filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Ranking BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Charles Band
Charles Band
Charles Robert Band
5,3
136
ocen pracy producenta
Strona główna osoby
podstawowe informacje
Historia kariery i ranking
filmografia
Opinie i Nagrody
Forum
Opinie i Nagrody
Ciekawostki
(4)
Newsy
filmografia
widok pełny
widok uproszczony
producent
reżyser
autor materiałów do scenariusza
scenarzysta
aktor
we własnej osobie
Inne
Wszystkie
Filmy
Seriale
Rok produkcji
ocena
Moja aktywność
:
wszystko
Moja aktywność
:
wszystko
Widziałem
Nie widziałem
chcę zobaczyć
Subspecies V: Blood Rise
2023
Piranha Women
2022
Puppet Master: Doktor Death
2022
Curse of the Re-Animator
2022
Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn
2022
Don't Let Her In
2021
The Resonator: Miskatonic U
2021
Cassex
2021
Baby Oopsie
2021
Corona Zombies
2020
Barbie & Kendra Storm Area 51
2020
Barbie and Kendra Save the Tiger King
2020
Castle Freak
2020
Blade the Iron Cross
2020
Weedjies: Halloweed Night
2019
Necropolis: Legion
2019
Puppet Master - 30. rocznica
Puppet Master: The Littlest Reich
2018
Evil Bong 777
2018
Sex School: Student Bodies
2018
Erotiquest
2018
Death Heads: Brain Drain
2018
Puppet Master: Axis Termination
2017
Evil Bong: High 5
2016
Killjoy's Psycho Circus
2016
Evil Bong 420
2015
Kings of Cult
2015
Trophy Heads
2014
Ooga Booga
2013
Unlucky Charms
2013
Trancers: City of Lost Angels
2013
Dark Realm
2013
Gingerdead Man Vs. Evil Bong
2013
The Dead Want Women
2012
Zombies vs. Strippers
2012
Władca lalek 10: Powstanie osi
Puppet Master X: Axis Rising
2012
Reel Evil
2012
Killjoy Goes to Hell
2012
DevilDolls
2012
The Evil Clergyman
2012
Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver
2011
Evil Bong 3-D: The Wrath of Bong
2011
Killer Eye: Halloween Haunt
2011
Demonic Toys: Personal Demons
2010
Władca lalek: Oś zła
Puppet Master: Axis of Evil
2010
Killjoy 3
2010
Evil Bong II: King Bong
2009
Skull Heads
2009
Gingerdead Man 2: Passion of the Crust
2008
Dead Man's Hand
2007
Petrified
2006
Decadent Evil
2005
The Gingerdead Man
2005
Cmentarz lalek
Doll Graveyard
2005
Blood, Sweat, & Fears
2005
Frankenstein & the Werewolf Reborn!
2005
Sci-Fi Slaughter
2005
Puppet Master vs. Demonic Toys
2004
Tomb of Terror
2004
Władca lalek - Spuścizna
Puppet Master: The Legacy
2003
Rytuał
Birth Rite
2003
Wygłodniałe morderczynie
Delta Delta Die!
2003
Deathbed
2002
Układanka
Jigsaw
2002
Zamek Erosa
Castle Eros
2002
Cryptz
2002
Full Moon Fright Night
2002 -
Przy ulicy Namiętności
Passion Lane
2001
Phantom Love
2001
Microscopic Boy
2001
Krąg ciemności - Bractwo krwi
The Brotherhood
2001
Przymierze II: Magowie
The Brotherhood II: Young Warlocks
2001
Train Quest
2001
Vengeance of the Dead
2001
Platinum Blonde
2001
Song of the Vampire
2001
Więzienie śmierci
Prison of the Dead
2000
Sideshow
2000
Killjoy
2000
Akademia Voodoo
Voodoo Academy
2000
Martwi nienawidzą żywych
The Dead Hate the Living!
2000
The Horrible Dr. Bones
2000
Making of 'The Vault'
2000
The Mistress Club
2000
Virgins of Sherwood Forest
2000
Task Force 2001
2000
The Exotic Time Machine II: Forbidden Encounters
2000
Witchouse 2: Blood Coven
2000
Passion's Obsession
2000
Krwawe lalki
Blood Dolls
1999
Totem
1999
Wspomnienia władcy lalek
Retro Puppet Master
1999
Timegate: Tales of the Saddle Tramps
1999
Search for the Jewel of Polaris: Mysterious Museum
1999
Spojrzenie mordercy 2
Freeway II: Confessions of a Trickbaby
1999
Murdercycle
1999
Ragdoll
1999
The Killer Eye
1999
Hollywierd
1999
Pleasurecraft
1999
Phantom Town
1999
Hidden Beauties
1999
Dungeon of Desire
1999
Andromina: The Pleasure Planet
1999
Veronica 2030
1999
Shandra: The Jungle Girl
1999
Teen Knight
1999
Odlotowy chłopiec
The Boy with the X-Ray Eyes
1999
Ancient Evil: Scream of the Mummy
1999
Dom Wiedźmy
Witchouse
1999
Shapeshifter
1999
Teenage Space Vampires
1999
Planet Patrol
1999
Miecz króla Artura
The Excalibur Kid
1999
Auditions from Beyond
1999
Clockmaker
1998
Władca lalek 6: Przekleństwo władcy lalek
Curse of the Puppet Master
1998
The Secret Kingdom
1998
Ziemskie igraszki
Femalien II
1998
Frankenstein Reborn!
1998
Subspecies 4: Bloodstorm
1998
The Werewolf Reborn!
1998
The Shrunken City
1998
Shrieker
1998
Talisman
1998
Kraa! Morski potwór
Kraa! The Sea Monster
1998
The Exotic Time Machine
1998
Virtual Encounters 2
1998
The Exotic House of Wax
1997
Hideous!
1997
Mystery Monsters
1997
Johnny Mysto: Boy Wizard
1997
Lurid Tales: The Castle Queen
1997
Vampire Journals
1997
The Creeps
1997
Magiczne lustro
Magic in the Mirror
1996
Zarkorr! The Invader
1996
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 5, Journey to the Magic Cavern
1996
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 6, Last Battle for the Universe
1996
Demon in the Bottle
1996
Magiczne zwierciadło 2: Czas trwa
Magic in the Mirror: Fowl Play
1996
Head of the Family
1996
Femalien
1996
Intymne sekrety
Alien Abduction: Intimate Secrets
1996
Petticoat Planet
1996
Virtual Encounters
1996
Prehysteria 3, czyli co dinozaury lubią najbardziej?
Prehysteria! 3
1995
Wojownik czasu
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 1, Planet of the Dino-Knights
1995
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 3, Trapped on Toyworld
1995
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 4, Eggs From 70 Million B.C.
1995
Beach Babes 2: Cave Girl Island
1995
Potwór na zamku
Castle Freak
1995
Huntress: Spirit of the Night
1995
Krasnoludki są na świecie
Leapin' Leprechauns
1995
Piraci z Magicznej Wyspy
Magic Island
1995
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 2, the Human Pets
1995
Prehysteria 2, czyli podróże dinozaurów
Prehysteria! 2
1994
Kochani(e), zmniejszyłem dzieciaki
Shrunken Heads
1994
Sklep z potworkami
Pet Shop
1994
Władca lalek 5: Ostatnia walka
Puppet Master 5: The Final Chapter
1994
Trancers 5 - Nagła śmierć
Trancers 5: Sudden Deth
1994
Trancers 4: Jack of Swords
1994
Pełzający strach
Lurking Fear
1994
Podgatunek: Żądza krwi
Bloodlust: Subspecies III
1994
Dark Angel: The Ascent
1994
Miasteczko Oblivion
Oblivion
1994
Łowcy dziewic
Test Tube Teens from the Year 2000
1994
Ziarenko fasoli
Beanstalk
1994
Władca lalek 4
Puppet Master 4
1993
Podgatunek 2: Krwawnik
Bloodstone: Subspecies II
1993
Dollman vs. Demonic Toys
1993
Prehysteria, czyli Park Jurajski we własnym domu
Prehysteria!
1993
Elektryczne szaleństwo
Remote
1993
Laski z plaży
Beach Babes from Beyond
1993
Arkadia
Arcade
1993
Wojny robotów
Robot Wars
1993
Android
Mandroid
1993
Nasiona
Seedpeople
1992
Nieziemska muzyka
Bad Channels
1992
Kraina piekieł
Netherworld
1992
Szatańskie zabawki
Demonic Toys
1992
Doktor Mordrid
Doctor Mordrid
1992
Trancers 2: Powrót Jacka
Trancers II
1991
Władca lalek 3: Zemsta Toulona
Puppet Master III: Toulon's Revenge
1991
Podgatunek
Subspecies
1991
Studnia i wahadło
The Pit and the Pendulum
1991
Dollman
1991
Władca lalek 2
Puppet Master II
1990
Strefa cienia
Shadowzone
1990
Program: zniszczenie
Crash and Burn
1990
Śmiercionośna Broń
Deadly Weapon
1989
Arena
1989
Władca lalek
Puppet Master
1989
Kobiety - Piranie
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death
1989
Intruz
Intruder
1989
Robot Jox 1: Bezlitośni mordercy
Robot Jox
1989
Dr. Alien
1989
Cemetery High
1989
Mieszkaniec podziemi
Cellar Dweller
1988
Czarownik
Spellcaster
1988
Katakumby
Catacombs
1988
Pulse Pounders
1988
Dziewczęcy klub
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama
1988
Demon opętania
Transformations
1988
Miasto duchów
Ghost Town
1988
Galactic Gigolo
1988
Assault of the Killer Bimbos
1988
Cripozoidzi
Creepozoids
1987
The Princess Academy
1987
Więzienie
Prison
1987
Polowanie na roboty
Mutant Hunt
1987
Buy & Cell
1987
The Occultist
1987
Niewolnice z przestworzy
Slave Girls from Beyond Infinity
1987
Gość
The Caller
1987
Wrogi obszar
Enemy Territory
1987
Zza światów
From Beyond
1986
Zagłada robotów
Robot Holocaust
1986
Eliminatorzy
Eliminators
1986
Krwawy nałóg
Crawlspace
1986
Potwór z kosmosu
TerrorVision
1986
Zombiethon
1986
Troll
1986
Vicious lips
1986
Lalki
Dolls
1986
Nocny koszmar
Dreamaniac
1986
Dzikie Wyspy
Savage Island
1985
Underworld
1985
Kosmiczny desant
Zone Troopers
1985
Trancers
1984
Wojownik widmo
Ghost Warrior
1984
Alchemik
The Alchemist
1984
Ghoulies
1984
Spacerując na krawędzi
Walking the Edge
1983
Kosmiczna burza
Metalstorm: The Destruction of Jared-Syn
1983
Filmgore
1983
Pasożyt
Parasite
1982
The Best of Sex and Violence
1981
Turystyczna pułapka
Tourist Trap
1979
Dzień, w którym czas się skończył
The Day Time Ended
1979
Promień lasera
Laserblast
1978
Fairy Tales
1978
Cinderella
1977
End of the World
1977
Crash!
1977
Mansion of the Doomed
1976
Last Foxtrot in Burbank
1973
Niestety, nie znaleźliśmy wyników.
Zmień kryteria filtrowania
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.