PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707915}

Pokémon seria: XY

Pocket Monsters XY
7,4 688
ocen
7,4 10 1 688
Pokémon seria: XY
powrót do forum serialu Pokémon seria: XY

Co będzie dalej?

ocenił(a) serial na 9

Coś mi mówi, że twórcy POKEMONÓW będą ciągnąć serię w nieskończoność, jednak osobiście uważam, że Ash powinien wreszcie wygrać Ligę Kalos, zostać Mistrzem i związać się z Sereną oraz mieć inne przygody, nie związane już z wędrówkami oraz wygrywaniem Lig :) Osobiście pragnę się pochwalić, że w tym celu piszę obecnie serię opowiadań "ASH I SERENA NA TROPIE". Akcja zaczyna się w chwili, gdy Ash wygrywa Ligę Kalos, zostaje Mistrzem i wraz z Sereną, która jest jego dziewczyną, a także z Clemontem i Bonnie wraca do Alabastii, gdzie chce odpocząć od przygód, a zamiast tego rozwiązuje serię zagadek detektywistycznych, w czym pomagają mu jego bliscy :)

ashiserenanatropie.blog.onet.pl

Proszę, oto link na bloga z tymi opowiadaniami. Polecam. Proszę czytać i komentować :)

ocenił(a) serial na 9
SrerenaToSwir

Czy ja wiem? Uwielbiam Dawn, jest po prostu super postacią. I do tego głos Beatki Wyrąbkiewicz robi swoje. Ale i tak mam większą słabość do Sereny.

ocenił(a) serial na 8
kronikarz56

Witaj, kronikarzu. Nie wiem co powiedzieć, ale Serena ma potencjał do bycia jedną z najfajniejszych postaci. Ale Jamesa nie przebije :)

ocenił(a) serial na 9
SrerenaToSwir

He he he. James jest super. Najfajniejszy członek Zespołu R. Ale tak czy siak, Serenę po prostu uwielbiam. Jeśli chodzi o postacie kobiece, to rządzą Serena i Dawn, moja ulubienice. Choć Serenę bardziej lubię.

ocenił(a) serial na 10
kronikarz56

CHOĆ LILIE BARDZEJ LUBIE

ocenił(a) serial na 1
kronikarz56

Ale tak czy siak lilie poprostu uwielbiam jeśli chodzi opostace kobiece to rządzą lilie i dawn moje ulubinice choć lilie bardziej lubię

ocenił(a) serial na 8
kronikarz56

Owszem, od dawna twórcy anime na siłę wywalają stare, dobre postaci po całym pokemonowym świecie, aby dać nowych oszołomów i nowy region, i pociągnąć tą serię w nieskończoność. Dobrze byłoby, żeby Ash wreszcie był podatny na wiek, został w Kanto, stworzył związek z Sereną, sprowadził do siebie starych przyjaciół, i aby do cholery jasnej znalazł sobie zawód! I żeby dobrej Dawn nie wyrzucali, i zastępowali z***aną Iris. Super, że jest jeszcze ktoś, kto pisze takie opowiadania.
Warto byłoby stworzyć nareszcie coś ciekawego. Od pierwszego odcinka jeszcze jako nastolatek widziałem tylko wędrówkę asha po regionach, no może poza fabułą najlepszej według mnie Aloli.
Mój pomysł nie wywoła wojny atomowej, więc w sumie czemu nie?

ocenił(a) serial na 9
SrerenaToSwir

No właśnie, jestem tego samego zdania. Twórcy chcą na siłę pociągnąć ten serial do przodu, ale trzymając się starych i utartych schematów, w sumie resetując po pewnym czasie fabułę do początku, aby młodemu pokoleniu się podlizać i zapominają przy tym o starszych już nieco widzach. Ja też uważam, że dobrze by było, aby Ash był podatny na wiek, został w Kanto, stworzył z Sereną fajny związek, sprowadził starych przyjaciół i miał jakiś stały zawód. Choćby detektyw, bo czemu nie? Niejeden raz ratował z drużyną świat i łapał różnych przestępców. Wiem, że to w filmach robił, w anime znacznie rzadziej, ale zawsze. Cieszę się więc, że moja wizja w tej sprawie Ci się podoba i że są ludzie chcący czytać o niej :)

ocenił(a) serial na 8
kronikarz56

Miłość to cudowna sprawa, i chyba każdy się z tym zgodzi. Ale trzeba pamiętać, żeby wprowadzać ją powoli w dalsze fazy rozwoju, że tak powiem xDDD To znaczy, że gdy od razu w jednej części przypierniczy się wyznanie, miłość i TO, to można zniszczyć całą serię. I niestety wiele osób tego nie rozumie. Na szczęście moje powstał blog, który to wymaganie spełnia... Ważne, żeby twórcy anime nie chowali się przed prawdą. Nie udawali, że to co było w serialu to była zwykła przyjacielskość, zwłaszcza w przedostatnim odcinku. Bo głodni shipów ludzie i tak coś znajdą... A to tylko przysporzy im problemy, tak jak zrobiło to w przypadku shipu Amour. Jest on jednym z bardziej popularnych shipów w necie, powstało o nim wiele opowiadań, ale jak już mówiłem, na opowiadania z lecącą do przodu jak Rapidash to gnioty. Dobrze, że coś spełnia jeszcze jedno z podstawowych wymagań literatury :)

ocenił(a) serial na 9
SrerenaToSwir

Dziękuję za tak miłe słowa, które pochwalają moje opowiadania o Ashu i Serenie. No i przy okazji powiedziałeś to, co i ja uważam o postawie twórców anime. Nic dodać, nic ująć. I cieszy mnie, że zyskałem kolejnego czytelnika. W sumie, można powiedzieć, że twórcy anime trochę mi przysługę oddali, tworząc swój beznadziejny sposób tworzenia tego serialu. Bo ich beznadziejność sprawiła, że piszę swoje opowiadania i zyskuję fajnych czytelników. Choć fajnie by było zobaczyć anime na podstawie moich opowiadań. Takie marzenie pisarza.

ocenił(a) serial na 10
kronikarz56

DZEKUJE ZA TAK MIŁE ŚŁOWA KTÓRE POCHWALAJĄ MOJE OPOWADANIA O ASHU I LILIE

ocenił(a) serial na 1
kronikarz56

Ash wraz ukocanak lilie przybywa do alabastii

ocenił(a) serial na 10
kronikarz56

NIE BEDZE ŚLUB ASH I SRENY W NOWYM SEZONIE POKEMON

ocenił(a) serial na 10
kronikarz56

DZEKUJE ZA TAK MIŁE SŁOWA KTORE POCHWALAJĄ MOJE OPOWADANIA O ASHU I LILIE NO I PRZY OKAZJI POWEDZIAŁEŚ TO CO I JA UWAZAM O POSTAWE TWÓRCÓW ANIME TROCHĘ MI PRZYSLUGE ODDALI TWORZĄC SWÓJ DOBRY SPOSÓB TWORZENIA TEGO SERIALU BO ICH POSTAWA SPRAWIŁA ZE PISZE SWOJE OPOWADANIA I ZYSKUJE FAJNYH CZYTELNIKÓW CHOĆ FAJNIE BY BYŁO ZOBACZYĆ ANIME NA PODCTAWE MOICH OPOWIADAN TAKIE MARZENIE PISARZA

ocenił(a) serial na 1
kronikarz56

May najbardziej zaprzyjaźni się z lilie i zauważy jej uczucia do asha

ocenił(a) serial na 1
kronikarz56

Ash I lilie przybywaia do alabastiia apoyem do domu swojej mamy delii ketchu kobieta radośnie wita przyjaciół syna zaprzyjaźnią się z lilie obie panie piekol ciasteczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones