PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 705
ocen
7,1 10 1 180705
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Ufff. Radość i ulga.

ocenił(a) serial na 2

Miałem mnóstwo obaw. Będąc fanem książkowego Wiedźmina, który swojego czasu skradł olbrzymi kawał mojej wyobraźni oraz gier (głównie jedynki i trójki), oczekiwania miałem dość wysokie. Ale pamiętałem zawód po najbardziej przereklamowanym filmie wszech czasów, czyli polskim Wiedźminie... Trochę bałem się powtórki z rozrywki. Tymczasem jest to kawał świetnej rozrywki. Czy dorasta do książek – nie można chyba tego porównywać. Czy dorasta do Gry o Tron? Jest to coś zupełnie innego – tam wszystko było bardziej realistyczne, dopracowane – tu jest odrobinę bardziej komiksowo. Ale prawdziwy serial poznaje się nie po tym, jak się zaczyna, ale po tym, jak się kończy! Jeśli Wiedźmin w następnych sezonach będzie choćby trochę ewoluował, to nie mam żadnych obaw – tym bardziej, że materiał w postaci literatury jest świetny i do tego skończony ;) Byłem wrogiem Cavilla jako Geralta, ale byłem w błędzie. Totalnie. Teraz trudno mi sobie wyobrazić innego aktora na jego miejsce. Dali radę. Akcja rozkręca się i druga połowa jest lepsza od początkowych odcinków. Jest dobrze.

ocenił(a) serial na 4
krzy_chu

2/10

ocenił(a) serial na 1
krzy_chu

Coś chyba Ci się po drodze odmieniło patrząc po ocenie :D

ocenił(a) serial na 2
DzieXik

Oj, tak, było gorzej i gorzej, nie do zniesienia. W końcu pękłem. Jak oni mogli to zrobić? Nie to, żebym uważał, że Pan Andrzej jakiś taki sympatyczny jest, ale stworzył coś wspaniałego. A oni to zmieszali z błotem. Aż mi go żal.

ocenił(a) serial na 3
DzieXik

Myślę, że nie tylko jemu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones