PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 123 961
ocen
6,7 10 1 123961
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Dziś puścili na TVP2

ocenił(a) film na 10

Porażka na maksa, uwielbiam ten film ale to co obejrzałem przed chwilą w tv to nawet na 3/10 nie zasługuje. Wiele śmiesznych scen pousuwali a ten lektor powala na kolana - o wiele lepsza była by IVO-nka. Już lepiej by go wcale nie puszczali niż w takiej wersji.

ocenił(a) film na 7
jk1896

lektor jak to lektor na TVP;) ale że sceny powycinane? nie kojarzę.

ocenił(a) film na 10
Dominikov21

Dlatego że to były krótkie wycinki i jak ktoś ten film oglądał 1 albo 2 to tego na pewno nie zauważy. Ja ten film widziałem wiele razy i można powiedzieć że większość znam na pamięć. Akurat te wycinki miały miejsce w śmiesznych scenach i trudno żebym to przeoczył. Najdłuższą scenkę wycięli jak urządzali wieczór kawalerski u Jima to była akurat taka piosenka gdzie m.in. finch był przebrany za kobietę.

ocenił(a) film na 8
jk1896

A była scena jak jadł g..??:)

ocenił(a) film na 9
jacekg9

Była :D

ocenił(a) film na 8
bakari1

Więc chyba nic nie wycięli:))

ocenił(a) film na 9
jacekg9

Nie wiem czy wycieli czy nie przynajmniej JA tego nie zauważyłem :D

ocenił(a) film na 10
jacekg9

Wycięli na pewno, tak jak pisałem usunięta cała piosenka z wieczoru kawalerskiego, jeszcze pamiętam jak przyjechali do domu weselnego to pominęli scenę z recepcjonistą gdzie finch udawał tego złego a stiffler dobrego a matka orkiestrówy wytargała za ucho fincha. Było jeszcze ze 2 scenki na pewno usunięte a nie oglądałem od początku, tak może zacząłem po 30 min więc mogli więcej wyciąć.

ocenił(a) film na 9
jk1896

o którą ci scenę chodzi co finch udawał złego a Stiffler dobrego i ta laska poszła z finchem o tą ?

ocenił(a) film na 10
bakari1

Nie, to było jak przyjechali do domu weselnego i stiffler trochę naubliżał recepcjoniście bo anulował jego rezerwację, a jak zauważył cadence to się zamienili rolami i wtedy finch dawał nieźle bo jej chciał zaimponować i wtedy nadeszli jej rodzice i matka wzięła za ucho fincha i go wyprowadziła. Mam wrażenie że są 2 przyczyny dlaczego ja zauważyłem brak tych scen a inni nie: jak wcześniej pisałem oglądałem ten film x razy dlatego znam go na pamięć tyle że na kompie, w tv oglądałem wczoraj pierwszy raz i być może są 2 wersje tego filmu - tą co mam w pc i tą w tv. Dla wytrwałych dziś jest powtórka po północy, ja to nie dam rady chociaż jestem ciekaw czy to będzie to samo co wczoraj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones