution, a nie sądzę, ze darmowa gra będzie w silniku chociażby bliskim minionemu, inaczej po co trzeba by było płacić za NS Revolution, nie?
Nie mówię, że gra będzie z góry do kity, po prostu nie róbmy sobie nadziei. Kiedy patrzę na komentarze pod tym trailerem, zaczynam wątpić w społeczność graczy, że dają się tak łatwo hajpnąć od takiego trailera na grę (i to darmową)... Ale oczywista, rzucę na nią okiem, kiedy tylko wyjdzie...

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No, wybuchy są słitaśne, zawsze, na zawsze ^^
Cóż za szalone postępy ; )
...Trochę jaśniej, bo nic nie ogarnąłem...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Kto ich tam wie. I ta pachnie mi to rvlejsons.
Ale skoro jest darmowa to czemu by nie sprawdzić ciekawe czy są bonusy z posiadanie płatnych Naruciaków.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Co sądzisz o moczy pierwszego(i jago klonów i madary, obito, tenzo, danzo itp) czyli o drzewie ukryte(tak to się chyba nazywa) A później napisałem o teorii ze drzewa nasz bronią.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

I w ostatnich zdaniach mówię też o Sakurze, w sensie że ona udaje że lubi Naruto bo boi się samotności, trochę niezrozumiale napisałem to zdanie ; )
I sorki że takie tasiemce piszę (w sensie że długie).

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie ma za co czasem mi się zdarza tez takie napisać.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

http://shippuuden.pl/news.php?readmore=4081#comments Tu możesz pobrać sotrak z gry.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

https://www.youtube.com/watch?v=SXUUnifhP2Q

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No, wreszcie coś ciekawego :) Ostatnio trochę przystopowałem z Naruto ogółem, ale zapiszę sobie link, na wszelki wypadek. Dzięki za info ^^
Wygląda świetnie, chociaż widać nieznaczne podobieństwo niektórych ataków do movesetów postaci właściwych ;)

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Niema za co.
W sumie tez ostatnio nie grałem.
Tez to zaważyłem, ale ciekawi mnie jaj bardziej postać tych bliźniaków bo wygląda trochę tak jakbyś grał dwoma naraz.
ps. Ma wyjść 4 i to niby ma być ostania cześć .(na nowe konsole)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tak, to akurat wiem. Jednak chyba nie podejmę się zakupu. No chyba że będę na tyle zdesperowany i bd miał tyle kasy do wydania, że nie będzie jutra, to może sobie kupię cudem. ^^

A postać bliźniaków pewnie działa jak wszystkie pozostałe. Tylko, że kombosy wykonują dwie postacie z atakiem na przemian albo coś...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ja się zastanawia czy w ogóle kupię 4 zobaczy się jeszcze. (ma kilka fajnych bajerów.)
Ale trochę mnie twórczy irytują swoją polityką.

mh.... Nadal ciekawe ale w sumie już to wydzielimy ale inaczej ale może postać fajnie będzie działać. Zabawna jest lalka sakury. Ale to chyba jedyne dlc które kupię. (nadal czekam na obniżkę do tamtych)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ogólnie wydaje mi się, że niewiele osób kupi 4. Jaką polityką konkretnie?

Jako iż jest to kolejna gra serii Storm, to na pewno postacie będą na tej samej, a przynajmniej na podobnej zasadzie, przekonaliśmy się o tym w Revolution...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Trochę by się tego znalazło. Wiesz nie pamiętam tego w takim stopniu by nie wyszedł z tego hejt.
No w sumie ale nie wiem co z tymi stylami. Chociaż kilka osób to kupi bo to ostatnia gra Storm tworzona przez tych twórców.

kirmarks

Czy ktoś już może kupił na pc wersję pudełkową ? jak tak to proszę napiszcie w jakim sklepie

ocenił(a) grę na 9
Koval_4

Z tego co mi wiadomo pudełko wyjdzie najwcześniej za miesiąc.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Jak coś to piszę w odpowiedzi na ten post bo już mam dość szukania twoich nowych wypowiedzi w tym bałaganie...
E tam, pewnie ich nawet ta gra nie wykryje...
No wg mnie są trochę przesadzone... ale tylko trochę ; ) Ale to gówno jeszcze z Madarą w trybie SŚ to już chyba jakieś jaj, to się robi niedorzeczne, przecież on już wszystkich zdejmuje na strzała (łącznie z Hashiramą) i jeszcze to, no błagam, wystarczy, że spojrzysz na ultimat nowego Madary w Revolution...
Obito oczywiście też przesadzony, bo po co komu normalne postacie? Ale i tak nie ma za wiele tych drzewnych technik...
Yamato to tam pypeć jest. Nie wiem, jak on się w ogóle dzięki temu dostał do ANBU.
Danzo walczy sztuką drzewną? Nie przypominam sobie...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07


a szkoda
Nie specjalnie ale użył wtedy gdy nie kontrolował już się i musiał se renke urwać, jeszcze wcześniej się drzewem zasłonił przez strzałą sasuke.
Wiesz sama nazwa techniki postrach u nich budzi wiec pewnie dzięki temu. Poza ty domy umiał budować.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

...
No, widocznie jestem niedoinformowany na jego temat ^^
Skoro i tak nie mamy o czym gadać, to chciałbym usłyszeć twoją opinię o tym: http://badmichael07.deviantart.com/art/Markiplier-493915692
Dzisiaj to narysowałem, moja pierwsza praca w pełnych detalach... no, prawie ; ) To YouTuber, jak coś...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha.
Wymaglowałem go bo go nie znam.
Chyba wiem jaką masz kreskę. No nieźle ja jak próbowałem portret ... powiedzmy delikatnie ze nie wyszło.
Zmarszczki mu narysowałeś :) Ciekawa praca, narysowałeś konkretny kadr czy po prosty na podstawie twarzy zrobiłeś mu minę ? Tencówki ciekawe no nieźle
Jakiego ołówka ożywasz?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Nie dziwię się, że nie znasz, nagrywa po angielsku, ja rozumiem angielski. Ale warto znać ten język, ma się wtedy większy wybór , kogo oglądać, a ci najlepsi zawsze po angielsku nagrywają ; )
No detal musi być ^^
konkretny kard, dopiero zaczynam takie realistyczne rysunki robić, to mój pierwszy xD
Amatorski ołówek firmy BIC (na pewno znasz), EVOLUTION, 650 HB/n°2, made in France. Wystarczająco wyczerpująca odpowiedź? ; D
Dzięki za opinię, docenione : )
Jaką masz nazwę na Steamie? To sobie pogadamy, bo trochę głupio pisać np. o sztuce na Filmwebie, szczególnie w dziale gier i NS Revolution xD Napisz mi nazwę w prywatnej wiadomości, jak coś.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Czy ja wiem czy zawsze.
aha
Dobra ale nie jest ta nazwa odkrywcza. W sumie na film wepie widziałem dziwniejsze rozmowy.
Coś nie działa z tym wysłaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones