PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776316}

Król Lew

The Lion King
7,3 86 419
ocen
7,3 10 1 86419
5,0 27
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Może by tak zwrócić się z prośbą do kin o wypuszczenie równolegle oryginału z 1994? Ja chyba naprawdę nie mam ochoty oglądać tej nowej wersji CGI, mimo że jeszcze miesiąc temu byłam bardzo podekscytowana perspektywą nowej wersji (mając w pamięci nową Piękną i Bestię). Za to oryginał bym sobie z chęcią obejrzała na dużym ekranie.

Nie wiem, jak inni, ale jako dzieciak urodzony na początku lat 90tych oglądałam go głównie na VHS z wypożyczalni w domu, ew. w przedszkolu nam pani go puszczała, przy czym te seanse w przedszkolu były zawsze przerywane na śmierci Mufasy, bo wszyscy zaczynali automatycznie płakać, ale tak wiecie, spazmatycznie :D Szczerze? Nie mam pojęcia, ile razy zaczynaliśmy ten film oglądać :D haha, naprawdę :D Ach, ten wspomnień czar <3

tolerancja91

^This. Wystarczyło naściemniać o jakichś nic nie wartych bajerach i oryginał miałby nawet większą rację bytu w kinach niż ten, bój się Boga, remake, który nieudolnie imituje klasyka.

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Oryginał ponownie w kinie, noo to by było coś. W 94 sale kinowe nie były takie jak dzisiaj i zupełnie inaczej się to oglądało teraz to by była bomba. Też nie chcę oglądać tej nowej wersji po tym jak się okazało że jest do dupy z drugiej strony zżera ciekawość jak to wygląda na wielkim ekranie, te prawdziwe zwierzęta - taki Nacional Geographic wersja kinowa.

tolerancja91

Bardzo podoba mi się ten pomysł! <3

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Chciałbym ale chyba nie myślisz żeby Disney się zgodził na taki ruch?, to byłby strzał w stopę konkurowanie z samym sobą o widza.

ocenił(a) film na 3
tolerancja91

Jakby puścili jednocześnie oryginał to nikt by nie poszedł na ten pożal się Boże remake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones