PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262318}

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
6,8 25 824
oceny
6,8 10 1 25824
Nie ma to jak hotel
powrót do forum serialu Nie ma to jak hotel

:)

ocenił(a) serial na 8

Czy znajdę tu kogoś kto jest w wieku 18 lat (lub powyżej) i ogląda ten serial lub inne seriale Disneya tego typu? Bo ja mam 18 lat i to czasami oglądam :) zaczęłam jakieś 2 lata temu i nawet mi się podobają bo są śmieszne a ja lubię takie seriale. Pewne wielu z was pomyśli ze to wstyd ogladać w tym wieku takie seriale. Ale moze jednak ktoś w mniej wiecej moim wieku też ogląda? jeśli tak to napiszcie swój wiek :)))

karolina922

Ja mam 18 lat i oglądam seriale Disney-a. Fajnie się je ogląda można się pośmiać odprężyć itp. Każdy może oglądać co chce. Oczywiscie nie oglądam tylko Disney-a ale od czasu do czasu obejrze Nie ma to jak hotel albo Statek.

ocenił(a) serial na 8
karolina922

Nie ma to jak hotel oglądam , a także mam 18 lat . Czasem nawet obejrzy go ze mna moja mama . Serial ten przecież jest całkiem fajny i nie ważne ile masz , kazdy może go oglądać . :)

ocenił(a) serial na 8
karolina922

ja mam 19 lat i czasami to oglądam, jest to jeden z nielicznych fajnych seriali disney'a

damianb2392

ja mam 18 lat i to ogladam : )

karolina922

Też mam juz prawie 19 lat i rowniez ogladam, bardzo fajny serial :)

ocenił(a) serial na 8
Lilly878

Dawno temu miałem 18 i musze sie przyznac że oglądam ten serial od początku Disney Channel. Najczęściej z młodsza siostra i bratem. Nie ma odcinka który jest nieśmieszny. Zack najlepiej zarywa do Maddie :D

karolina922

jeszcze rok temu byłem calkowicie zajarany tym serialem, uwielbiałem go, ale w ostatnich miesiącach przyszlo mi coś takiego, że zupełnie mnie nie śmieszy ten serial, chyba poprostu z niego wyrosłem... czego i wam życzę, bo gdy oglądam go teraz, czuję nutę zażenowania ;)

ocenił(a) serial na 7
karolina922

ja mam 21 lat, jestem po drugim roku studiów i oglądam ten serial z ogromną przyjemnością ^^ i co więcej - moja mama też się śmieje, kiedy akurat jest w pokoju ;)

lavik

A ja mam 25 lat za 10 dni będę miał 26 , a serial oglądam z chęcią i w każdym odcinku znajduję coś śmiesznego, nie ma to jak statek też trzyma poziom :) Polecam także Powodzenia Charlie :) To co kto ogląda nie świadczy o jego inteligencji lub jej braku a jeśli ktoś uważa że jak ogląda seriale dokumentalne lub jakies programy naukowe to jest lepszy od tych co lubią w/w serial to jest mi go ŻAL.

ocenił(a) serial na 10
pikaforek

mam 15 lat i to oglądam:0

użytkownik usunięty
manio96

ja mam 21 i to oglądam. to jest normalne. :)

użytkownik usunięty
karolina922

Ja mam 22 lata :)

ocenił(a) serial na 1

hahaaaaaaaaa ale jaja jak można być dorosłym i oglądać serial na poziomie 11 może 13 lat wezcie się ogarnijcie ja mam 16 i już z tego wyrosłem

sorner

O.o dorosły już jesteś ;/

użytkownik usunięty
sorner

Ano, można. dorosłość nie polega na oglądaniu filmów z dopiskiem +18. Polega na umiejętności nabrania czegoś takiego jak dystans. Oczywiście, że można nie lubić takich produkcji, ale osoba naprawdę dorosła ani nie obraża innych bez przyczyny zwłaszcza, ani nie uważa "dziecinności" za obelgę. Każdy dorosły ma wszak w sobie coś z dziecka:)

Mam 16 lat i też chętnie oglądam ;D

ocenił(a) serial na 1
Negacja

żal!!!!!!!!!!!!! :/

gladun

"żal" już dawno wyszedł z mody ;)

ocenił(a) serial na 1
Slaught

zastanów się nad sensem twojego postu

sorner

zastanów się nad sensem twojej egzystencji...

ocenił(a) serial na 1
Slaught

ja się zastanowiłem a ty?

sorner

no to teraz zastanów się nad sensem twojego czepialstwa...

ocenił(a) serial na 1
Slaught

rozmowa z tobą nie ma sensu :p

sorner

O, już nie wiesz co odpowiedzieć? Czyli mam rozumieć, że nie znalazłeś sensu w swoim czepialstwie? ;)
Po pierwsze: Jak nie masz pojęcia o pewnych rzeczach to nie wdawaj się w dyskusję.
Po drugie: Dorośnij. To, że nabijasz się z czyjegoś gustu nie świadczy w ogóle o dorosłości. Wprost przeciwnie. Świadczy jedynie o byciu niewychowanym dzieciakiem, który nie ma wyrozumiałości dla cudzych upodobań. "rozmowa z tobą nie ma sensu" - to również świadczy o niedojrzałości i braku szacunku do rozmówcy.
Bywaj! :)

ocenił(a) serial na 1
Slaught

pisząc to chciałem zakończyć z tobą dyskusję bo to co piszesz to bzdury albo twoje kompleksy dziewczynko!!

sorner

Widać kto tu ma kompleksy, bo na pewno nie ja :) Po co się tak unosisz? To tylko forum, chłopczyku, a nie sprawa życia i śmierci :) Weź na wstrzymanie :*
Teraz idź spytaj Wujka Gógla. Może on ci pomoże odkryć sens mojej wypowiedzi... Zarazem twój bezsens zdania: "zastanów się nad sensem twojego postu" w kontekście do mojej wypowiedzi ;)
Pa dzieciaczku :*

sorner

Aha, tak na marginesie. O jakie ci "bzdury" chodzi? Podaj konkrety i jakieś argumenty bo twoje PUSTOSŁOWIE mnie nie interesuje :)

"To, że nabijasz się z czyjegoś gustu nie świadczy w ogóle o dorosłości. Wprost przeciwnie. Świadczy jedynie o byciu niewychowanym dzieciakiem, który nie ma wyrozumiałości dla cudzych upodobań." - To zdanie tyczyło się twojej AROGANCKIEJ odpowiedzi: "hahaaaaaaaaa ale jaja jak można być dorosłym i oglądać serial na poziomie 11 może 13 lat wezcie się ogarnijcie ja mam 16 i już z tego wyrosłem" na post Elissabeath.

ocenił(a) serial na 1
Slaught

wasz poziom inteligencji jest taki sam więc po co się kłóciciexD

gladun

Zajmij się lepiej swoim poziomem inteligencji gladunku :*
Ja się nie kłócę, ja się przekomarzam ^^

ocenił(a) serial na 1
Slaught

Jejku ale bełkot, przekomarzać to się możesz ze starymixD Weź się w garść - idź odgarniać śnieg :-]

gladun

Prowokatorku nudzisz tymi tekstami rodem z podstawówki ^^ Weź się lepiej za podręczniki. Pa ^^

ocenił(a) serial na 1
Slaught

pomyśl o sobie po twoich postach widze że się kłócisz nie mając za grosz racji

gladun

W czym nie mam racji? Podaj konkrety i argumenty.
To się robi nudne. Same zarzuty bez dowodów...

No ale ok. Domyślam się o co chodzi ;)
http://www.miejski.pl/slowo-Żal.pl - pkt 2
"Żal.pl" czy samo "Żal" jest sformułowaniem, które obecnie irytuje wielu ludzi. Używanie tego słowa w kontekście do cudzych opini jest po prostu ŻAŁOSNE! Nie zgadzasz się z czyjąś opinią? To pisz sensownie podając argumenty zarazem nie obrażając niczyich uczuć! Trudne to dla ciebie wyzwanie?

"na twoim miejscu płakałbym z twojej głupoty :)" - Nie znasz dziewczyny a wmawiasz jej głupotę? Tylko dlatego, że podoba jej się to czego ty nie trawisz? Zero tolerancji u ciebie i zrozumienia dla innych. Weź zastanów się nad swoim "żalowym" zachowaniem...

Slaught

nie ważne ile masie lat ,czasami dzieci w wieku 10 lat oglądają takie seriale a, czasami ktoś ogląda serial w wieku 30lat! To sądzi o tym że serial jest b.dobry i że jest dla dzieci i dla dorosłych a, nie o tym że ktoś jak ma więcej lat i ogląda seriale Disneya to jest " głupi"! Takie seriale są dla wszystkich którzy je lubią anie tylko dla tych co mają mniej niż 16 lat!

gladun

"Żal" ? Mam płakać ?

ocenił(a) serial na 1
Negacja

na twoim miejscu płakałbym z twojej głupoty :)

gladun

Mojej głupoty? Bo lubię się pośmiać? Człowieku, o gustach się nie dyskutuje, ja wyraziłam swoje zdanie, a jedyny komentarz na jaki cię stać to "żal". Kto jest głupi, ten jest.

ocenił(a) serial na 1
Negacja

hahahahahhhaa czy ja napisałem coś o czyimś guście? naucz się czytać to pogadamy!!!!!!!!!

gladun

Chodzi mi o mój gust, dżiz, właśnie widzę kto umie czytać i z pewnością to nie jesteś ty :)
Spamuj sobie dalej, jak Ci się podoba, myślałam, że rodzina już dawno zeszła z drzewa.

Negacja

Niestety pełno teraz niewychowanych dzieci na forach internetowych ;) Normalnie brak słów na ich zachowanie. Ja osobiście nie oglądam współczesnych disneyowskich seriali dla młodzieży. Nie zmienia to faktu, że rozumiem zainteresowanie innych tymi produkcjami. Toleruję cudze poglądy i upodobania :)

Slaught

mówisz o sobie oczywiście?:P

guano_filmaniak

o sobie nie lubię pisać ^^

Slaught

na twoim miejscu też bym nie lubiał po co sobie psuć opinie:P haaha

guano_filmaniak

"Ja osobiście [...] upodobania :)" - W tym zdaniu napisałam o sobie, no cóż przemogłam się ^^
Reszta dotyczyła dzieci, które wszystkim pyskują. Widzę, że bronisz te dzeciaczki. Czyli jesteś taki sam? ^^

Slaught

hahaa wszystkich tak wyzywasz których nie znasz czy to pierwszy raz?

guano_filmaniak

W którym momencie ciebie wyzwałam? Czy ja stwierdziłam jaki jesteś? Czy widzisz abym używała słów, które mogłyby kogoś obrazić? Czy widzisz abym się śmiała z czyjegoś gustu? Nie! Więc o jakim ty wyzywaniu mówisz (piszesz)? ^^
Za to ja zobaczyłam, że w innych tematach nabijasz się z upodobań innych ludzi pisząc aroganckie i chamskie teksty. Zastanów się 10 razy zanim znowu coś napiszesz, hipokryto ;)

Slaught

Twoj potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z Toba powiedziałaś że bronie jakiś dupków i że jestem taki sam to nie obrażenie osoby której nie znasz :/

guano_filmaniak

Drogą dedukcji uznałam, że bronisz niewychowane dzieci, ponieważ zacząłeś na mnie najeżdzać. Proste i logiczne, no nie? "Czyli jesteś taki sam? ^^" - To jest pytanie a nie stwierdzenie. Nie omijaj znaków interpunkcyjnych ^^ Jak widzisz, to jest ogromna różnica. Jeśli, mimo to, uraziło Cię to PYTANIE to wybacz ^^

W sumie to ja się Tobie dziwię, że się tak pienisz i domagasz się szacunku. Przecież to Ty zacząłeś, a ja Tobie ani jednego złego słowa nie napisałam. Natomiast Ty z każdym zdaniem ostro najeżdzasz na mnie! Lubisz się kłócić, czy co?! I dlaczego z "potencjalnym debilizmem" wyjeżdzasz? Mnie osobiście to nie rusza. Zauważ, że to Ty pierwszy obraziłeś mój nick. Tak, NICK bo na pewno nie mnie :)

Szanuj ludzi, a będziesz przez nich szanowany :)

Slaught

rzeczywiście może troche przesadziłem ale napisałem tylko co myśle o ludziach którzy obrażają nieznajomych

guano_filmaniak

"Lubiał" -.- weź się nawet nie odzywaj, skoro nie umiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones