Który z wyżej wymienionych tytułów jest według was lepszym?? Gramy do 20 głosów :)

Laki_Lou

Dokladnie tak samo mam:-P ale zostało mi jakieś 40 min. A czuje sie jakbym min2 już oglądała:-P

nina2001

40 min to wieczność jest :P

Laki_Lou

Nawet nie gadaj:-P

nina2001

No, tak uważałem jak chodziłem do szkoły :P Potem jednak poznałem uroki studiowania i doszedłem do wniosku, że te 40 min to nawet nie takie złe były :D

Laki_Lou

Jak jest nudno to nawet i 10minto katorga:-P

nina2001

Lepsza katorga przez 10 minut niż więcej :P Takie przynajmniej jest moje zdanie :P

Laki_Lou

Lepsza? Nie ma opcji lepszej katorgi! Po prostu nie ma. dobra kończe następny film :P

nina2001

No lepsza, bo krócej trwa :P A zresztą nie słuchaj mnie już dziś, bo jest późno w nocy i nie myślę teraz trzeźwo :D Ciekawe czy będzie lepszy od poprzedniego :P

Laki_Lou

Jest o wiele lepszy a nawet się wzruszyłam :P

nina2001

Ja na swoim też się wzruszyłem :P

Laki_Lou

Hihi :-)

nina2001

Tak wyglądałem po seansie xD
https://pbs.twimg.com/profile_images/502960387541569537/jSikULU0_400x400.jpeg

Laki_Lou

No nie powiem urocze zdjęcie:-P

nina2001

Obejrzyj dzisiaj ;)

Vachell

Jak mnie najdzie to pewnie obejrze:-P

Vachell

Kong: Wyspa czaszki, Godzilla (2014) to taki sam szajs, jak Dzień niepodległości (2016)

Esqu

5:0

Małpka odskakuje potężnej jaszczurce ;)

Vachell

Nie oglądałem jeszcze "Konga", ale "Godzilla" z 2014 była tak dennym i beznadziejnym filmem (jak wyżej zwracaliście uwagę - kompletnie nic nie było widać!), że i tak mogę z całą pewnością zagłosować na "Konga" :D

Ledsbourne

6:0
Pogrom :D

Vachell

Mimo iż uwielbiam Godzillę od zawsze to jednak Kong zmasakrował tej film i był zdecydowanie lepszy , więc na Wyspę Czaszki oddaję głos :)

alienowa

Godzilla po prostu rządzi, a i spokojnie bo w 2020r. wszystko wróci do normy, bo to Kong zostanie zmasakrowany :) A tu łap coś co przypomni stare dobre czasy :)
https://www.youtube.com/watch?v=o6qAIaqK3_Q

Laki_Lou

https://m.youtube.com/watch?v=nRGJDb-30C8

Najpiękniejszy soundtrack w historii kina.

Vachell

Zaś Rambo :p

nina2001

Jedyny film, który oceniłem na 11 :)

Vachell

Hihi no wiem że ubóstwiasz ten film:P

nina2001

Ja także o tym wiem :D

Vachell

No raczej:P

Vachell

Soundtrack owszem świetny, ale na pewno nie najpiękniejszy w historii kina. Słyszałem lepsze od tego :P

Laki_Lou

Ja nie słyszałem lepszego :)

Vachell

Wychodzi na to, że nie widziałeś wielu świetnych filmów skoro nie słyszałeś nic lepszego ;)

Laki_Lou

Oj tak, nie widziałem wielu świetnych filmów, jeszcze nie wyszły ;)

Vachell

Mogę zapewnić, że wyszły już :)

Laki_Lou

Chyba z mody :D

Vachell

Niektóre filmy nigdy nie wychodzą z mody :P

Laki_Lou

"Rambo: Pierwsza krew" :)

Vachell

No wchodzi w skład takich filmów :)

Laki_Lou

U Ciebie na pewno jeszcze "Rekinado", a może to był film pt. "Szczęki"?? W sumie nie ma różnicy :D

Vachell

Jest różnica i to ogromna :P Do Szczęk mam przeogromny sentyment. Chyba niczego się tak nie bałem jak tego rekina.

Laki_Lou

Rozumiem, ja za dziecka chyba najbardziej bałem się duchów i diabła, postaci które nie istnieją :D

Vachell

A ja węży pod łózkiem których tam nie było :P

nina2001

Pod łóżkiem to straszyły gremliny :P

Laki_Lou

Hehe Gremilny wcale straszne nie były:P Ale oprócz węży to bałam się też jeleni:D

nina2001

Węże i jelenie nie istnieją.

Vachell

Oj Vachellku :P To mało w takim bądź razie wiesz:D

nina2001

Dużo wiem, wiem np. ile i jakie państwa dzielą Wyspę Borneo :D

Vachell

No to barwo dla Ciebie ale w takim bądź razie o wężach i jeleniach jako straszydeł nie masz pojęcia:P

nina2001

Co znaczy "barwo"?? :D

Vachell

Hehe patrz a czytałam po sobie i nie zauważyłam że literówka mi się zrobiła :P hihiih Brawo Ty:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones