PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 123 961
ocen
6,7 10 1 123961
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Tak muszę powiedzieć, że jest to film bardzo rozbudowany fabularnie nie mówiąc już o
wspaniałej obsadzie (chyba wziętych z pod sklepu) i oczywiście tych pięknych kobietach w
tym "filmie".

ocenił(a) film na 1
Myers

Dokładnie, może jest jakaś tam grupa gimbusów, która bogi zrywa jak słyszy te "zabawne" dialogi, ale ktoś, kto lubi dobre komedie głęboko się rozczaruje. tragedia i nieporozumienie. tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
softy_girl

Jakie to szczęście, że Ty wiesz, która komedia jest "dobra". Wiem, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale jak widzę, że ktoś wyjeżdża z tekstem "dobra komedia", "dobra muzyka" itp to mi żal tej osoby. Zero obiektywizmu

użytkownik usunięty
Sphinx_2

Powiedział ten, co ocenił Transformersy na 10...

ocenił(a) film na 7

Prosze Cie, co to w ogole za dyskusja jest. Mozna walkowac, ze kazdy oglada to co lubi. Tak samo do uzytkowniczki softy girl mozna sie doczepic, ze wszystkie czesci Harry'ego Potter'a ocenia na 10, co dla mnie np jest absurdem, ale to jej sprawa. Lubie czasem obejrzec sobie pusta komedyjke na odstresowanie po ciezkim dniu, a American Pie jest wlasnie jednym z takich filmow.

użytkownik usunięty
in_the_darkness

Mało jest obiektywizmu na świecie - to chciałem podkreślić.

ocenił(a) film na 4
Myers

Jak dla mnie film mało śmieszny...oparty głównie na świńskich , zboczonych tekstach których jest za dużo aż rzygac sie chce,..
wszystko z umiarem a nie..
Poziom gimnazjum./

pati1109

To jest zwykły shit, wolę już oglądać w tym czasie horror klasy B o gigakrokodylu ludojadzie.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

No tak, no bo przecież "Piła" to o wiele lepszy film i fabuła duużo ciekawsza ;>

ocenił(a) film na 4
pati1109

To prawda. Z tych części, któe oglądałem, zdecydowanie najgorsza. Wszystkie American Pie nie tryskają wyrafinowanym humorem, ale tutaj to już przesadzili. Nic zabawnego

ocenił(a) film na 6
pati1109

No co Ty. Nie mów, że nie podobało Ci się, jak Stifler zjadł psią kupę;D toż to ubaw po pachy :D

ocenił(a) film na 4
Orbb

ubaw aż do porzygania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones