PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 74 127
ocen
6,0 10 1 74127
4,4 17
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo
ocenił(a) film na 7
Joecrou

Mnie zastanawia ta scena z budzącą się Rexy. Wychodzi na to, ze coś się stanie w środku filmu po erupcji.

Cohonez

No właśnie, ale oby nie zdradzili chociaż tego po co Owen jest w klatce, oraz co z Blue.

ocenił(a) film na 7
Joecrou

To jest akurat proste, kolega Raptosaur to wytłumaczył. Owen jest w klatce by udzielić pierwszej pomocy Rexy, której grozi nie wybudzenie się ze śpiączki. Identyczna sytuacja jak z Rexem z TLW.

ocenił(a) film na 8
Raptosaur

Wiadomo może, kiedy pojawią się jakieś plakaty? Kilka dni temu wypłynął (hehe) jakiś z mozazaurem, ale nie wiadomo czy jest oficjalny.

ocenił(a) film na 9
KatalogFilmowy

Chodzi ci o ten render, tak?

ocenił(a) film na 8
Axel_Foley17

Nope.
https://pbs.twimg.com/media/DauELbMUwAAE3Ey.jpg

Dawid0126

To będzie niesamowite widowisko. Ta scena w oceanie... nie spodziewałem Się.

Indoraptor ma w sobie coś przerażającego, czego im się nie udało wcześniej osiągnąć.

Swoją drogą tam nie będzie wiadomo na czym się skupić. Tyle akcji w 2h wooow :) udziela mi się zbliżająca premiera

ocenił(a) film na 8
Inconscient

No to w środę kolejny pełny trailer, jednak i dzisiaj znów dostaliśmy kolejne urywki filmu. Nieco szersza scena z budzącym się Rexy. Jest Mozazaur o który troszkę się martwilem,ale wyglada na to,że będzie interesująco :)
Indoraptor ściga głównych bohaterów po dachu budynku, jak raptor Sarę Harding w dwójce ;) Indo wygląda dość niepokojąco. Powielono scene z hybrydą w sypialni dziewczynki i triumfujaca Rexy nad Karnotaurem.
Sporo już widzieliśmy,ale skoro film będzie trwał powyżej 2h, to myślę,ze jeszcze mają troche atutów i scen do pokazania, po których opadnie nam szczęka.
Jeszcze niespełna dwa miesiące..

ocenił(a) film na 8
BarryGDZ

*budzącą się rzecz jasna rexy. W koncu wszystkie dinusie w Parku to dziewczyny ;) hehe no nie panie doktorze Wu ;)

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Hajp na Jurassic World: Fallen Kingdom udzielił się już nawet w Australii, gdzie... wystawiono pokaz mody w temacie Jurassic World. Ciekawe, czy muzyka w tym wideo czasami nie teasuje nam muzyki, jaka będzie w nadchodzącym trzecim trailerze filmu?

https://vimeo.com/264381907

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

No to teraz będzie prawdziwy - Jurajski Świat

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Nie wiem czemu ale ciągle mam wrażenie że nie dadzą rady zabić indoraptora i film przeżyje ta gadzina, a rexy chyba ucieknie z przyczepy ratując Owena przed karnotaurem. Owen z dużym zdziwieniem patrzy na rexy kiedy ta przybywa z odsieczą, zrobią drugie podejście aby uratować rexy ale czy sie uda??? Ale to takie moje widzie misie za niedługo zobaczymy w kinie jak będzie naprawdę.

marek36_filmweb

Rexy nie przybywa z żadną odsieczą .. :P Poprostu widzi innego drapieżnika i go atakuje (co jest co najmniej idiotycznym pomysłem, biorąc pod uwagę fakt że niedaleko wybucha wulkan i każde zwierze raczej by uciekało ratując się, a nie bawiło w polowania.

ocenił(a) film na 9
Joecrou

Wg mnie najpierw jest scena z karnotaurem - coś się dzieję, jeszcze nie wiem co i dopiero wtedy scena jak Owen ją wybudza. Coś pokroju TLW kiedy wypuszczają wszystkie okazy z klatek :p

dudifoster

Też tak uważam. Ale w sumie to że scena z T-rexem w klatce dzieje się jeszcze przed wybuchem jest prawdopodobne.. I potem uwalnia się, zostając już na wyspie (bo pływać nie umie) Niech chociaż nie spoilerują właśnie co gdzie, jak i kiedy : d

ocenił(a) film na 7
Joecrou

Ja mam wrażenie ze Rexy zaczyna się uwalniać w przyczepie na statku juz po erupcji - taki smaczek w kierunku nieodpowiedzenia jakim cudem Tyranozaur z The Lost World się wydostal.

To by oznaczało ze na samym statku czeka nas ciekawa scena.

Cohonez

Zapowiada się sporo akcji jak na jeden film ;) A co do sceny na dachu.. Claire pewnie postrzela w indoraptora, ale temu nic nie będzie, jednak w ostatniej chwili wyceluje w szklany dach, a ten się skruszy pod hybrydą która spadnie prosto na czaszkę triceratopsa.. Coś mi się wydaję że to raczej pewne. Trochę się zawiodę, jeśli rzeczywiście tak będzie.

ocenił(a) film na 7
Joecrou

Na reddit ktos wrzucil render sceny z ostatniego pojedynku w filmie i ponoc jest inaczej niz mowisz. Ale nie sprawdzalem.

Cohonez

A ten render to z w miarę sprawdzonego źródła ? Bo wątpie by coś takiego wyciekło.. Chociaż tak czy inaczej nie chce wiedzieć co dokładnie tam jest ;d

ocenił(a) film na 7
Joecrou

Ja widziałem tylko wypikselowane tło - metoda Reddit na spoilery. I nie chcę sprawdzać czy prawdziwy.

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Szkoda tylko, że takiej metody nie ma na Facebooku.

ocenił(a) film na 7
Joecrou

I tu jest właśnie cały smaczek, bo Rexy pływa bardzo dobrze :) Książka to opisywała, a twórcy już pokazali że lubią dawać smaczki z książki. Obstawiam ucieczkę Rexy ze statku i podpłynięcie na najbliższą wyspę. Gdyby to była Sorna, to mamy fabułę na trzecią część.

marek36_filmweb

A ja nadal obstaje przy tym, że T-rex zginie. Jakoś upadłe królestwo nieodzownie kojarzy mi się z jej ikoną, czyli Rexy.

W sumie to tyle niby wiemy, a ja tam nie czuję się bym mógł wywnioskować co się tak naprawdę wydarzy. Zwłaszcza, że jak to w zwiastunach, tak pewnie i tu wiele scen ma inny brzmienie niż wskazywałyby urywki.

ocenił(a) film na 9
Inconscient

Mam podobnie w przypadku tej części. Niby dużo pokazano, ale na tyle chaotycznie, że nie potrafię wywnioskować, co dokładnie i w jakiej kolejności się będzie działo. W przypadku pierwszego Jurassic World wiele można było przewidzieć, bo ogólny opis fabuły jeszcze z czasów, gdy scenariusz pisali Jaffa i Silver wyciekł do sieci. W przypadku Fallen Kingdom nie było aż takich wycieków albo były skuteczniej kasowane i mniej rozpowszechnione.

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Indoraptora zobaczymy raczej w drugiej połowie filmu i wątpię żebyśmy go pożegnali też w drugiej połowie filmu, za dobrze wyglada ten potwór.

ocenił(a) film na 9
marek36_filmweb

Prawem sequela to reżyser, scenarzysta i producenci nie powinny nam serwować tylko jednego indoraptora, ale zaserwować nam bliźniaki albo trojaczki. To by było coś jakby stworzono kilka osobników tej nowej hybrydy.

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Ja bym się nie zdziwił gdyby w tym filmie Indoraptor zginal ale jakieś jaja przetrwaly i w JW3 widzielibyśmy grupę Indoraptorow

ocenił(a) film na 8
Cohonez

Na ktorymś z instagramowych profilów w tematyce Parku Jurajskiego, podawano,ze pierwotnie w JW2 mialo dojsc do "rewanzu" T-Rex - Spinozaur,ale ostatecznie z tego zrezygnowano. Było to w okolicach świąt, byc moze ukazało sie to 1 kwietnia teraz nie kojarze,wiec to moze byl zwykly prima aprillis. Moze czekaja z tym na czesc trzecia ?
Mimo,ze wiele widzielismy w tych zapowiaedziach, jest jednak wciaz wiele znaków zapytania.
Jestem ciekawy ile tak po prawdzie mozazaur pograsuje na pełnym morzu.
Scenariusz z tym,ze to nie bedzie jedyny egzemplarz Indoraptora calkiem prawdopodobny.
A moze gdzies jeszcze została jakas tajemnicza sztuka Indominusa czy Spinozaura ;)

ocenił(a) film na 10
BarryGDZ

Tak samo z raptorami jakoś dziwnie że niby ostatni raptor to blue, gdy to ikona filmu

ocenił(a) film na 10
marek36_filmweb

Ikona wszystkich części serii Jurassic

ocenił(a) film na 9
BarryGDZ

Z tym odrzuconym rewanżem T-Rex'a i Spinozaura to akurat nie żart Prima Aprilisowy ;)

ocenił(a) film na 8
Axel_Foley17

no puszcze im to w niepamięć, jak wrócą do tematu w czesci trzeciej ;)

ocenił(a) film na 7
BarryGDZ

Spinozaur prawdopodobnie jest jedynym osobnikiem, który przeżył na Sornie. Rexy wybudza się na statku, robi rozpiździec, całkiem możliwe że z niego ucieka. Książka udowodniła nam, że T-Rexy dobrze radzą sobie w wodzie, więc podpływa do najbliższego lądu. Lądem mogłaby być Sorna ;) Ale to tylko pobożne życzenia. Tak czy inaczej wydaje mi się, że rewanż dadzą nam w następnej części, za dużo fanów się tego domaga.

ocenił(a) film na 7
Mruck

Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby w trakcie wydostawania się z klatki na statku, Rexy zaczęła stwarzać zagrożenie i najemnicy by ją po prostu ubili. To by było zresztą symboliczne, bo zginąłby wtedy ulubiony dinozaur Hammonda, z którym to ponoć Lockwood się rozstał.

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Kilka nowych ujęć z Indoraptorem wchodzącym do pokoju Maisie znalazło się w jakiejś randomowej reklamie NBA.
https://twitter.com/ESPNNBA/status/985178471881166848

Od razu mi się to skojarzyło z dawną reklamą Gatorade z chyba 1998 roku. Promocja JW:FK bardzo przypomina mi czasy promocji TLW:JP. Historia lubi się powtarzać. ;D
https://www.youtube.com/watch?v=_0SApVTECOs

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Ciekaw o ktorej jutro bedzie nowy trailer, pewnie dopiero gdzieś w nocy ze środy na czwartek

ocenił(a) film na 8
Dawid0126

https://www.instagram.com/p/BhreEobnh_i/
Plakat z Rexy

ocenił(a) film na 8
Dawid0126

No nareszcie, czekamy na kolejne :)

ocenił(a) film na 10
KatalogFilmowy

Wpisując na Google jurassic world fallen kingdom trailer natknąłem się na jakąś angielska stronę i z tego co przetłumaczylem w trailerze maja być Dilofozaury cytując inaczej stworzone albo stworzone do jakiegoś innego celu... Śmierdzi mi fakiem.. Ale tak patrząc realnie za dużo tych informacji odnośnie nowego filmu jurassic world.... A do tego trzeba wspomnieć że bd mieć premiere w czasie mistrzostw świata w piłce nożnej w Rosji... Oby producenci mieli jakiegos asa w rękawie... Bo Upadłe królestwo moze naprawdę upaść....

FanJurajska

Wiadomo, kiedy trailer?

ocenił(a) film na 10
HeartQW

Najprawdopodobniej między 9-11 rano czasu amerykańskiego.... :)

ocenił(a) film na 9
FanJurajska

Trailer będzie prawdopodobnie za ok. 1h ( niepotwierdzone info) + kolejny kadr :
https://mobile.twitter.com/JordanMaison/status/986603455463567362/photo/2

dudifoster

Hehe, kadr rodem z JP z dzieciakami chowającym się w kuchni przed raportem.

A broń oczywiście leży gdzieś za daleko... jak w scenie z JP, gdy raptor chciał otworzyć klamkę i wejść do pomieszczenia (nazwijmy to serwerownią).

ocenił(a) film na 9
Inconscient

Było właśnie takie porównanie :P

dudifoster

Zauważyłem pózniej to porównanie :) ale to każdy fan JP od razu widzi :)

ocenił(a) film na 8
Inconscient

Już jest finałowy zwiastun ! Wybaczcie ale nie mam jak wkleić link :)

Inconscient

Dziękuję za odpowiedź, moglibyście mi jeszcze pomóc w tym, o co chodzi z tymi isla Nublar isla Soma i innymi wyspami? Gdzie (a raczej, na której wyspie) odgrywa się JP 1, 2, 3, 4?

ocenił(a) film na 10
HeartQW

Dawać ten 22 czerwca.... Akcja z Blue... Aż serce ściska...

FanJurajska

W Polsce jest premiera 8.06. Czy sie mylę?

ocenił(a) film na 8
Inconscient

Tak , dokładnie 8 czerwca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones