PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 371
ocen
7,4 10 1 188371
5,6 39
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

Rejewski, Różycki, Zygalski. 29 grudnia 1932 (!!!). Tyle w temacie. Aż się dziwię, że Polska na ten film nie zareagowała.

ocenił(a) film na 2

Napisałem, że nawet nie biorąc pod uwagę zakłamania historii przez twórcę filmu, to sam obraz jest co najwyżej średni. Jak chcesz pośmiać się to poczytaj swoje posty i jak kaleczysz język polski.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Ty dostarczasz najwięcej rozrywki. Popracuj nad kulturą, to może zmądrzejesz. Ale lepiej zostań w miejscu, niezły z ciebie komediant.

ocenił(a) film na 2

Kultura osobista, tak ową posiadam w stosunku do dojrzałych emocjonalnie i inteligentnych rozmówców, nie w stosunku do starych dewotek i pryszczatych gówniarzy, którzy kaleczą mój ojczysty język.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Bo lepiej pisać o dupie Maryny i wyjść na głupka w oczach każdego, kto przeczyta twoje wpisy? Wspaniałe podejście, niestety dziecinne.

P.S - "tak ową" piszemy razem. Nie kalecz ojczystego języka.

ocenił(a) film na 2

Takową piszemy razem, nie takową powinno pisać się razem jak już, wtórny analfabeto. Pisałem tu o moich literówkach, szybko pisze i czasem nacisnę spacje albo enter i tyle. Za to Ty nadal jesteś niereformowalnym dzieciakiem widzę...

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Ty dużo widzisz, mało rozumiesz. Zabawny jesteś ;)

ocenił(a) film na 2

Ty dużo rozumiesz, mało widzisz, dalej jesteś wtórnym analfabetą.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Cieszę się, że jeszcze bardziej umocniłeś mnie w poprzednim przekonaniu. O dupie Maryny lepiej pisz w swoim pamiętniku, bo ciągle się powtarzasz. Jesteś nudny jak flaki z olejem, a mimo to zabawny w swojej głupocie.

ocenił(a) film na 7

No w jednym przyznam rację magistrowi. Pokonał nas swoim doświadczeniem :)

użytkownik usunięty
malgorka

Przeczytaj co mu odpisałem :>

ocenił(a) film na 7

Polegliśmy :) Jak gość zacznie znowu obrażać dostanie w końcu bana i tyle. Już mu nie odpisuję, bo poziom chamstwa jaki reprezentuje jest przeze mnie nie do zaakceptowania. Tobie proponuję też dać spokój. Bo trolle i chamy mają tylko z tego uciechę. Współczuję tylko jego "niby" żonie, która musi co chwila wycierać pianę toczącą się z jego ust. Ale to nie mój problem

użytkownik usunięty
malgorka

Masz rację, ale jeśli dalej będzie odpisywał, to przynajmniej z jego wpisów będzie można się pośmiać w nudne wieczory.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2

Ja już pośmiałem się z was, znawcy kina i koneserzy filmów, do tego nie jeden wieczór, lecz parę i za to wam serdecznie dziękuje.

ocenił(a) film na 2
malgorka

Nie wiem co oznacza "niby żona", ale moja czytając wasze wypowiedzi popukała się po głowie i powiedziała, cytuje dosłownie "...szkoda gówna ruszać", resztę dopisz sobie sama...

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Skoro tak prosisz to dopiszę. Twoja żona przedstawia stereotypowy obraz kobiety. Mówi jedno a robi coś wręcz przeciwnego

ocenił(a) film na 2
malgorka

Nie znasz mojej żony i raczej nie poznasz, Twoja analiza jest błędna, a Ty kolejny raz tu ośmieszasz się i tyle...

malgorka

Pouczając mnie pisał, że ukończył studia dziennikarskie. Co prawda jedno drugiego nie wyklucza, ale ani poziom, ani styl jego wypowiedzi nie wskazuje, że miał cokolwiek wspólnego ze studiami humanistycznymi. Stawiam na absolwenta technikum.

ocenił(a) film na 2
ACCb

Za to Twoje wypowiedzi były wręcz adekwatne do Twojej głupoty i gustów filmowych. Absolwent studiów dziennikarskich, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, ale to były studia licencjackie. Ludzie po zawodówce mają za to więcej rozumu w małym palcu, niż Ty w całej swojej zrytej głowie.

RafStefSzul1981

Coraz bardziej Cię lubię :-)

ocenił(a) film na 2
ACCb

Ja Ciebie też, pseudointeligencie, który najwyżej ocenia pseudointelektualne gnioty. Pewnie jesteś jakimś "hipsterem", który musi wszystkim i od każdego, wyróżniać się. Najczęściej jednak swoją nieograniczoną głupotą i tym w jaki sposób postrzega proste rzeczy.

ocenił(a) film na 2
malgorka

Po wszystkich skrótach, nie tylko oznaczających tytuł naukowy, jak magister, doktor i inne, nie powinno stawiać się kropki. Nie mniej jednak są pewne od tej reguły wyjątki, patrz odmiana w liczbie pojedynczej i mnogiej oraz w odmianie przecz przypadki, czytaj w dopełniaczu (kogo? czego?), można zastosować kropkę po. Dlatego nie popełniłem żadnego błędu, za to Ty jeszcze musisz wiele nauczyć się dziewczynko mała.

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Nie daj Boże uczyć się od takich nauczycieli jak Ty. Nie robię Ci wycieczek osobistych, więc o to samo proszę Ciebie. Podpisała mała dziewczynka.......

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Zgodzę się co do zasady stawiania lub nie kropki po mgr, dr. Ale nie pisz, że po WSZYSTKICH skrotach nie powinno stawiać się kropki. Co z tytułem profesora?

ocenił(a) film na 2
malgorka

"...nie powinno stawiać się kropki", kolejna osoba z problemem nie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wróć do szkoły dziecko i wyedukuj się, najlepiej zrób to jak najszybciej. P.S ja nie jestem nauczycielem, ale zanim coś napiszesz to pomyśl, dobra rada od starszego kolegi.

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

"Po wszystkich skrótach, nie tylko oznaczających tytuł naukowy, jak magister, doktor i inne, nie powinno stawiać się kropki". To są Twoje słowa. Nie powinno, czyli nie wolno. Po skrócie prof. należy postawić kropkę i tyle.
Nie chciałam używać typowych dla Ciebie argumentów, ale nie mogę się powstrzymać: z takim durniem jeszcze nie dyskutowałam.
A skoro już jesteśmy przy błędach: przejrzyj swoje wypowiedzi. Są pełne błędów. Napisałeś: “nie mnie jednak” a powinno być “niemniej jednak”. W innym poście: „więc nie pisz o pracy o której nie masz zielonego pojęcia”. Przed „o której” powinieneś postawić przecinek. Następne: „trzeba tak owe najpierw posiadać” Tak owe? Co to za neologizm? „Prosilem żebyś” – i znowu brak znaku interpunkcyjnego. W odróżnieniu od Ciebie nie mogę pochwalić się tytułem magistra polonistyki, który z racji wykształcenia nie powinien robić ŻADNYCH błędów, chyba że uczelnię skończył z mierną oceną. Na Twoim miejscu nie chwaliłabym się wykształceniem, bo i tak poziom szkolnictwa pozostawia wiele do życzenia, a tacy jak Ty tylko utwierdzają innych w tej opinii.
Mam również wrażenie, że zajęcia pt. jak skutecznie kształtować kulturę języka, notorycznie opuszczałeś. Na tym zakończę beznadziejną dyskusję z zakompeksiałym trollem.

ocenił(a) film na 7
malgorka

zakompleksionym trollem, ale to efekt pisania z osobami poniżej pewnego poziomu XD. To by było na tyle

ocenił(a) film na 7
malgorka

A teraz mnie ynteligencie obraź wyzywając od głupich, małoletnich dziewczynek. Może tym razem wymyślisz coś mocniejszego?

ocenił(a) film na 2
malgorka

Po pierwsze, nie powinno zaczynać się zdania od samogłosek, o ile nie pełnią roli wołacza w zdaniu, patrz Twoje notoryczne "a" i łączników zdania, patrz Twoje notoryczne "I". Po drugie, "nie mnie jednak", a "niemniej jednak", to dwa różne zwroty, np. "nie mnie jednak oceniać" i "niemniej, ni więcej" tępa licealistko z wioski zabitej deskami. Po trzecie, wstawiłem w odpowiednim miejscu przecinek, nie popełniłem żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego, jak już to zwykłą literówkę. P.S trollem karmionym papką komercyjną oraz głupotami, jesteś Ty fanką gier komputerowych. To tyle ode mnie w temacie dla Ciebie, choć i tak pewnie gówno z tego zrozumiesz gówniaro głupia.

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Co za dureń: napisałeś "nie mniej jednak" zamiast "niemniej jednak" i tak wynikało z kontekstu zdania, więc żadna literówka. Popatrz na swój post kilka komentarzy wyżej "Nie mniej jednak są pewne od tej reguły wyjątki". I skończ już z tym bezsensownym gadaniem o zaczynaniu zdania od a, e, o, u i sru, bo jakbyś nie był bufonem, to zapoznałbyś się z linkiem wklejonym przez ACCb i wiedziałbyś, że jest to jak najbardziej właściwe i dozwolone. Ośmieszasz się coraz bardziej. I (zdanie rozpoczęte od samogłoski bez wołacza, olaboga) popełniłeś wiele błędów interpunkcyjnych i gramatycznych. Twoją bronią nie jest merytoryczna rozmowa, tylko obrażanie ludzi z braku argumentów. Żegnam ozięble i współczuję Twoim współpracownikom i znajomym, o ile takich masz. Pisz sobie z podobnymi do Ciebie ynteligentami

ocenił(a) film na 2
malgorka

Wklejanie hasełek z google i Wikipedii to domena Twojego zasranego pokolenia, które w dupie było i gówno widziało, a mimo to uważa że jest najmądrzejsze. Nie widzę żadnych błędów w swoich postach poza literówkami, skończ dziecko liceum, zdaj maturę, wróć to porozmawiamy, to tyle.

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Zmartwię Cię, jestem starsza od Ciebie, a na Twoją przypadłość proponuję maść na ból dupy. Nie zachwycaj się tak swoim wiekiem, bo wiek nie jest wyznacznikiem mądrości i inteligencji, czego jesteś doskonałym przykładem.

użytkownik usunięty
malgorka

Święte słowa, ale lepiej już dać sobie z tym panem spokój. Poziom jaki reprezentuje jest odstraszający i szkoda na niego klawiatury. Pozdrawiam ^_^

ocenił(a) film na 2

Jak już to "Panem" nie "panem", kmiocie mały z prowincji, pozostawię jednak dalszą Twoją wypowiedź bez komentarza i tak byś go nie zrozumiał.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Po krótkim zastanowieniu, stwierdzam że nie zasługujesz nawet na takie określenie. Nie wiem jaki masz cel kiedy, jak zresztą widać - bezsilnie, bezskutecznie i w żenujący sposób, próbujesz oceniać nie tylko mnie, ale także użytkownika o nicku "maglorka". Oficjalnie stwierdzam że na pewno nie masz znajomych i właśnie dlatego zachowujesz się w tak debilny i chamski sposób w stosunku do innych. Wyjdź na dwór pajacu, bo nie trawimy twoich nędznie prowokacyjnych wpisów.

Ale jeśli jednak odpowiesz na mój komentarz, wiedz że tylko jeszcze bardziej umocnisz mnie w swoim przekonaniu, zakompleksiony trollu. Mała rada na koniec: przeczytaj wszystkie swoje wypociny, usiądź, zastanów się nad ich sensem i może zmądrzejesz.

Tobie już podziękujemy i wyjmij w końcu ten kijek ze swojej tylnej części ciała. Nie pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7

Dałam sobie spokój z odpowiedziami na tak żenujące ataki "magistra". Najpierw byłam małą dziewczynką, która nie rozumie jego pokolenia, następnie starą dewotką pozbawioną seksu. W międzyczasie skakałam jak małpka po wypluciu mnie z tyłka mojej mamy. Brak słów. Gość przegina i niech się nie zdziwi, jak jego konto będzie zablokowane. Cóż, będzie musiał po raz kolejny zakładać konto na FW,, odtwarzając te ponad 5000 recenzji filmów, które rzekomo obejrzał, a pewnie nic nie zrozumiał i bez których, według jego chorego umysłu, nie będzie miał argumentów w "dyskusji".

ocenił(a) film na 7
malgorka

No i zapomniałam, że nazywam się Wanda Wasilewska i jestem żydówką, buahahahaha!

ocenił(a) film na 7
malgorka

Najsmutniejsze jest to, że tacy ludzie jak "magister" naprawdę istnieją :(

użytkownik usunięty
malgorka

A morał tej historii jest krótki i niektórym znany. Taki bufon jak magister, jak po prostu zacofany :D

użytkownik usunięty

*jest po prostu

ocenił(a) film na 2
malgorka

Rzekomo to Ty coś masz wspólnego z językiem polski, tak rodzice podczas chrzcin nadali Ci polskie nazwisko i mieszkasz w Polsce, tyle masz wspólnego z tym krajem. Obejrzałem tyle i obejrzę znacznie więcej jak mi czas pozwoli, na razie skupiam się na czytaniu książek, Tobie zamiast ogłupiania się gierkami, też je polecę.

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

Lepiej nic nie mówić i wydać się głupim, niż powiedzieć słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości - Mark Twain.
Od kiedy podczas chrztu nadaje się nazwiska? Poza tym co Ty masz z tymi grami? Jakaś trauma? Nie pozwalali Ci grać jak byłeś mały? Do Twojej wiadomości: jedyna gra na moim profilu nie jest przeznaczona dla dzieci i jest grą kultową, tak samo jak Twoje bajki typu Gumisie, Reksio i inne. To naprawdę mój ostatni komentarz. Nie dyskutuję więcej z osobą, która albo nadużywa alkoholu albo wspomaga się innymi środkami odurzającymi, bo ciężko mi jest sobie wyobrazić, że można pisać na trzeźwo tak wydumane i bezsensowne rzeczy

użytkownik usunięty
malgorka

W samo sedno! Podpisuję się pod tym.

ocenił(a) film na 2
malgorka

To była ironia, której Ty, kreująca się na wielką intelektualistkę, osoba nie załapała. Wiem co nadaje się na chrzcie, imię to nadaje się na bierzmowaniu, do tego świętego. Wiem że u Ciebie obcina się napletki chłopcom i nadaje imiona, pewnie temu pomyliły Ci się te dwie religie. W najlepszym wypadku jesteś po prostu tępą ateistką i tyle w temacie ode mnie. P.S bajki oglądałem jak miałem parę lat, nie ponad 30-ści jak twierdzisz, że tyle masz...

ocenił(a) film na 2

Znajomych mam wielu, nie muszę przesiadywać przed komputerem i zajmować się gierkami dla małych dzieci jak Ty. Poza tym ciężko kogoś nazwać trollem kto ma tu konto dłużej od Ciebie i znacznie więcej ocenionych filmów i seriali. P.S wiem że lubisz kijem w odbycie, ale ja mam żonę i inne niż Ty preferencje seksualne.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

30 październik 2014 - twoje konto
29 lipca 2009 - moje konto

Podobno miałeś więcej kont, ale obecne fakty mówią same za siebie. Reszta mnie po prostu nie interesuje :) A jak nie znasz określenia "kij w tyłku", to się lepiej nie wypowiadaj, gdyż twoja riposta jest żenująca. Zakładam że takie twoje teksty są efektem ubocznym ogłupiania się grami, czy też naprawdę masz siano zamiast mózgu? Pytanie retoryczne. Zresztą na jedno wychodzi.

ocenił(a) film na 2

Wiem co oznacza powiedzenie, że ktoś "ma kija w tyłku", albo chodzi tak jakby go połknął, za to Ty chyba nie masz poczucia humoru, skoro tak tu unosisz się. P.S mam więcej rozumu w małym palcu u stopy niż Ty w całej swojej małej główce.

użytkownik usunięty
RafStefSzul1981

Żenujący tekst o preferencjach seksualnych, doprawdy uśmiałem się jak norka. Twierdzisz że masz więcej rozumu, ale jeśli zsumować twoje wypociny, wynik jednoznacznie wskazuje na jego brak. Proponuję ci więc wyjąć owy kijek z tylnej części ciała, wniosek nasunie ci się taki sam, ale twoja duma na pewno na to nie pozwoli. :)

ocenił(a) film na 2

Jak lubisz mieć cyt. "...kijek w odbycie" i masz pedalskie preferencje jakieś, to poszukaj sobie chłopaka gdzie indziej mała cioto, ja mam żonę...

ocenił(a) film na 2
malgorka

Czytaj, jesteś starą dewotką, która z braku seksu w swoim życiu, postanowiła urozmaicić swoje życie i zaczęła grywać w ogłupiające gierki dla dzieci. Jak tak to już Ci współczuje z tego miejsca i więcej Cię nie męczę, bywaj Wando Wasilewska.

ocenił(a) film na 9
RafStefSzul1981

''Licealistki''- Dziękuje uznam to za komplement, bo szkołę średnią skończyłam lata temu. Brak inteligentnych argumentów w dyskusji nie powinien prowadzić do atakowania innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones