PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262318}

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
6,8 25 837
ocen
6,8 10 1 25837
Nie ma to jak hotel
powrót do forum serialu Nie ma to jak hotel

:)

ocenił(a) serial na 8

Czy znajdę tu kogoś kto jest w wieku 18 lat (lub powyżej) i ogląda ten serial lub inne seriale Disneya tego typu? Bo ja mam 18 lat i to czasami oglądam :) zaczęłam jakieś 2 lata temu i nawet mi się podobają bo są śmieszne a ja lubię takie seriale. Pewne wielu z was pomyśli ze to wstyd ogladać w tym wieku takie seriale. Ale moze jednak ktoś w mniej wiecej moim wieku też ogląda? jeśli tak to napiszcie swój wiek :)))

ocenił(a) serial na 1
Negacja

zaczepiam o twoich starych??? jesteś nienormalna czy próbujesz się wywyższać czy może to i to

gladun

Może. Nie tobie to oceniać.

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się z tym w 100%

karolina922

fajne kino familijne i zdecydowanie komediowe, oglądam do czasu do czasu a mam już ponad 20lat

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

mam 15 też czasami oglądam

Bengosha

ja mam 19 i też oglądam seriale Disney`a ; P

karolina922

Jak widać kilka osób się znalazło, które oglądają ten bądź inne Disneyowskie seriale, pomimo wieku ;D Cóż ja też mam 18 lat i również oglądam ten serial oraz inne tylko, że sporadycznie, bo nie zawsze mam czas ^^ Chociaż ostatnio się zraziłam do tego serialu, bo obejrzałam odc z Efronem - paskudnie wyglądał w tym czerwonym sweterku i wg cały odc był jakiś taki .. hmm.. nie przypadł mi do gustu.. ;D Ale jak bd mieć czas to z pewnością jeszcze nie raz obejrzę kilka odcinków. ;D

ocenił(a) serial na 7
karolina922

ja już wkrótce bd obchodzić 18 ur :) i lubię ten serial, na prawdę nieraz można się pośmiać .. i Ci którzy twierdzą, ze trzeba być idiotą, żeby oglądać to w tym wieku niech się lekko zastanowią :) są gusta i guściki ;p kiedys moja mama była zmuszona przeze mnie, żeby obejrzeć jeden z odc. i kilka razy złapałam ją na tym jak się śmiała ..

ocenił(a) serial na 7
alosia0311

PS. Ona nie cierpi tego typu .. jak to nazywa 'bzdur' ... a mimo to coś wzbudziło w niej rozbawienie :)

ocenił(a) serial na 1
alosia0311

haha to gratuluje ale może zamiast pisać komentarze idz obejrzyj kolejny odcinek jeszcze cie coś ominie ;D

ocenił(a) serial na 7
sorner

weź bo jeszcze poczuję się pociśnięta . hahhaa .
żałosne.

ocenił(a) serial na 1
alosia0311

żałosne to jest to co ty piszesz no sorry ale za bardzo to mnie nie interesuje co ty i twoja mamuśka robicie na chacie ;D więc grzecznie zaproponowałem żebyś wróciła do seansu :P

ocenił(a) serial na 7
sorner

nie powiedziałam, ze moja mama to ogląda, bo ona nie lubi takich filmów/seriali ! chodziło mi o to, że wiek tu nie ma znaczenia, bo raz ją przyłapałam jak się zaśmiała z jakiegoś epizodu.. więc czytaj dokładniej !

alosia0311

Eeee tam. Nie tłumacz się przed użytkownikiem, który ma problemy z tolerancją :)
Widać, że wchodzi tu by dręczyć fanów serialu, którego sam nie lubi i prowokować ich do sprzeczek.
Najlepiej olać takich szyderców, którzy nie potrafią uszanować upodobań / gustu drugiego człowieka.

ocenił(a) serial na 7
Slaught

Masz rację :) ! Odpuszczam, bo z takim i tak się nie dogadam ...

alosia0311

Tutaj lepiej nie wyrażać swojego zdania, bo od razu ktoś podsumuje Twój post bardzo inteligentnym wyrazem "żal".

ocenił(a) serial na 7
Negacja

dokładnie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones