Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak w kategorii Najlepszy film może nie być "Hobbit: Pustkowie Smauga"? Jak dla mnie najlepszy film roku! :)

albo szczyle z podbazy dorwały się do ankiety. Dla najlepszej gry 2014 wybór był chyba oczywisty - The last of Us na nią
zasługiwało. Nie odejmuje kunsztu Gta V (która notabene jest rewelacyjną grą) ale nie ulega wątpliwości, że jest to ";kolejna
cześć znanej popularnej serii". A Tlou od Nd? To nowe ip!.

Wiem,...

więcej

Oddaję swój głos na Grę o tron.
Filmów nie oceniam, bo uważam, że seriale zostawiły je już dawno z tyłu.

Oczywiscie jak zwykle ta kategoria to smiech. Czy to Zlote Globy, czy Emmy , a teraz Filmweb.
Gdzie są takie seriale jak Hannibal, The Blacklist, The Originals, Person of Interest, Fargo , i wiele innych ?
Wszystko zawsze musi byc dyktowane sugestia w stosunku do zagranicznych, wyzej wymienionych eventów
?

Bede pierwszy raz uczesticzyla w tym festiwalu i nie znam szczegolowych informacji, nie moge tez odszukac ich na stronie. Chcialabym wiedziec o ktorej zaczyna sie impreza, czy trzeba placic za wejscie lub miec zaproszenie i jaki jest harmonogram festiwalu. Z gory dziekuje za pomoc :)

Jakiś czas temu oglądałam pewien film, opowiadający o młodej kobiecie, która straciła dziecko. Była pewna, że
to ona zabiła swoją córeczkę, ponieważ zasnęła podczas jej karmienia. Ta kobieta była w związku z
rozwiedzionym mężczyzną, który miał syna z poprzedniego małżeństwa. Jego była żona byłą lekarzem ( nie...

on czarnym charakterem? :P kocham go !!!

Jak można było nie uwzględnić Toma Hiddlestona w roli Lokiego. To był chyba jeden z najlepszych czarnych
charakterów w ostatnim czasie.

Po niedawnym obejrzeniu Sin City 2: A Dame To Kill For uważam, że trofeum powinno trafić do Evy Green.
Choć nie każdy pewnie zgodzi się tu ze mną, może warto byłoby dodać jej rolę jako "wiedźmy/bogini" w
nominacjach do tej kategorii?
Artemizja? Nie tak bardzo jak Ava...

Dlaczego nie ma tu żadnych kategorii aktorskich ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones