Który z wyżej wymienionych tytułów jest według was lepszym?? Gramy do 20 głosów :)

nina2001

Skoro nie były straszne to dlaczego po seansie zaglądałem po łóżko czy ich tam nie ma :P Tylko Gizmo nie był straszny :) Sarny też? :D Ostatnio jedną widziałem :)

Laki_Lou

Wiesz ogladałam za dzieciaka jak chyb akażdy Bambi i tam mam jego umarła i na wzgórzu pojawił się jego ojciec no ześ ja pierdziule tak się zlękłam tej sceny ze śniło mi się to po nocy i śmierc utożsamiałam z jelonkiem :P Żeby ni ebyło przeszło mi już to :P

nina2001

No ja nie oglądałem akurat Bambi xD

Laki_Lou

No proszę:P Miałam to kiedyś na VHS:P

nina2001

Wolałem sobie oglądać Arielkę z wiadomych przyczyn ;)

Laki_Lou

A to ja Arielke też z wiadomych przyczyn:-P i wcale nie chodziło o księcia..:-D

nina2001

Mnie tam nie oszukasz z tym, że nie chodziło o księcia :P

Laki_Lou

Naprawdę nie chodziło o księcia:-D

nina2001

To o co lub kogo chodziło? :P

Laki_Lou

No przeciez o Arielke:-D

nina2001

Aaaa :D Bardzo ładna jest i w ogóle xD Dobra idę poćwiczyć granie czegoś smutnego, bo wesołe się nie sprzedają no i oczywiście zanim napiszę coś czego będę potem żałować :D

Laki_Lou

Hihi. Jejku ileż można smuty grać:-P

nina2001

Cały czas można grać wziąwszy pod uwagę to, że są dużo bardziej popularne, a wiem to z autopsji :P

Laki_Lou

Wesołe też są popularne;-)

nina2001

Jakoś tego nie doświadczyłem, dlatego zostaje przy smutnych :P Przynajmniej mam pewność, że zostanę sławny :D

Laki_Lou

Przy smutnych sie płacze:-P

nina2001

No to przed występami będę rozdawał chusteczki :P

Laki_Lou

Mam tylko nadzieje ze jakas Vipowska wejsciowke dostane i to w prezencie?:-P

nina2001

Jest przewidziane 5 takich wejściówek i być może jedna będzie dla Ciebie ;)

Laki_Lou

Aaaa no proszę:0) Czyli co musze być jakaś miła czy może funclub Ci założyć?

nina2001

Nic nie musisz robić, bo już osoby wybrałem, które dostaną je, ale jak chcesz to możesz zakładać funclub :D

Laki_Lou

Bez podwierdzonej wejściówki nie ma funclubu:-P

nina2001

Dobra, dobra potwierdzam :P Jakieś życzenia, co kolejne zaśpiewać? ;) Tylko coś smutnego :P

Vachell

Ja takich filmów za bardzo wtedy nie oglądałem, bo mnie nie interesowały. Może gdybym zobaczył np. takiego Egzorcyste to bałbym się czegoś innego :D

Laki_Lou

"Zmierzch tytanów", stary film z diabłem, cholernie się go bałem :) Filmów o duchach nigdy nie lubiłem, za łebka oglądałem programy o tym ludzkim wymyśle :)

Vachell

Duchy nie są ludzkim wymysłem:P

nina2001

A czyim?? ;)

Vachell

One są a nie ze wymysłem :p

nina2001

Są, w ludzkich głowach :)

Vachell

Ojjj ojjj to jest temat w którym raczej nie znajdziemy wspólnego mianownika więc zostajemy przy tym że dla Ciebie to wymysł a dla mnie że istnieją:P

nina2001

Nie istnieją :)

Vachell

Ja widziałam :P

nina2001

Wątpię :)

Vachell

Możesz wątpić ja wiem swoje:P zresztą wtedy Nas dwie były i trudno żebyśmy w jednym czasie obie miały zwidy:P

nina2001

Może to był jezusek?? :D

Vachell

Nieee:-P

nina2001

Gdzie go widzialas?

mania19

Ducha? Z kolezanka na wycieczce rowerowej:-)

nina2001

Za dnia? :)

mania19

Tak :P i nie był to zjawa jaką czasem w filmach pokazują ale starszy gostek w przeciągu kilku sekud się rozpłynął...i nie nie było możliwośći żeby się gdzieś schował :D to brzmi śmiesznie ale wystarszyłyśmy się z koleżanką..

nina2001

Mozliwe, ze tez bym tak zareagowala :)

mania19

Tak po krótce, stanełyśmy z koleżanką na poboczu, droga prosta na jakis km może dwa w jedna i drugą strone, z lewej murek i rzeka z prawej pobocze - trawka i takie wzniesienie bo tam las jest. Ten Pan stanął i zaczepił Nas i dał mi róze taka zwykła cięta coś powiedział ale nie pamiętam już co odwracam sie do kumpeli na może 3 sek i spowrotem na niego a go tam już nie było a jeździł na rowerze do którego było pełno staroci doczepionych więc był głośny. Stanęłam jak wryta i chyba w życiu nigdy tak szybko na rowerze nie przejechałam kilkanaście km :D

nina2001

O to niezle :)
U mnie w rodzinie bylo sporo przypadkow, ze ktos widzial ducha albo jakies inne zjawisko paranormalne, ;)
Mi sie to nigdy nie zdarzylo :) myslebtez, ze takie zjawiska trafiaja sie ludziom, ktorzy sa podatni na takie rzeczy(nie obrazam Cie tym, zeby nie bylo) :)

mania19

Spoko nawet bym tego w taki sposób nie odebrała:P Mam sąsiadke z kamienicy na przeciwko która często doswiadcza takich zjawisk - duchy głównie. Jeszcze miałam taki mały przypadek ale to za małolaty i nie widziałam ducha. Ale rodzice mieli psinke i jednego razu do kuchni chciała iść ona z reguły się nie bała ale wchodząc do kuchni jakby "coś" dostrzegła w rogu przechodziła bardzo powoli z podkulonym ogonem jak nigdy. i cały czas patrzała w jedno miejsce. Zaznaczam że było to w niedługim czasie po śmierci braciszka.
Mam też taka znajomą zagorzałą ateistke już od wielu lat i też doświadczyła dziwnych rzeczy w mieszkaniu nawet na rozmowie z ksiedzem była i przyszedł nie że jakieś egzorcyzmy tylko po błogosławił mieszkanie czy co to oni tam robią i wszystko ucichło.

nina2001

U mojej znajomej po smierci osoby co tam mieszkala(a nie zyly w zgodzie) zaczelo straszyc i wlasnie ona egzorcyste wzywala, od tamtej pory spokoj jest. :)

mania19

Miałam zajebistego ksiedza w liceum i dużo Nam opowiadał właśnie o egzorcyzmach, chciał przyprowadzić do szkoły egzorcyste ale kurde grafik miał pełny i nie znalazłby czasu.
Vachell jak to poczyta to pewnie stwierdzi że odbiło tutaj komuś:D

nina2001

Hehe :) ja nie mowie, ze wierze w duchy, ale nie wykluczam, ze moga istniec

mania19

:) no niektórzy czyt. Vachell nie wierzą w wymysły ludzkiej główki:P Ja tam wierze :)

nina2001

Nie musi wierzyc ;) on ma taka opinie na ten temat, ja nie mam zamiaru nikogo przekonywac do swoich pogladow :)

mania19

Hihi ja też ale lubie go wkurzać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones