PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Pc

ocenił(a) grę na 9

Dwie sprawy po pierwsze wyjdzie to tez na Pc.
Druga sprawa Wyjdzie pudełkowa wersja ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Średniodystansowe postacie to raczej Madara, Gaara, Konan itd, czyli te, co biją kombosami trochę dalej niż normalnie. Owszem, różnica jest niewielka, ale to zawsze coś. Natomiast takie postacie jak Temari, Utakata, Tenten to dla mnie wszystko długodystansówki.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Yagura chyba też jest średnio dystansowym choć pewności nie mam. Własnie ciekaw ile postaci ulepszyli.
A lalkarze to jakie postacie ? średno z bliska czy z dystansu :)
ps. Druga strona naszej rozmowy.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

E, raz się żyje ^^ A lalkarze to są akurat długodystansowi. Ale szkoda, że nie dadzą w Revolution Nagato w stroju Akatsuki (czarny płaszcz i opaska na czoło), znacznie lepiej wyglądał : ( Trochę to lamerskie, bo jak już robią historię powstania Akatsuki to od SAMEGO początku, nie?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No ta historia będzie dziwna.
Po pierwsze sam wiesz ze nie od początku. (fajnie jakby dali Yachiko) A morze dali mu taki struj ale nic nie powiedzieli ?
Po drugie kakuzu o ile pamiętam mnie nie mili twierdził ze hidan nie był jego pierwszym partnerem. Ciekawe czy pokazom ich intrygi werbaczja kabuto kilku schinobiu z piasku itp.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Myślę, że jeśli nie dali Nagato w stroju Akatsuki, to na Yahiko tym bardziej nie ma co liczyć. W dodatku ten story mode w Revolution chyba nie będzie taki już długi, jak w NS3. Wydaje mi się, że będzie po kilka walk na jeden scenariusz (scenariuszów jest 4). Jeśli znasz trochę angielski, to się zorientujesz: http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-achievements/ . W tych osiągnięciach wszystko jest...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ciekawe czy będą interaktywne filmy czy nie. Znam trochę angielski (choć go oblałem, nie pytaj) na tyle by rozumieć kto co gada(czasem nie działa). Ciekawe ile będzie zadań pobocznych. Morze w story akatsuki będą walki z junjuriki ? 4 ? Mecha naruto, ucich, coś o kakshim, akatsuki no cztery ciekawe.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Te 4 scenariusze to: Powstanie Akatsuki, Historia drużyny Minato, Zakończenie IV Wielkiej Wojny Ninja i Mecha-Naruto... no i Dwóch Uchiha, to w sumie 5 xD. I chyba najbardziej mnie ciekawi to zakończenie wojny, nie mogę się doczekać tych epickich walk. A tak btw zauważyłem, że w liście odcinków anime Shippudena pojawiły się odcinki Mecha-Naruto cz. 1 i 2. Ciekawe, jak to zrobią, bo to filler jest...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

TA widziałem i w szumie czekam na ten odcinek z samej ciekawości. Chociaż to raczej pół filer bo kischimoto go wymyślił. Pewnie będzie coś co w grze można zobaczyć lub nie (nie wiem które lepsze) O zakończeniu wojny nie pomyślałem no ciekawe się zapowiada. Dziwi mnie ze żadnej kinówki do story nie dali. Ciekawe czy te zakończenie będzie filerem czy kontynuacjom poprzedniej części czy jak. Bo do tego co jest manga brakuje czegoś nie powiem czego bo to spojer.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Nie wiem, czy zakończenie wojny będzie fillerem, ale na pewno będą walki od: Naruto, Kakashi, Guy VS Tobi i Ożywieni Junchuuriki, do zbiórki Drużyny 7, a czy dalej zajdą to się dowiemy potem. Ale powinni, bo chyba twórcy mangę śledzą, a w mandze o ile się nie mylę to już piekło na ziemi się dzieje ^^ Tylko bez spoilerów mi tu ; ) Ale o dwóch Uchiha na pewno też będzie ciekawe. No i mam nadzieję, że dali walki z bossami, jak w NS3, bo były EPICKIE! Szczególnie te sekwencje z QTE, tam są wyjątkowo przyjemne.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

W mandze mh.... dowiesz się w swoim czasie (lub nie jeśli ktoś chamski będzie). Ta zbiórka była by imponująca, wydaję mi się ze dadzą walki z bosami bo tego brakowało w genrejsyn. I dostali za to po łapach. Z tego rozdziału o 2 ucichah wiadomo ze będą walczyć miedzy sobą i danzo może dadzą masakrę klanu(w to wątpię).

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Wydaje mi się, że akurat w scenariuszu Dwaj Uchiha będą właśnie dwie walki (co da się wyczaić z osiągnięć, które ci wcześniej pokazałem). Więc będzie Itachi VS Shisui i Shisui VS Danzo. Idąc tą logiką w scenariuszu Mecha-Naruto może mieć miejsce jedna walka xD Czyli Naruto VS Mecha-Naruto. Ale to by pewnie była walka z bossem, co "podpowiada" nam trailer #4 gry. Masakry klanu nie będzie na 99,9%. I scenariusz Drużyny Minato powinien mieć z dwie walki. A pozostałe dwa; Zakończenie Wojny i Powstanie Akatsuki będą mieć po około 5, może 10 walk.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Mam nadzieje z walk jednak będzie więcej i ze jest jednak więcej acigmentów. Morze na zwiastunach nie wszystko widać. Właśnie główna fabuła to wojna czy Mecha-Naruto.
Wiesz jak zrobić kombo 50 hitowe lub chociaż 30 ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Osiągnięć w Revolution łącznie będzie 50.
Na zwiastunach zawsze pokazują tylko najbardziej widowiskowe sceny tak btw ; )
A co do kombo to wiem nawet jak zrobić 9999999 kombo. Kiedy przeciwnik nie ma drzewek a ty mu ciśniesz kombosa, to pod koniec kombosa wciśnij kombinację Y+A, po czym natychmiast spam przycisk B. I tak cały czas, aż ci czakra nie padnie ^^ Jest jeszcze druga opcja, MEGA spamerska. Da się to zrobić tylko u postaci, które mają szał pod szarpnięciem analogiem (np. Nagato). A więc tak: robiąc kombosa, który nie ma drzewek, pod koniec kombosa machnij prawym analogiem, po czym natychmiast wróć do gwałcenia przycisku B. I tak za każdym razem, jak się kombos kończy, szarpnij prawym analogiem i dalej spam B. Proste? Proste ^^ W tym nie musisz nawet czakry używać...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Dobra bo potrzebuję do osiągnięcia takie. Chyba nie skończone kombo jest zabronione ale co tam, na kompie użyć mogę.(chyba). Ciekawe czy zaspamiom DlC ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Jak jest zabronione? Przecież dużo osób tego używa (ja tylko, jak wpadnę w furię xD Wtedy padają po 30 sec). Btw ja mam NS3 na xboxa, Revolution bd miał już na PC.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

OD kolegi pożyczyłem genialniejszy (w sumie Xboksa też), 3 ful best poznaczyłem (a dokładniej brat) na stimię od tej samej osoby. Revlwjsyn planuję sam kupić lub pożyczę trochę od brata/\. A znasz coś by się obronić przed spamem tego bo jednak ktoś tego na mnie użył.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tego z Y+A to wystarczy się nauczyć. Poza tym jeśli ty umiesz to lepiej robić, to już nie ma z tobą szans, musisz ten spam sobie tylko wystalakować, jak np ja ^^ . Ale ja to się wyuczyłem na kompach i nawet lepiej mi idzie niż tym spamerom. W Revolution będą kontrataki, więc tam się przed tym można obronić w ten sposób, tylko trzeba być ostrożnym. Za to na ten spam z analogiem nie znam lekarstwa. Cholernie trudno się z tego wygrzebać jak ktoś to umie dobrze, ale można próbować ^^ W sumie jak się uprzesz to w Revolution też to można jakoś kontratakiem zblokować.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

A zapomniałem ze kontry dają(na krzyżaku są ?). Aha poćwiczę to później. Jednak wolę komba są bardziej efektowne.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Kontratak jest pod Blok+shuriken (RT+X). A atak przebijający bloka jest pod krzyżakiem, a konkretnie pod górną strzałką, ale ma bardzo kiepski zasięg.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Aa. To dużo zecy będzie do nauki. A zmienia to sporo w rozgrywce ? Swoją drogom to dobrze ze to dali czy źle ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Wszystko ma swoje 2 strony. Dobrą jest to, że będzie się mieć teraz już jakieś szanse z największymi spamerami w dziejach. Złą jest to, że na pewno przypną się do tego jacyś spamerzy i będą tym nieźle spamić.
A w rozgrywce zmienia to w jakiś sposób walkę, ale ja jak gram to cały czas o tym zapominam xD Ponadto jest ryzyko, bo jak zrobisz kontratak, gdy przeciwnik cię nie atakuje, to 1. Spada ci na jakiś czas maksymalna ilość czakry (jak w przy włączeniu Przebudzenia analogowego). 2. Twoja postać stoi w miejscu nieruchomo przez jakieś 2 i pół sekundy, narażona na atak przeciwnika, więc tak. xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ciekawe ale widzę próbę lepszego balansu, ciekawe jak to zadziała na postać dystansową. Ciekawe czy dadzą altimejty z dzisiejszego(ale ulepszone) odcinka choć wątpię. Ale uwolnienie sakury to chyba dadzą.(nie gram ją zazwyczaj)
ps. Ciekawe jakie ulti dadzą kakashiemu

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Kakashiemu dadzą takie coś, że będzie miotał kryształowymi kunaiami z wielką prędkością (tworząc deszcz kryształowych kunai xD) i coś potem zrobi z Kamui, tylko nie wiem co. Ale z drugiej strony chcę to zobaczyć, jak ja będę grał, a nie jak ktoś ^^
A ultimaty z dzisiejszego odcinka powinni dać, bo widziałem Sakurę na fotce z Revolution z tym czworokątem na czole i z tymi płonącymi na niebiesko pięściami. Tak samo Naruto, Sasuke i Sakura będą mieć za wspólny ultimate synchroniczne Przywołanie (czyli każdy coś swojego przyzwie). A to powinno wystarczyć, żeby nam udowodnić, że będą też pozostałe ultimaty z tego odcinka. Z resztą Ino-Shika-Cho też będą mieć wspólne Ultimate, a co innego mogłoby to być niż to, co dzisiaj zostało zobaczone? xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

A no coś widziałem. No nie wiem bywa rożnie. Swoja drogą po co kibię 3 głowy ? Ta ciekawią mnie skoda ze nie każdy ma grupowy.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No na pewno jest silniejszy i większy z trzema głowami. Poza tym jeszcze nie pokazali, co może nimi zrobić. Nigdy nie wiesz, może trzecia głowa umożliwia mu wykonanie jakieś techniki unikalnej

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie wiem morze tak w mandrze aż tak się na nim nie skupili(albo to przeoczyłem) a bardziej na drużynie 7 mam nadziej ze w anime pokażą jednak coś więcej. W anime (nie pamiętam jak w madze) zrobił dysk zamia świdra więc morze dzięki tej głowi trzyma się za ogon. (lobie postać kiby jakby co). formacja Ino-Shika-Cho ma tyle kombinacji ze nie wiem czy tą dadzą, choć było by fajnie. Może w story to dadzą albo jako uwolnieni ino bądź sikamru.
ps. Ja tam często o krzyżaku zapominam.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

O krzyżaku zapomina chyba każdy, jak ja tu widzę xD
W każdym razie fajnie znów widzieć Sasuke w drużynie. A Sakura oczywiście robi swoje, czyli co - wku*wia swoją samą obecnością, co dopiero gadaniem...
I Kiba też jest na moim top 5 ulubionych postaci ^^
No bez jaj, muszą dać tą nową kombinację Ino-Shika-Cho, inaczej po co to wszystko?...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

TA przydatna opcja a większość o nim zapomina. Sakura jest mi niemal całkowicie obojętna jak zginę to się tym nie przejmę jak przeżyje tez racze nie(chyba ze coś ciekawego zrobi). W madrze jest aż kilku powodów które rozumiem i bez tej postaci fabuła by trochę inaczej wyglądał.(dzięki czemu rozumiem obie strony tych co ją lubią i tych co chcą by zginęła).
No w sumie, ciekawe czy dadzą normalny altimej Ino(ten co ma nie jest zły ale nie kojarzę żeby używała kwiatów(dobra raz w akademii użyła). Wiesz mogą dać tom kombinacje co na Asumie użyli choć ta chyba by lepiej pasowała.(sam nie wiem co mi bardziej pasuję)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Może jedną kombinację dadzą na Ultimate i jedną na Przebudzenie, kto to tam ich wie?
Ale fakt, mogliby dać kilku postaciom inne Jutsu takim, jak Ino, bo czasami to niewypał. Np kiepskie ultimaty to: Sakura, Kakashi (Kamui), Pain, młoda Sakura, Choji, Yamato, Jiraiya, Orochimaru i Tobi (Akatsuki). Te postacie mogłyby mieć trochę fajniejsze ultimatey wg mnie...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Pain w sumie niema takiego najgorszego zwłaszcza z ino czy sakurą ale u niego da się kombinować niemal w nieskończoność(a własnie chciałbyś kierować każdym ciałem peina czy te jedno ci pasuję ?) . Yamato, orochimau ma bardziej chwyt niż altimejt. Jiraja tak samo a raczej wygląda jak jutsu. No tobiego sumie za 1 razem ale w sumie masz rację. Kakasi z kamuj ma dziwne, ja tam wole to z prądem używać. Sakura i ino to mają pecha do altimejtów. Ciekawi mnie czy karin dadzą to co odkryła w mendzę.(Sam się dowiesz za jakieś 5- 8 odcinków o co chodzi). Jak to kiedyś zrobili z kankuro. Mam nadzieje ze tym co wymieniłeś zmienią ale u sakury jak nie to zawsze zostaję danie jej saportów (Naruto i Saske) i już mas coś efektownego.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No Pain niby najgorszego nie ma, ale jednak ma mnóstwo technik, które mogłyby lepiej pójść na ultimate, np Chibaku Tensei, albo wielka Shinra Tensei, którą zdmuchnął Konohę, a nie coś takiego. Bo ultimate to po angielsku "ostateczny/a", a nie sądzę, że kombo Sześciu Ścieżek Bólu było jego ostateczną techniką, raczej Chibaku Tesei.
Co do kierowania każdym ciałem Paina to ja bym wolał, żeby Pain był taki, jaki jest tylko miał więcej interakcji z innymi ciałami, np pojawiają się w trakcie robienia kombosa i są jego częścią. Bo gdyby były osobnymi postaciami, to byłoby dziko mieć drużynę złożoną tylko z 3 ciał, nie sądzisz?
Ale co że chwyt skoro piszą, że to ultimate Jutsu ich xD To powinni coś mieć, szczególnie Orochimaru, który zna mnóstwo technik. Jiraiya też ma wiele fajniejsze techniki na ultimate, np Ognisty Rasengan. Kamui Kakashiego nic nie wnosi, a nawet przeciwnie, bo Kamui powinno rozerwać przeciwnika, a nie go odesłać do rzeczywistości Kamui i z powrotem, mogli to inaczej rozegrać...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No skoro dali tylko jedno ciało to każde w altimejcię mogło się popisać choć nie wiem czy wtedy nie było by to przegięcie. W simie nie każde jego ciało by się nadawało na udzielną postać. NO ta kamui jest słabe w tej wersji mogli to dać jako specjalne dzutsu do niszczenia technik przeciwnika. No w sumie orocimaru zna wiele technik. Z Jiraja zawsze da się coś wymyślić. Ale w sumie Naruto tez niema efektownego(mówię tu o Rasenganie lisa) ot ta zwykły rasengan.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

E, Naruto jeszcze pół biedy w porównaniu do tych postaci wymienionych przeze mnie powyżej xD Rasengan Kyuubiego nie jest zły, ale z drugiej strony mogli wymyślić jakiegoś kombosa z udziałem klonów i kilku rasenganów. I akurat w demo Revolution zrobili tak, że Kakashi może odbić swym Kamui każdą technikę xD Ten ruch wykonuje się szarpnięciem analogiem ruchu + B, czyli ten cały atak specjalny. Fajnie to wygląda, bo wtedy tuż przed Kakashim pojawia się ta cała załamana czasoprzestrzeń i po kilku sekundach znika. A na przeciwniku bezpośrednio działa to tak, że go lekko odpycha, więc to jest atak przeznaczony na zatrzymanie technik, supcio jest ^^ . Czy potrafiłby zatrzymać Bijudamę? Tego nie udało mi się sprawdzić, ale jak na razie wszystkie inne techniki odbijał, więc prawie na pewno by ją zatrzymał...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

A, fajnie ciekawe ile zecy dali jeszcze. A w demku to który był kakasi ? Ale nie które ataki specjalne w sumie są bezużyteczne np. utakaty(zamienia się w bąbelek i można go łatwo zakatować). Szkoda ze nie było demka na PC.(tyle rzeczy przegapić). No nie którym postaciom powińi dać kombo w altimejćię. Co sądzisz o altimejcię młodego Saske ?
ps. Czyli specjalny kakasjego działa podobnie do specjala Obito( u niego cię przenika).
pps. Wiesz morze jak użyć prawidłowo izanagi ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tak, ten atak specjalny Kakashiego działa podobnie, jak przenikanie Obito, tylko, że jest łatwiejszy w obsłudze i działa na jakieś 90 stopni szerokości, reszta jest raczej odsłonięta na atak. Czyli jeśli przeciwnik sflamkuje z boku, to Kamui nie chwyci Jutsu... chyba, kieruję się w tym momencie logiką xD I tak, to umiejętność nowego Kakashiego, którego dodali.
Izanagi jak użyć? W sensie jako Danzo? Nie wiem, nigdy nim nie grałem, jeśli mam być szczery, nie lubię gościa.
A ultimate Sasuke też trochę nie teges, bo przecież w innym ubranku Sasuke ma Chidori za Jutsu i do tego jeszcze za ultimate? Bez jaj, mogliby to lepiej rozegrać. Rozumiem, że siła Chidori zależy od czakry włożonej w to przez użytkownika, ale comon, mogliby mu dać może jakąś kombinację ognistych technik na ultimate. Ale nie jest najgorsze, bo fajnie wygląda ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

A ciekawe. Czyli trzeba grać strategicznie.
W sumie grałem każda postacią nie zależnie czy ją lubię czy nie. Ale w sumie logiczne.
No w sumie, mogli dać mu lwią grę na cztery rance(czy jakoś tak)(to co Naruto skopiował) z ognię, lub połączyć ogień z chidori ale fajnie to wygląda w sumie.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

I co by jeszcze mogli dodać w Revolution wg mnie? Np zniszczenia terenu. Irytuje mnie, gdy np Tobi (Great Ninja War) przywołuje posąg Gedo, ten strzela tymi piorunami jak z nie wiem czego, a co się potem dzieje? Nic, czarna dupa. Po tym widać idealnie ułożone pole bitwy bez żadnych strat, ale realistyka, nie ma co... Szczególnie rzuca się to w oczy po Bijudamie Naruto, która nic nie powinna zostawić z pola bitwy, ale nie, to nic takiego. Zwykłe Jutsu też powinny robić zniszczenia w terenie. Wiem, że na niektórych mapach występuje coś takiego, ale nie przy ultimatach niestety. Mogliby też dodać zderzenia Jutsu i możliwość wejścia na ścianę na krótki okres czasu, żeby dodać walce epickości xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie wiem czy to dadzą w demię nie było ?
Ta fajnie by się rozwalało terań w sumie teraz można rozwalać te szyby na arenach.
Co do chodzenia po ścianach w sumie racja w pewnym modzie do innej gry to dali(podobno) Ale w reveljsą dochodzą te dziwne rampy to już coś. Zastanawiające czy dadzą np. wiatr biję piorun, piorun biję wiatr. woda wzmacnia piorun itp.(chyba to bo innej gry bardziej pasuję chociaż ....)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Nie, w demie tego nie było. W ogóle w demie jest wyjątkowo mało rzeczy (chociaż może to i nawet dobrze). I jeszcze powinni coś zrobić z tymi ultimatami, bo ludzie nimi strasznie spamią. Powinni zrobić to podobnie jak w Naruto Rise of a Ninja, tam wykonanie ultimate wymagało zręczności, a nie spamienia YYB/YYYB.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie grałem ale wiem o czy mówisz tam to się pieczęć na pamieć uczyło. Ta ale tamtą tworzyło inne studio(bodajże europejskie) a japońskie gry z założenia są proste.
A skoda ze w demie nie było.(czyli przekonamy się jak gra wyjdzie).
Z resztą z tym y Jest problem czasem mi się zdążę ze zamiast Jutsu alimejt użyje (i wtedy pomnie bo przeciwnik blokuję i daję swój jak moja postać jest bezbronna). Mam tez czasem błot ze jak używam chwytania to użył jutsu.(nie wiem jak to możliwe)
ps. Grałeś w storma jedynkę ? tam z Justsu inaczej zrobili tak ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Jeśli mam być szczery to nie grałem w żadną grę Naruto poza NS3 i oczywiście przyszłe Revolution, ale z poprzednich widziałem gameplaye na YouTubie z NS2 i Naruto Rise of a Ninja. Pozostałe gry Naruto (te nowsze) znam tylko ważniejsze rzeczy. Np wiem, że w Naruto Storm 1 były zderzenia Jutsu, co było super. Btw zauważyłem, że ludzie narzekają że twórcy są leniwi, bo nic prawie nie dodali do NS3. Wg mnie jest inaczej. Tylko, że twórcy skupili się na Story modzie. Nie dość, że trwa on jakieś 9 godzin, to jeszcze ma MNÓSTWO cutscenek, dodatkowych mechanik gry, dialogów postaci, walk z bossami (epickie w dodatku) a nawet kilka zarąbistych eventów i mechanik walki zrobionych specjalnie na potrzeby JEDNEJ walki, np Bet the Future (Kage vs Madara) i The Last Battle (Naruto vs Tobi i Jinchuuriki). Tylko te dzieci co tak mówią to tylko patrzą na online. W dodatku płaczą, że trzeba najpierw przejść Story mode żeby odblokować postacie, biedactwa -,- Denerwujące neosy. Niech się cieszą, że mają nowe postacie...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

W sumie racja, nie wiem czemu usunęli to siłowanie ale trudno. Eventuw ? Ja w sumie da się odblokować postaci nie przechodząc story. eh nie po to jest story żeby je ignorować, prawda.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No to właśnie story mode powinny być najważniejsze, bo tak było zawsze... aż do teraz.
A tak poza tym twórcy pisali, że mogliby dodać zderzenia Jutsu, ale w Online powodowałoby to lagi. A działałoby jedynie w walkach z kompami. Ale zrezygnowali z tego. W sumie im się nie dziwię, bo gdyby dali zderzenia tylko do walki z kompami to twórcy zostaliby zalani falą hejtu, więc może nawet dobrze, choć trochę szkoda...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No szkoda, choć jak z kompem to pewnie też jak były by bitwy na jednym sprzeciwię. JA bym ich raczej za to nie hejtował. Morze dadzą to w nowej generacji ale na to to chyba 2 lata trzeba czekać.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

To właśnie w NS nie ma czasu na myślenie, trzeba działać ^^ . Najlepiej wyszlifować sobie jakąś taktykę na Practice, jak ja. Też oduczyć się tam można popełniać błędy, ale to lepiej już z kumplem. I jak chcesz skutecznie trafić ultimate drużynowym (YYYB) to nie radzę ci tym spamować, lepiej chwilę powalczyć z przeciwnikiem żeby odwrócić od tego jego uwagę i żeby o tym zapomniał. Tymczasem ty wyszukaj jakiś dobry moment na uderzenie, w Mortal Kombat z X-Rayami to działało w 99%. A jak spami się tymi YYYB to przeciwnik albo będzie cały czas blokował, albo przeskakiwał, a tobie będzie tylko czakra spadać - taka mała rada ode mnie ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

O fajnie dzięki. Ale w sumie da się kogoś złapać jak podskoczy, złapałem tez kogoś bo użył drewna i się telepnął przed atak.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ta, ale to trzeba mieć farta. I jak podskoczy to jest właśnie ta jedna z okazji żeby zaatakować ; ) . Chociaż w powietrzu też się da blokować, choć niewielu o tym wie. Fajnie to też pomaga w chamskich ucieczkach ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha. Można blokować w powietrzu ciekawe. pamiętam ze raz zamiast podbić do przeciwnika niechcący w drugom stronę zwiałem.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

E, ja tak mam często xD Kolo ma kreskę HP (razem ze mną), nie mamy drzewek, mam szansę na zwycięstwo (czyli YA i kombos), a tu zamiast do przodu spylam do tyłu xD Na początku mnie to zawsze denerwuje, ale potem się sam z tego śmieję. Ale już raczej takich błędów nie popełniam. A co wg ciebie powinni dodać w Revolution?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

aha.
Tak, siłowań jejutsu (marzenie ściętej głowy), w szumie nie pamiętam. Nie wiem tworzenie własnej postaci, przewagi żywiołów. Więcej postaci z wojny, Pierwsze akatsuki itp.
Chyba wszystko już wymięliśmy co mogli dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones