PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 799
ocen
7,8 10 1 191799
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Świetna fabuła i cała masa emocji! W pewnym momencie serce waliło mi tak, że myślałam , że mi wyskoczy z piersi - dawno czegoś takiego nie uświadczyłam na żadnym seansie, bo albo jest grane "ale to już było", albo gdzieśtam przeczuwamy jak coś się skończy, albo nie czujemy się tak emocjonalnie związani z bohaterami. A tu "kupujemy" ich od pierwszych minut. Jestem świeżo po seansie na WFF i strasznie mnie ciekawi, jak wysoko ten film wypadnie w plebiscycie publiczności - ode mnie dostał max.

ocenił(a) film na 5
kingucha89

film średni jakoś mnie nie porwał co do emocji to haha taki mój komentarz ocena filmu 5

ocenił(a) film na 8
kingucha89

Świetny film.

ocenił(a) film na 9
per333

podzielam zdanie - świetny film

ocenił(a) film na 9
kingucha89

Rewelacja 9 <3

ocenił(a) film na 1
kingucha89

Film wywołuje emocje takie jak przy układaniu pasjansa, przereklamowany i to mocno. Totalnie nierealne przedstawienie osób, które mają się zachowywać po 5 latach w odizolowaniu, długo by tu wymieniać.

ocenił(a) film na 9
kingucha89

W 100% się z tobą zgadzam. Ten film to przeżycie.

kingucha89

Ode mnie maksu nie dostał. Generalnie od czasu premiery powstrzymuję się od komentarzy. Może tak- obejrzałam film, a potem obejrzałam jeszcze raz i obejrzałam koleny raz. Zakupiłam książkę, bo nie mogłam przezyć idiotycznych tekstów na fW. I po raz kolejny film okazałał się lepszy niż książka. Scenariusz wysłupał wszystko co najlepsze, zmielił i mamy dobry/rewelacyjny film. A dlaczego lepszy niż ksiązka? Niech się wypowiedzą czytacze. Innymi słowy scenariusz pokonał książkę i to znacznie. Z tym samym mamy do czycienia w przypadku Prestiżu oraz Skazanych na Shawshank .

ocenił(a) film na 8
kingucha89

co tu dużo mówić genialny film, plus za mało znaną aktorkę

ocenił(a) film na 1
kingucha89

Haha gdzie te emocje?

kingucha89

tylko dlaczego ta laska nie umiała uciec z pułapki razem z dzieckiem tylko twkiła w zamknięciu aż 7 lat?

ocenił(a) film na 9
kingucha89

Zgadzam się całkowicie. Rzadko wciągam się emocjonalnie w filmy fabularne. Ten mnie zmasakrował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones