PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 174
oceny
6,9 10 1 99174
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

ULUBIONA SCENA!?

ocenił(a) film na 8

Jason i dziecko, no błagam, to było przecudowne, a w międzyczasie to co się dzieje na lodzie *_*

ocenił(a) film na 8
rolnik

Wgl ten zombie czas był taki schizowy o.o

ocenił(a) film na 2
___ruda

W niektórych momentach chciałem sobie wydłubać oczy. Od czwartej części ta seria z każdą nową odsłoną jest coraz głupsza. Poprzednim dwóm częścią dałem po cztery gwiazdki, bo pomimo nagromadzenia głupot były całkiem niezłymi akcyjniakami, no ale takiego apogeum głupoty jak w ósemce dawno nie widziałem w żadnym filmie. Dobrze, że walnąłem sobie setkę przed seansem, bo inaczej bym nie wytrzymał do końca seansu, a dzięki karcie Unlimited też się nie wykosztowałem na bilet, bo normalnie bym żałował.

rolnik

Bo idziesz do kina na film jako znawca filmowy i krytyk.

Ja na spokojnie daje temu filmowi 8 w swojej kategorii.

Myślisz, że kontrolowanie samochodów za pomocą satelity to jest nierealny pomysł? Hahahahaha.

Zobaczysz koleś za 20-30 co będzie. :)

ocenił(a) film na 2
illpadrino

W swojej kategorii zasługuje co najwyżej na 3. Jakby to był pastisz filmów sensacyjnych, to dałbym mu 8.
Myślę, że kontrolowanie starego Passata z satelity, to jest nierealny pomysł, koleś.

rolnik

Na szczęście większa część ludzi idzie na taki film i doskonale wie, że będzie przerysowany i przekombinowany do granic możliwości bo to takie kino i tyle.

Z każdą kolejną częścią sami sobie podnoszą poprzeczkę jeśli chodzi o rozwałkę i całą resztę.

Czy ktoś kto przychodzi się wyluzować do kina będzie się przejmować, czy auta były kierowane z satelity? Hahahah. Daj spokój kolo.

W stanach już mają system satelitarny w niektórych samochodach a całe samochody mają mnóstwo mikro kontrolerów więc za 20-30 lat jak dostaniesz zawału za kółkiem będzie system, który sam poprowadzi za Ciebie auto do szpitala lub zadzwoni po ambulans.

ocenił(a) film na 2
illpadrino

Właśnie chodzi o to przerysowanie. Lubię kicz w filmach, jeśli jest on użyty w rozsądnych ilościach, no ale bez jaj. To co się dzieje w ósemce, to już przegięcie bagiety. Nawet kumpel, który lubi tą serię przyznał, że tu już pojechali po bandzie.

Po jakiego grzyba mi ciągle powtarzasz o tych autonomicznych pojazdach? Interesuję się nowinkami technologicznymi, więc doskonale zdaje sobie sprawę, co będzie za kilka.

ocenił(a) film na 8
rolnik

Czasem takie przerysowanie jest fajne, bo mentalnie ulatniasz się w miejsce z ekranu i myślisz co by było gdybyś Ty był tym głównym bohaterem :p każdy lubi co innego, od czasu do czasu można polubić i takie odejście od normalności :p

ocenił(a) film na 8
rolnik

Tak bardzo sie interesujesz ze nie zauwazasz tego co jest dzis,czyli systemy samodzielnego parkowania,autonomiczne systemy jazdy,kontrola fabryki nad danymi pojazdu i wiele,wiele wiecej i to wlasnie stanowi jak latwo przejac kontrole nad pojazdem faktycznie a to ze jakis stary pasat sam jedzie to pikus bo bylo tego wiecej w innych filmach:P Co do samego filmu to ide po relaks i pelen luz w pelni swiadomy ze to bedzie relaksujaca bajka pelna efektow specjalnych a jesli Ty szukasz w takich filmach realizmu to wybacz ale milisz fora:P Polecam filmy ambitne i tam napewno sie odnajdziesz:D

___ruda

Akurat ta scena była prawdziwa ( w tym sensie że jest to możliwe) CIA dysponuje takim programem i podobno działa

ocenił(a) film na 8
rolnik

To jest właśnie moja ulubiona scena Passat b5 sterowany z satelity

___ruda

Czytanie rosyjskiego napisu - zdecydowanie najśmieszniejszy moment jak dla mnie. :D

___ruda

Zdecydowanie akcja w samolocie - cała sala płakała ze śmiechu. :D
Teksty Romana też zasługują na pochwałę. Sam film ma już mało co wspólnego z pierwowzorem, strasznie przerysowany. Jako film akcji był mega i dostarczył sporo rozrywki. :)

ocenił(a) film na 8
Heines

Jason wgl sprawia wrażenie mega opiekuńczej osoby - jak się uśmiechnął do tego dzieciaczka na koniec *_*

ocenił(a) film na 5
___ruda

Ja dla ciebie tez byłbym opiekuńczy :*

___ruda

Zagrał swoją standardową rolę, która wychodzi mu najlepiej. :) Praktycznie w każdym filmie kogoś broni, więc opiekuńczość to chyba jeden z nieodłącznych elementów jego bohaterów. :)

ocenił(a) film na 6
___ruda

Bo to Jason :D

___ruda

tyle fajnych aktorek i aktorów gra i dla każdego jest w tym filmie miejsce , każdy ma swoje pięć minut, zawsze Vin o tym wspomina, żeby każdy się dobrze czuł, pokazał siebie :) rewelacja
to ósma część nie porównujmy, tylko prawdziwy fan zna całą historię i rozumie wszystkie wątki,
Brian O'Conner - zawsze będzie Go nam brakować i Mii Toretto-O"Conner
Ale Paul Walker ściga się już w Niebie i nikt Go nie zastąpi, świetnie to rozwiązali , syn Dominic'a-Brian , czyli pozostaje w serii na zawsze, choć już jako dobry duch opiekujący się Szybką Rodziną z Nieba
Scott Eastwood fajniutki, ale to nie Brian ...

ocenił(a) film na 8
isw138

Koniec z synkiem jako hołd dla Paula poruszył ^^

ocenił(a) film na 6
___ruda

sceny z Gibsonem i Stathamem były najlepsze : D chociaż wyścig na Cubie podobał mi się najbardziej ze względów sentymentalnych - nawiązanie do pierwowzoru.

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Wyścig - jeden z fajniejszych momentów, bo jestem przekonana, że może nie każdy, ale dużo ludzi chciałaby tak umieć się pościgać :p (ja z pewnością!)

ocenił(a) film na 6
___ruda

mogę Cię nauczyć : )

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

A jakieś fajne autko masz pod ręką? :p

ocenił(a) film na 6
___ruda

no pewka, że mam :) nie będę cie uczył przecież w golfie 1.9 TDI ;p

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Hmm to co masz??

___ruda

Stuningowany to nawet Fiat 126p by się ścigał ;D
Swoją drogą też bym sobie pojeździła samochodem z nitro :D
Niestety jeżdżę jako pasażer... i bez nitro ;D

ocenił(a) film na 6
___ruda

mogę Ci pokazać :)

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

CZEKAM!

___ruda

Golfa 2 jak mu kolega pożyczy to 3.
Pozdro.

ocenił(a) film na 5
___ruda

Kurcze, czemu jak dziewczyna jest tak śliczna jak ty, to musi się jarać tak gównianą serią jak Szybcy i Wściekli?

ocenił(a) film na 6
Fassassin

"odbyt diabła"

Film średni. I mimo że absurd goni absurd to ta część i tak była lepsza niż siódemka.

ocenił(a) film na 10
LiYuan

Nie jest średni, jest taki jak 3 poprzednie części.

ocenił(a) film na 5
LiYuan

Ciężko sobie wyobrazić film gorszy od 7.

ocenił(a) film na 6
Fassassin

Ten jest dużo gorszy:
http://www.filmweb.pl/film/Assassin%27s+Creed-2016-659803

ocenił(a) film na 5
Kung_Fu_Master

Ten jest na mocne 8, bez znajomości gier na mocne 7

ocenił(a) film na 10
Fassassin

Znam gry i wytrzymałem całe 30 min. guzik ma wspólnego z grami.

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Nie jaram się całą serią. Jaram filmami akcji, a ten nawet im wyszedł. Poza tym najbardziej to ja się jaram tymi wszystkimi furami, dodge charger, jaguar f type, bentley continental, corvette stingray, subaru, lamborghini.... No błagam!

ocenił(a) film na 2
___ruda

A Fiat 126p el?

ocenił(a) film na 8
rolnik

Ja mam Volkswagena Beetle z 69, więc dobrym oldschoolem nie pogardzę ;)

ocenił(a) film na 2
___ruda

Na chodzie? Mój kaszlak rozebrany na części pierwsze i czeka na lepsze czasy.

ocenił(a) film na 8
rolnik

Totalnie na chodzie! Czeka na ładną pogodę żeby go na jazdy wziąć. Już czekam na ten dźwięk silnika *_*

ocenił(a) film na 2
___ruda

A ja na swojego nie mam czasu, a też bym sobie nim pośmigał ;(

ocenił(a) film na 8
rolnik

Na pasję zawsze trzeba znaleźć czas!

___ruda

Wszystko co tutaj zostało wymienione było świetne. Dodam do tego udawany płacz matki Shawa ;D

ocenił(a) film na 8
marcelina179

Helen Mirren tak świetnie zagrała swoją rolę, mega pasuje do takich klimatów haha

___ruda

Pamiętasz może ten tekst Hobbsa do Shawa o szczoteczce do zębów? ;D

ocenił(a) film na 8
marcelina179

Świetną 'chemię' mieli na ekranie, tzn od razu było wiadomo co i jak bd między nimi, ale i tak mi się chyba ich gra razem najbardziej podobała :D

ocenił(a) film na 7
___ruda

wyrwanie ławki, "Dlaczego do mnie strzelają?!", czytanie tekstu po rosyjsku, Top 11 krymynalystów, cały ten rozp***dol na lodzie i mistrzowsko zrobiona bitka w więzieniu (ta muzyka, ACHHH)

ocenił(a) film na 8
SztywnyPatyk

Jak Roman się w końcu wkurzył i rozwalił tych gości na lodzie drzwiami xd

ocenił(a) film na 6
___ruda

•Deckard i dziecko
•Deckard rozmawiający z matką
•Akcja w więzieniu
•Cała ostatnia akcja na tym lodzie w Rosji, mimo że pełno głupot ale fajnie to się oglądało xD

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Po prostu Dekard i tyle :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones