Który z wyżej wymienionych tytułów jest według was lepszym?? Gramy do 20 głosów :)

niewiem_6

Ciekawi mnie film "Godzilla vs Kong", czekam z niecierpliwością :)
Rzuciłem okiem na Twoje ostatnio oglądane filmy i zaznaczyłem "Everest", dzięki za pomysł ;)

Vachell

Ja czekam też na następną Godzillę, która ma wyjść w 2019. Mam nadzieję, że będzie lepsza od jedynki. A reżyserką zajmie się Michael Dougherty, zrobił Krampusa i Trick or Treat. Mają słąbe recenzje, ale mi się podobały no ale zobaczymy czy poradzi sobie z Godzillą, bo to zupełnie inny film.
A co do Everest to nawet dobry, polecam.

niewiem_6

Jeśli chodzi o "Godzillę" to dla mnie ten film z 2014 jest fatalny, strasznie mocno się zawiodłem, ale pewnie i tak obejrzę ten nowy.

Vachell

Też spodziewałem się czegoś lepszego, ale ''fatalny'' to moim zdaniem za mocne słowo. Na pewno był o wiele lepszy od tej Godzilli Emmericha z 98.

niewiem_6

No widzisz, a według mnie lepsza jest Godzilla z 98, przeze mnie oceniona na 7, nowa na 5, bo to Godzilla, tylko dlatego, film zasługuje na 3.

Vachell

Ja obydwie oceniłem na 6, ale ta nowsza Godzilla jest dla mnie lepsza, ponieważ lepiej przedstawili samą Godzillę, jej wygląd i zachowanie. Tamta z 98 przypomina bardziej tyranozaura.
Poza tym i tak najlepsze dla mnie są stare Japońskie filmy z Godzillą, które oglądałem kiedy byłem mały. Teraz tamte filmy wyglądają wręcz śmiesznie, ale dla mnie zawsze pozostaną najlepsze.

niewiem_6

No widzisz, gusta, każdy ma inny.

Vachell

18:3

użytkownik usunięty
Vachell

Z Konga wyszla chała.

Nie pyskuj.

użytkownik usunięty
Vachell

Ale wyszła. Nic nie poradzę.

Dobra, ja spadam na butelkowane Dziki, miłego!

Vachell

jesteś patriotą?

Leif_Eriksson

A i owszem.

Vachell

a ja Polskę i naród polski mam w dupie

Leif_Eriksson

Gówno mnie to interesuje.

Vachell

co myślisz o ludziach którzy mają Polskę w dupie?

Leif_Eriksson

Już napisałem, gówno mnie to interesuje.

Vachell

Up.
18:3

Vachell

Ej, najwyższa pora dokończyć głosowanie, wspierajcie Godzillę, nadal ma matematyczne szanse na zwycięstwo ;)
18:3

Vachell

Podbijam żeby zakonczyc glosowanie. Proszę o glosy w imieniu kolegi xD

mania19

Coś Ty odkopała ;)

Vachell

Żadnego nie oglądałem, ale wolę Jaszczura.

Thorgal1982

W 2020 podobno "Kong vs Godzilla". Chciałbym rzucić okiem, może powstanie.

Vachell

Obiektywnie to "Kong" jest lepszy. W tej nowej "Godzilli" gówno widać.
Tej z 2014.

Laki_9

Nie liczę już głosów, niech mania liczy ;)
Słaba ta Godzilla, może druga część będzie lepsza, szkoda pieniędzy na kino, lepiej przepić ;)

Vachell

To jedno studio, na dodatek należące (w większości) do Chin. Legendary Pictures.
Ironia...Godzilla jest chińska :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones