PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840200}
5,9 463
oceny
5,9 10 1 463
Yaksha: Decydująca misja
powrót do forum filmu Yaksha: Decydująca misja

Kino koreańskie to dla takiego europejczyka jak ja - egzotyka. Wszak to odmienna cywilizacja od naszej. Wcale nie gorsza. Krzykliwe dialogi zapewne nie przeszkadzają fanom mangi, ja takim nie jestem. Nie zbyt często mam do czynienia z krzykiem, dlatego właśnie ta koreańska ekspresja jest dla mnie raczej nie przyjemna ale do zniesienia. Na podstawie koreańskiego kina można śmiało stwierdzić, że to kraj zaawansowany technologicznie. Sceny akcji, efekty specjalne jak dla mnie na wysokim poziomie. Dialogi przemyślane, nie nudne. Oglądając ten film bawiłem się dobrze. Nie oczekiwałem od niego katharsis. Jeśli ktoś lubi kino akcji i egzotyka go nie przeraża będzie zadowolony.

filmopaczacz

Fanom mangi mogą przeszkadzać wszak to komiks. Fanom anime faktycznie może się podobać :) film to typowy akcyjniak ale zgrabnie nakręcony.

ocenił(a) film na 5
Marilee_chan

A moim zdaniem film niczym się nie wyróżniał wśród innych filmów o podobnej tematyce. Sekwencje strzelanin, a zwłaszcza walk (patrząc na inne filmy azjatyckie) były akurat na średnim poziomie, do tego słabe aktorstwo nieprzekonywający bohaterowie, intryga też taka sobie. Ogólnie mocny średniak, a do tego długi i momentami nużący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones