PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 349
ocen
7,6 10 1 170349
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Idąc na ten film miałem naprawdę duże nadzieje. Nadzieje nie na arcydzieło, a na film o X-menach/Wolverinie, który nie będzie skopany. Film zaczyna się spokojnie, mamy tutaj naszego bohatera zgorzkniałego do szpiku kości, który to zmaga się ze swoimi problemami, KURDĘ FILM 10 na 10. Niestety film trwa dalej. Pojawiają się jak zawsze "ci źli", którym brakowało tylko diabolicznego śmiechu aby przebić magiczną granicę dzielącą film akcji od parodii. W międzyczasie Logan spotyka swoją córkę, która tak naprawdę nie jest jego córką, ale to wszystko i tak nie ma większego znaczenia, bo następna część filmu, będzie opierała się na budowaniu relacji ojciec-córka przeplatana siekaniem między bezmózgich żołnierzy, którzy z niewyjaśnionych przyczyn bardzo boją się strzelać i wbiegają wprost na szpony naszej dwójki. Tam gdzieś z boku wciąż krąży xavier, który to poucza Logana czym jest tak naprawdę życie. I moim skromnym zdaniem jest to najlepiej wykreowany wątek w całym filmie. Gdyby poświęcono tyle samo czasu na przedstawienie relacji tej dwójki zamiast uparcie nieudolnie budować relację między Loganem a Laurą, to film zyskał by dużo w moich oczach. Oczywiście to też jest przeplatane bezsensowną sieczką, która ma tylko za zadanie pokazać jak Ci źli są jeszcze bardziej źli niż źli... I aby nie było, to przecież Wolverine, sieczka tu jest nawet wskazana, ale oglądając to można spokojnie przewidzieć kiedy będzie i jaki będzie jej rezultat. Dodatkowo CGI... Nosz kurde, nie wiem czy to ja mam jakiś super-wzrok, czy to wina dużego ekranu IMAX, ale CGI widać na kilometr jak w tych nisko budżetowych filmach katastroficznych. Ucieszy się na 100% fandom x-menów czy samego Wolverina, bo praktycznie przez cały film można dostrzec mniejsze lub większe smaczki ze świata x-menów. No i myślę, że nie będzie dużym zaskoczeniem, że film nieuchronnie dąży do finałowej walki z bossem, ale tutaj muszę postawić kropkę i zaprosić do dyskusji.

miroslawkosiorkiewicz

Napisał znawca komiksów nastoletnich, którzy uraża film "Euro trip" za arcydzieło...:O

HeadHoper4Warsaw

P.S. podobnym językiem odp do Twojego, czy nie?...:P

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Zapraszałem do dyskusji a nie do wylewania swoich żali od fanów, bo ktoś ośmielił się skrytykować ich film. A jeżeli chodzi o Eurotrip i o to, że dałem mu 10, to jest to jedyna komedia, którą obejrzałem wiele razy i za każdym razem się śmiałem. Prosta, infantylna, wyolbrzymiająca stereotypy i w dodatku upchana humorem "internetowym/memicznym". A co do komiksów, to tak, czytałem, aczkolwiek wolę mangę.

miroslawkosiorkiewicz

I wszystko stało się jasne jak słońce...:O

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Spoglądając na Twój profil widzę że bardzo chętnie rozdajesz dychy...
Batman v Superman
Zjawa
Pitbull
Arcydziełem tych filmów bym nie nazwał tak samo jak Logana

mirek82

Bardzo chętnie rozdaje dychy, aż dwanaście ich dałem na ponad 3500 filmów...:-)
Każdy ten film ma to coś w sobie, przynajmniej dla mnie...:-)
PS "Logan" jest arcydziełem jeżeli chodzi o komis, ale trzeba było czytać jakieś min w dzieciństwie, żeby to zrozumieć...:-(

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Niestety też nie czytałem komiksów, Więc skupię się tylko na filmie. Film nie świeci niczym a nawet odrzuca tą rozpaczą wciśnięta na siłę,Jest przeciągany a CGI pozostawia wiele do życzenia. Jako kino akcji daje maksymalnie 6 i z chęcią obejrzał bym to w tvn zaraz po niezniszczalnych, a na pewno nie w kinie. W moim odczuciu zmarnowałem tylko bilet.

Hirotaka

Sorry po Twoim profilu i ocenach dla filmów, zmarnowałeś coś więcej niż kasa na bilety do kina, zmarnowałeś swoje życie...:-(

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Oczywiście :) fanbase to fanbase. Nie przyjmujecie do wiadomości że wasze bajki, komiksy, opowieści mogą nie być arcydziełem ;)

Hirotaka

Poczytaj mój profil, wyjdź i wróć odrobinę mądrzejszy, o ile w ogóle to możliwe?...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Wolał bym nie bo znowu zobaczę jakiś film z ludźmi w rajtuzach oceniony na 10 ;)

Hirotaka

Logan nie jest filmem o ludziach w rajtuzach, a Ty albo jesteś jakimś trollem i do tego nie potrafiącym pisać gówniarzem, albo zwykłym kretynem?...:-(

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Czy Twoim jedynym argumentem jest to że , ludzie nie potrafią pisać :) Jest mi smutno jak czytam twoje wypociny. Może zejdź dzisiaj do piwnicy i przeczytaj sobie dzisiaj jakiś komiksy to poprawi Ci to humor :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hirotaka

PS humor mam dobry, jak Ciebie czytam nawet bardzo dobry, napisał koneser bajek Walta Disneya. Idź sobie obejrzyj na wideo Króla Lwa albo Zakochanego kundla, ha, ha, ha...:*

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Oczywiście Disney wyprodukował wielopokoleniowe bajki z przesłaniem. I nie płaczę jak komuś się nie podobają .
Natomiast fanbase komiksów składa się głownie z piwniczanach chłopców, którym można sprzedać każdy film o superbohaterach, przeprasza mutantach zapomniałem ze piszę ze znawcą. A ludzie w komiksach noszą rajtuzy :D A Wy im bijecie brawa może trzeba pójść na paradę równości ?

ocenił(a) film na 10
Hirotaka

Hirotaka, czemu się tak sadzisz na filmy o superbohaterach i szufladkujesz osoby które je oglądają? To tak jak ja mógłbym powiedzieć, że jesteś ciotą bo widzę na Twoim profilu że wysoko oceniłeś La La Land albo bajki o psach i lwach, które gadają.

użytkownik usunięty
Hirotaka

Polecam.
Ale nie trzeba schodzić do piwnicy:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mirek82

PS za to Twoje dychy są prawdziwymi, oklepanymi arcydziełami, to ewidentny brak gustu filmowego z Twojej strony. Ba, powiedziałbym, że "Labirynt Fauna", to chyba obok "Avatara", najnudniejszy film ostatnich dwóch dekad...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Komiksy czytałem lecz nie koniecznie o X-menach ale pisanie o oklepanych gustach kiedy sam wystawiasz max oceny filmom takim jak Drogówka Układ Zamknięty czy Pitbull nie wróży nic dobrego ;) lecz jak tu dyskutować z dorosłym mężczyzną który prowadzi dziennik z filmami które zobaczył SZOK :D

mirek82

Naucz się pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem, bo nikt tu nie uwierzy, że masz ponad 30 lat...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Geniuszu czy Ja gdzieś napisałem ile mam lat ?? :D
Lecz jeżeli wchodzisz już na ten temat to pozwoliłem sobie przejrzeć Twój profil i to Ja jestem w szoku że rozmawiam z 35 latkiem :)

''PS w sprawach pilnych proszę pisać do mnie prywatnie.''
Ty tu prowadzisz Pogotowie Filmowe ?? :D
Lecz to dopiero początek Twoich zdolności bo prawdziwe oblicze ukazujesz przy opisach filmów :D
''Tu skóra bobra jest cenniejsza od ludzkiego życia.'' już wiem dlaczego Zjawie dałeś 10 HAHA

Teraz tak na poważnie odłóż komiksy oraz filmy wyjdź na świeżę powietrze i zaczerpnij dużoooooo powietrza :) bo przez prowadzenie tych notatek o filmach to pewnie całe mieszkanie masz zawalone pamiętnikami :D

mirek82

Nie moja wina, że umiem pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem, temu zasugerowałem się tym, że 82, to Twój rocznik...:-( Żebyś rozumiał przesłanie filmów, które oglądasz i wiedział o tym, że czasem mają one drugie dno, było by pięknie...:-)

mirek82

PS do kogo ja to pisze, do trolla, który nie ma znajomych i ocenił zaledwie 52 filmy, bez komentarza...:*

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

No tak bo w dzisiejszych czasach znajomych trzeba mieć w internecie prawda hahaha
Facet błagam odłóż już ten komputer bo zaraz mi się pochwalisz ilu masz znajomych na faceboku hahaha
35 lat na karku a w głowie taka próżnia :/ ale spoko dalej spełniaj swoją misje znawcy filmowego :D

PS. Poślij mi zaproszenie plisssssss błagammmm chce choć mieć jednego znajomego :( HAHAHAHAHAHA

mirek82

Naucz się pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem, bo nikt nie uwierzy Ci, że masz ponad 30 lat...:-( PS jesteś trollem i na to wskazuje Twoje konto, nawet tu nie masz znajomych...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Geniuszu wyjdź z piwnicy odłóż komiksy a może przejrzysz na oczy że prawdziwe życie nie toczy się w internecie gdzie tak bardzo usiłujesz znaleźć bliskie osoby :D Zaraz się będziesz dowartościowywał tym że masz 2000 znajomych na faceboku hahaha CO ZA TYP !!
Czym się jeszcze poszczycisz że prowadzisz wirtualne wykłady dla swoich wirtualnych znajomych :D
Błagam nie zapomnij opisać dzisiaj swoich wrażeń z 6875 filmu bo to będzie pewnie Twoje największe osiągniecie tego dnia HAHAHA


mirek82

Powtórz to jeszcze raz, co nie zmieni i tak faktu, że jesteś zwykłym kretynem...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Odezwał się ten co ma najwięcej do powiedzenia :D lepiej wracaj do korepetycji swoich wirtualnych przyjaciół ;)

mirek82

Głupi jesteś jak but z lewej nogi, ten z prawej trochę mądrzejszy od Ciebie...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Jak zwykle same mądrości masz do powiedzenia :)

mirek82

Jak już, to do napisania, wyjdź czasem z domu, bo Ci się wirtual myli z realem...:*

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Geniuszu polecam sobie znaleźć kobietę aby te buziaki facetom nie zostawiać :D choć patrząc na Twoje upodobania pewnie w świecie wirtualnym sporo masz dziewczyn haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

No proszę i gada to 35 latek który szczyci się wirtualnymi znajomymi w internecie HAHAHA
Pewnie i Twoja żonusia też tu się znajduje :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HeadHoper4Warsaw

Zapomniałem, Ciebie nawet nie szanują klienci, którym użyczasz tyłka na godziny, ha, ha, ha...:-(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Męskie hobby :D opisywanie filmów HAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Odezwał się krytyk filmowy z duszą artysty HAHAHAHA
LITOŚCI CZŁOWIEKU :D

''Mroczny Rycerz jest mroczny'' a kolor biały jest biały HAHAHAHAHA

Ahhh Twoja żoncia ma na prawdę w domu BESTIE HAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Ahhhh Twoja żoncia musi być z Ciebie dumna kiedy co wieczór opisujesz jej filmy

''W oparach wódki, tytoniowego smogu i zapachu ruskich dziwek, rodziło się to dzieło polskiej kinematografii PSY''

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Ahhhhh ta Twoja dusza artysty :D
Alutka z Rodziny Zastępczej nawet by Tobie jej pozazdrościła HAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Mam pomysł opisz to tak samo jak przy swoich filmach ARTYSTO HAHAHAHAHA

mirek82

Naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie po polsku, wtórny analfabeto. Jak opanujesz te dwie czynności min na tyle, żeby szło zrozumieć ten Twój bełkot, napisz jakiś pamiętnik. Czytając go Piróg z Raczkiem, pewnie będą płakać...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones