PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828865}

Zjazd rodzinny

Family Reunion
6,2 385
ocen
6,2 10 1 385
Zjazd rodzinny
powrót do forum serialu Zjazd rodzinny

Czy tylko mnie wkurza jak ta wredna babka bije te dzieci?

ocenił(a) serial na 8
nataliaa90_2

chyba tylko Ciebie. Kiedyś dzieci nie raz dostali paskiem po tyłku i żyli jakoś. Przynajmniej nie byli tacy jak teraz.

nataliaa90_2

Tak. Tylko Ciebie. Dzieciaki były rozpuszczone bezwzględne, szantażowały rodzinę a gdybym miał takiego brata jak ten Shaka to sam bym każdego dnia go lał młotkiem po łbie. Przez niego aż nie chce się oglądac. Tutaj tylko odgrywa rolę ale w życiu taki brat aż się prosi o to żeby go z 10 piętra wyżucić ... Ciebie wkurza że dziecko dostaje słuszne lanie a nas wkurza że takie głąby robia co chcą i n ie mają żadnego szacunku ... sam bym takiemu wpier*** gdyby tak kogoś z mojej rodziny traktował ...

Ka86

Babka jest religijną fanatyczką, która gdy jej coś nie podpasuje leje cudze dzieci bo jej już są na to za dorosłe. I już nawet nie chodzio to że starucha je bije, ale o to ze rodzice jej na to pozwalają i sami się jej boją. W życiu bym nie pozwoliła mojej matce czy teściowej bić moich dzieci. A Ty widocznie nie masz dzieci i stąd ten twój komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones