PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 541
ocen
7,6 10 1 170541
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Idąc na ten film miałem naprawdę duże nadzieje. Nadzieje nie na arcydzieło, a na film o X-menach/Wolverinie, który nie będzie skopany. Film zaczyna się spokojnie, mamy tutaj naszego bohatera zgorzkniałego do szpiku kości, który to zmaga się ze swoimi problemami, KURDĘ FILM 10 na 10. Niestety film trwa dalej. Pojawiają się jak zawsze "ci źli", którym brakowało tylko diabolicznego śmiechu aby przebić magiczną granicę dzielącą film akcji od parodii. W międzyczasie Logan spotyka swoją córkę, która tak naprawdę nie jest jego córką, ale to wszystko i tak nie ma większego znaczenia, bo następna część filmu, będzie opierała się na budowaniu relacji ojciec-córka przeplatana siekaniem między bezmózgich żołnierzy, którzy z niewyjaśnionych przyczyn bardzo boją się strzelać i wbiegają wprost na szpony naszej dwójki. Tam gdzieś z boku wciąż krąży xavier, który to poucza Logana czym jest tak naprawdę życie. I moim skromnym zdaniem jest to najlepiej wykreowany wątek w całym filmie. Gdyby poświęcono tyle samo czasu na przedstawienie relacji tej dwójki zamiast uparcie nieudolnie budować relację między Loganem a Laurą, to film zyskał by dużo w moich oczach. Oczywiście to też jest przeplatane bezsensowną sieczką, która ma tylko za zadanie pokazać jak Ci źli są jeszcze bardziej źli niż źli... I aby nie było, to przecież Wolverine, sieczka tu jest nawet wskazana, ale oglądając to można spokojnie przewidzieć kiedy będzie i jaki będzie jej rezultat. Dodatkowo CGI... Nosz kurde, nie wiem czy to ja mam jakiś super-wzrok, czy to wina dużego ekranu IMAX, ale CGI widać na kilometr jak w tych nisko budżetowych filmach katastroficznych. Ucieszy się na 100% fandom x-menów czy samego Wolverina, bo praktycznie przez cały film można dostrzec mniejsze lub większe smaczki ze świata x-menów. No i myślę, że nie będzie dużym zaskoczeniem, że film nieuchronnie dąży do finałowej walki z bossem, ale tutaj muszę postawić kropkę i zaprosić do dyskusji.

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Pewnie a później jeszcze poszukam tutaj znajomych :D
Myślisz że mam tak samo nasrane w główce jak Ty by opisywać filmy tekstami typu ''Mroczny Rycerz jest mroczny'' :D
Człowieku Ty się już nie pogrążaj w tym co piszesz tylko leć do żonci aby jej recytować teksty z filmów bo to przecież Twoje męskie hobby HAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Facet zobacz teraz jaki jesteś płytki :D
Masz 35 lat a chwalisz się znajomymi w internecie...
Jesteś pewnie jedyną osobą na świecie która wie ile filmów zobaczyła ( spisujesz je na karteczce ?? :D )
Chcesz udowodnić jakie to masz męskie hobby opisując filmy :D A na końcu to Ty mi mówisz że jestem ciota :D

To tak samo jakbym rozmawiał z gejem w rurkach wmawiającym mi że jestem ciotą :D

Teksty typu twoja mama to chyba ostatni raz w podstawówce słyszałem ;) ale czego oczekiwać od kogoś kto fascynuje się komiksami :D

Więc jak już wcześniej pisałem nie pogrążaj się już dalej w tym co piszesz tylko zajmij się opisywaniem swoich filmów abym mógł co jakiś czas zaglądać na twój profil aby pośmiać się z dorosłego faceta który żyje w świecie fantazji :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Właśnie Tobie napisałem jaki jesteś człowieku przegrany przez to czym się zajmujesz a Ty mi odpisałeś na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej... Idiota by już chyba więcej potrafił napisać HAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Ty już nie wiesz o czym pisać :D ??
Facet skończ z tymi kobietami bo aż mnie mdli na myśl że ktoś kto w taki sposób opisuje filmy i wychwala się wirtualnymi znajomymi gada na temat kobiet :D
Ty dalej nie potrafisz zrozumieć jaki jesteś przegrany kiedy zajmujesz się takimi rzeczami :/ Robisz z siebie krytyka filmowego oraz znawce komiksów by nagle wejść na temat kobiet :D PEWNIE JESZCZE MI POWIESZ ŻE JE TO POCIĄGA HAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Póki co to Ty szczekasz kiedy Ja napisałem tylko co sobą tutaj prezentujesz :D Rozumie gdybyś miał 8 - 15 lat ale jeżeli to traktujesz za męskie hobby w wieku 35 lat to coś z Tobą jest nie tak ;)
Twoje odpowiedzi są znowu na poziomie szkoły podstawowej ''Ty żyjesz w świecie penisów i brak Ci cipki oraz cycków'' WTF ??? Wypunktowałem Tobie jakie z Ciebie dno to Ty mi o gejach... :D ?? Gdybym był gejem myślisz że byś mnie w jakikolwiek sposób uraził pisząc że mam różowych kolegów ?? lesbijce też byś powiedział by zrobić jej na złość że w kontaktach telefonicznych ma same dziewczyny HAHAHAHAHA
Ty już lepiej nic nie pisz prócz tych swoich opisów pod filmami abym miał się z czego pośmiać o poranku :D

''Nikomu nie ufa, nigdy nie zakochuje się i jest sam jak palec. To domena bycia zawodowym szulerem w tym brudnym jak twarz pijanego anioła, pokerowym świecie.''
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Człowieku a Ty dalej te same brednie wypisujesz :D
Twoja riposta na moje słowa które są pokryte Twoją aktywnością na filmwebie jest po prostu dziecinna ;)
Przestań już z tymi męskimi zainteresowaniami kiedy wszyscy widzą co Ty masz na swoim profilu... opisy filmów jak u 8 latka !! wirtualni znajomi z których jesteś dumny... ilość filmów które widziałeś...
Człowieku Ty masz 35 lat wmawiasz jaki to jesteś męski by po chwili znowu opisać jakiś film HAHAHA
To jest tak samo żenujące jak Twoje riposty w moim kierunku w których sam z siebie robisz debila ;) przykład z gejem i lesbijkami o którym pisałem wyżej HAHAHA
Zgaduj dalej ile mam lat czym się zajmuje i gdzie mieszkam :D lecz w przeciwieństwie do Ciebie Ja nie muszę zgadywać bo wystarczy że wejdę w Twój profil by zobaczyć starego faceta który opisuje filmy HAHAHAHAHA dzieci już mają lepsze zainteresowania stary cepie :D

mirek82

Głupi jesteś jak na wiejskiego pachołka, za głupi, pewnie w ferie nie miałeś co robić i siedzisz gdzieś w świetlicy osiedlowej, sorry wiejskiej...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Mogę siedzieć na wiejskiej świetlicy... mogę być najbiedniejszym człowiekiem świata lecz to i tak nie zmieni tego jakiego z siebie błazna tutaj robisz opisując te filmy :D
Ale rób to dalej bo jak mówię czekam na Twoje kolejne mocne wpisy MĘSKI POETO HAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Męski poeto Ja nawet nie muszę Ciebie obrażać kiedy Ty sam z komentarza na komentarz robisz z siebie coraz większego idiotę.
Poeto gdzie Ty na wsi masz oddział intensywnej opieki medycznej ?? Ty już lepiej przestań z tymi ripostami bo przez nie od samego początku robisz z siebie takiego błazna że zaraz mi napiszesz że zakopiesz mnie na środku oceanu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Zajmij się tym co potrafisz najlepiej oglądaniem filmów i ich opisaniem :D
Szpiedzy z sąsiedztwa
''Niezła komedia sensacyjna z Zachiem Galifianakisem w roli głównej o szpiegostwie przemysłowym. Taki filmik do obejrzenia wieczorem dla zabicia nudy i tyle.''
SERIOOOOO AHHHHH TY TO MASZ DUSZĘ ARTYSTY HAHAHAHHAHAHAHAHA

mirek82

Lepiej mieć dusze artysty, niż rozwaloną, różową pupę, słodziaku z wioski...:*

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

"Polakom należało się to co ich spotkało ze strony Niemców i Rosjan, a jedyni Polacy, którzy byli naprawdę wartościowi znajdowali się w getcie." - gówno i tyle.

Poeta wstał dziś prawą nogą kiedy był w stanie stworzyć takie arcydzieło literackie :D

mirek82

To cytat z filmu, kretynie, ale zapomniałem, że taka wtórna analfabeta jak Ty, nie ma pojęcia o znakach interpunkcyjnych i nie wie czym jest cudzysłów...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Wrzucaj kolejny opis bo fajnie się pośmiać :)

mirek82

Naucz się prawidłowej składni zdania, fajnie pośmiać się, matole...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Dlaczego nie ma żadnego nowego opisu :( Czyżby dusza artysty się wypaliła ?? :(

mirek82

Nauczysz się czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie po polsku, to może coś napiszę specjalnie dla Ciebie?...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
litościiiiii bo jeszcze żoncia będzie zazdrosna że ukradkiem piszesz do facetów wiersze
HAHAHAHAHAHAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

''Dla fanów Harry Pottera pozycja obowiązkowa, dla pozostałych ludzi, którzy jak ja lubią takie klimaty, dobra rozrywka i tyle w temacie ode mnie.''

Ciekawi mnie jedno dla kogo to piszesz HAHAHA
Lubisz sam sobie czytać to co piszesz przed snem czy jak HAHAHA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Oj jaki Ja biedny ;( nie mogę się poszczycić wirtualnymi znajomymi przed światem HAHAHAHAHA
Ty może załóż wirtualną szkołę filmową HAHAHAHHAHA

ocenił(a) film na 7
mirek82

Zdajecie sobie sprawę ile cennego czasu w życiu straciliście na takie infantylne pyskówki? Nawet jak miałem 15 lat to takich bzdetów nie pisałem... Spinki, napinki, konkurs kto jest większym, kozakiem w internecie, kto ma więcej znajomych, kto ma bardziej męskie pasje...
Litości. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak to jest strasznie żenujące. Już nie wspomnę o przechwalaniu się na temat filmoznawstwa i polonistyki... Chciałem tylko przypomnieć, że to forum o filmie, a nie miejsce do internetowego kozaczenia dla ludzi, którzy twierdzą, że mają ponad 30 lat, a ich wypowiedzi wskazują na okolice 6 klasy podstawowej.

donlemon89

Napisał 28 latek z kontem od 2008 roku z ocenionymi niespełna 700 filmami. Weź chłopaku nie ośmieszaj się, ale uważnie poczytaj od początku o co chodzi, bo też inteligencją widzę nie grzeszysz...:-(

ocenił(a) film na 7
donlemon89

:D To zabawne, że właśnie Ty piszesz mi pozbawione treści pyskówki, gdy nalegam, żebyś wrócił do pisania o kinie.

A gdy akurat nie piszesz mi pyskówek, to - przeczytałem właśnie - atakujesz z perspektywy fundamentalizmu religijnego naukę. :D

mirek82

Ja pisałem o realnych, Ty nie masz biedaku nawet wirtualnych, minuta ciszy za Ciebie teraz...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Dopiero co mi dawałeś powyżej 30 a już zjechałeś na 28 hmmm za tydzień będę miał 10 ?? HAHAHA
Poeto no nie mam wirtualnych znajomych ;( dlatego aż mnie serce boli kiedy widzę że Ty ich masz AHHH w czepku urodzony jesteś HAHAHAHAHAHA

mirek82

Ty jesteś taki zakręcony jak baranie jaja, że nawet nie zwróciłeś uwagi, że odpisywałem donlemon89, współczuje Ci...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Ale o wirtualnych znajomych już mu nie wspomniałeś prawda HAHAHAHA
Ma ich aż 70 !!!!! ZNISZCZYŁ CIEBIE NA CAŁEGO HAHAHA

ocenił(a) film na 7
mirek82

Dobry diss xd Zobaczymy co kolega spec od inteligencji i ilości klikniętych obejrzanych Head Hoper powie jak będę miał 35 lat :D Trzeba mieć mega zaniżoną samoocenę w rzeczywistości, żeby nadrabiać przechwałkami w internecie (jeszcze jakimi - tytuł mgr w Warszawie, w której tytuł mgr ma z 90% mieszkańców w tym wieku - ale wyczyn, wow :D). W dodatku trzeba mieć nadmiar wolnego czasu, żeby go tak marnotrawić na internetowym kozaczeniu i pyskówkach na poziomie gimbazy. Ja na podstawie tych wpisów w życiu bym nie uwierzył w to 35 lat. W połowę tego, czyli 17 - 18 lat jeszcze bym uwierzył, ale jeśli rzeczywiście jest 35, a poziom taki jak we wpisach to problem zdaje się być naprawdę poważny...
Na tym kończę, pozostawiam pole do popisu w marnowaniu reszty cennego czasu na rzucanie popisowych dziecinnych obraźliwych wpisów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mirek82

Umarłem z zazdrości, leże i kwiczę normalnie...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Masz racje HeadHoper4Warsaw gra na gitarze jest dla cieniasów !!
Prawdziwy mężczyzna OPISUJE FILMY hahahahahahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Zgadzam się z Tobą HeadHoper4Warsaw
Nawet ostatnio czytałem że Hugh Jackman zrezygnował z roli Wolverina przez to jak ta fikcyjna postać wpłynęła na jego życie prywatne. Zrobiła z niego prawdziwego potwora !!!
Co noc przyczepiał sobie ostrza do dłoni popijał whyski i palił cygara a wszystko przez to że musiał opisać swój ostatnio obejrzany film !! To jest na prawdę robota dla prawdziwego faceta której nawet unikają sportowcy z ekipy Red Bulla...

mirek82

Wow, napisałeś coś co ma ręce i nogi, nawet sensownego i z jajem, jestem w szoku...:O

mirek82

P.S. ale ja wolę Hugh Lauriego i jego fortepian oraz Nowo Orleański stump-blues...:P

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Na avatarze mam Glena Hansarda, pewnie nawet nie słyszałeś o kimś takim, nie dziwię się. Btw. ch** nas wszystkich to obchodzi kogo wolisz, nie jesteś wyznacznikiem dobrego smaku, nikt z tu obecnych tego nie potwierdził, więc żyj sobie w swoim nadętym internetowym ego i oszczędź nam pisania dyrdymał o sobie.

donlemon89

The Frames ssie i The Once też, nie jestem jakimś kmiotkiem ze wsi zabitej deskami, żeby nie znać tego rudego protestanta, który uważa się za katolika, ha, ha, ha...:-)

donlemon89

P.S. Ty za to jesteś wyznacznikiem bezguścia filmowego i jak widzę również muzycznego, fanie indie rocka, ha, ha, ha...:-(

miroslawkosiorkiewicz

a o czym chcesz dyskutowac ? glupszej recenzji jeszcze nie widzialem :D

ocenił(a) film na 6
pawelkkk

Widzę, że masz trochę braków ze szkoły podstawowej tak więc pokieruje cię. Zacznijmy może od:

"A o czym chcesz dyskutować? Głupszej recenzji jeszcze nie widziałem :D BO: a, b, c itd".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones