PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776316}

Król Lew

The Lion King
7,3 86 415
ocen
7,3 10 1 86415
5,0 27
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Tak kojarzą mi się wypowiedzi wielu forumowiczów tutaj, z terrorem, który wprowadza emerytowana głowa rodziny. Po co kupować nową lodówkę, skoro stara jeszcze działa? Nie chcę nowego łóżka, podstawi się deskę i będzie dobrze?
Malowanie? Po moim trupie!

Radość z pierwszego kolorowego telewizora była o wiele większa niż z nowego LCDka. Czy Rubin był lepszy niż Panasonic TX-49FX700E ?

ocenił(a) film na 8
Leszy2

super komentarz do braku otwartości na zmiany

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Koyousetsu

A nie prościej pokazać siostrze starego Króla Lwa? Przecież go nie skasowałem ani nie zakazałem oglądać, ani ja ani nikt inny.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

Ale siostra oglądała starego miliardy razy. A takie patrzenie jakby każda negatywna opinia, to była zbrodnia przeciw ludzkości jest bez sensu. Nowy ma wiele błędów i problemów. I nie będę udawał, że ich nie widzę, tylko dlatego, że niektórym ludziom w Internecie to przeszkadza. Owszem, film da się oglądać i jest fajny, nawet było coś (nie pamiętam już co), co było zrobione lepiej. Niemniej jednak reboot i oryginał? Niebo a ziemia. I od razu zaznaczę, że oryginał też nie jest super idealny. Jest to świetny film, ale oglądałem lepsze. Także od Disneya.

ocenił(a) film na 7
Koyousetsu

OK. Tylko, że ja ani słowem się tu nie wypowiadam na temat filmów, ani starego, ani nowego. Może ty mnie z kimś mylisz?

ocenił(a) film na 6
Leszy2

Nie, skomentowałem Twój komentarz o terrorze, jakoby dziadek zabraniał krytyki czegoś starego, a sam odrzucał nowe. Bo nie na tym polega krytyka nowego Króla Lwa. Po prostu jest gorszy pod wieloma względami, ale ani nowy nie jest zły, ani stary idealny. I o to mi chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones