PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 348
ocen
6,8 10 1 115348
5,0 23
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Polski wątek

ocenił(a) film na 8

Kurcze, tyle ludzie psioczą na ten polski język w filmie.
Że pokaleczony, że sztuczny, że dialogi nierozbudowane.
Czy tylko mi to nie przeszkadzało w odbiorze filmu? Bardzo przyjemnie mi się oglądało (całość oglądałam z napisami), a "swojski klimat" bardzo mi się podobał, tak samo jak imię jego córki (fajnie, że dali jej na imię Nina, brzmiało nie tak dziwnie jak komiksowa Anya) i moc... kojarzyła mi się z taką typową słowiańską wiedźmą, co więcej obcuje ze zwierzętami niż z ludźmi.
Jedynie, co mnie raziło to milicja z łukiem... to było głupie, ale cała reszta na plus.

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

Magneto nie jest Polakiem tylko niemieckim Żydem.

ocenił(a) film na 2
knypasek

Polscy milicjami z łukami... Ta scena niech będzie najlepszym obrazem głupoty ludzi, którzy wymyślają takie bzdury o mutantach rażących ogniem z oczu itp. Bez obrazy, ale nawet dla dzieci jest to durne.

knypasek

Mnie najbardziej w takich scenach przeszkadza swobodne i kompletnie nieuzasadnione przełączanie się między językiem obcym i angielskim. W filmach z tej serii nie ma chyba ani jednej, która by się pod tym względem wyłamała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones