To znakomita niespodzianka dla FilmWebowiczów. Nowoczesność oraz innowacyjność są dowodem na ustawiczną pracę nad ideałem przez pracowników Portalu. W imieniu wszystkich FilmWebowiczów pragnę Państwu podziękować. Proszę nie zwalniać tempa.
Pozdrawiam serdecznie.

Kate_Bennet

Nie moge napisac bo bys umarla z zachwytu.

Gozer_Traveler

Mężczyzna?

Kate_Bennet

Do tutti. xD

KRCK

Chyba do jakiegoś faceta.

Kate_Bennet

A możliwe, to podobne do niego.

Gozer_Traveler

Post zgłoszony. :)

szambelan

Zawsze taki szacunek dla użytkowników....?

szambelan

Właśnie taki szacunek ma FW dla swoich użytkowników.... A jak się komuś nie podoba to wypad...

szambelan

Ja wyłączam Filmweb. Przebolejcie i zróbcie to samo, to będzie dla nich najlepsza nagroda za tę wspaniałą robotę. Jeśli się okaże, że naprawili w jakiś sposób błędy poczynione wczoraj, to będzie można rozważyć powrót. A jak musicie zostać, to zainstalujcie sobie chociaż AdBlocka. Jak dla mnie nie ma innego wyjścia.

szambelan

Ja też już swoją opinię wyraziłem: kompletnie odmienną od Twojej. Z tym że nie bawiłem się w jakieś "słodkie" wypowiedzi na tym forum, tylko konkretnego maila w tej sprawie wysłałem wprost do naczelnego serwisu.

hando

Czy kiedykolwiek podobne listy cokolwiek zmieniły? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Co chcesz przez to powiedzieć? Nie każdy musi być trollem kadzącym szefostwu. Konformizm to ledwie jedna z możliwych postaw, na szczęście nie jedyna.

hando

Tak samo jak nie każdy musi być trollem atakującym szefostwo. Pozdrawiam przeserdecznie.

szambelan

Ty w ogóle znasz definicję słowa "troll"? W przeciwieństwie do Ciebie nie silę się na wchodzenie na szereg różnych tematów, by na każdym z nich pisać to samo. Szkoda mi na to, szczerze mówiąc, czasu. Nie musisz pozdrawiać...

hando

A to dziwne, bo pisze Pan do mię co najmniej w dwóch i to z pasją opłaconego przez mierną konkurencję prowokatora. FilmWeb jest silny. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Silne to jest co najwyżej Twoje ego. I nic poza tym, a na pewno nie Filmweb. Czas oczekiwania na sprawdzenie materiałów pokazuje to dość dobitnie.

Masz pecha: odpisuję Ci na chłodno i bez szczególnych emocji. Gdybym robił to z pasją, a tej wielokrotnie mi nie brakuje, już byś sp..., chciałem napisać: spędzał ten czas gdzieś indziej. Ale nie dam Ci tej satysfakcji.

Poza tym, pisze (i mówi) się "do mnie". Używane przez Ciebie rzeczywiście dowodzi wybujałego indywidualizmu.

hando

Proszę się zapoznać z pięknym dziedzictwem staropolszczyzny. Czas oczekiwania dowodzi jedynie skrupulatności weryfikatorów. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Zmierz sobie temperaturę, bo musisz mieć wysoką gorączkę, skoro tak bredzisz!

ZSGifMan

Widziałeś? Odpięli ten śmiechowy wątek o AdBlocku - teraz powinni sobie przypiąć ten bełt szambelana, żeby było równie żenująco.

Marac

Widziałem, jakoś wczoraj już nie było...
Temu szambolanowi ;) to powinni w podzięce darmową wazelinę podsyłać, żeby chłopak był już oficjalnie sponsorowany, a nie robił dalej na swój koszt w juniorach!

ZSGifMan

Tak serio to to jest troll (moim zdaniem najgorszy na FW). Jakby zmiany były na plus i wszyscy by chwalili, to założyłby temat jakie to są beznadziejne.

Marac

Ale styl ma, albo jest bezdennie głupi, bo ludzie mu tu jadą i joby ślą zdrowe niektórzy nawet, a ten gamoń zawsze na koniec każdemu takiemu: "pozdrawiam serdecznie"!

ZSGifMan

Styl swój ma, to prawda. Głupi nie jest, jest dość inteligentny, bo tego wymaga ten styl trollingu.

"a ten gamoń zawsze na koniec każdemu takiemu: "pozdrawiam serdecznie""

To się nazywa "zachowanie pasywno-agresywne"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zachowania_pasywno-agresywne

Marac

W internetach jakaś Bogna Białecka pisze:
" ... Pamiętaj, że osobie bierno-agresywnej satysfakcję sprawia Twój ból, frustracja, złość ... "

To się chyba niezbyt mu udało :D Przez moment nawet nie czułem nic innego jak rozbawienie przemieszane z politowaniem, a frustruję się jedynie jak mi ktoś pisze coś na rodzinę i wzywam go do ujawnienia się w związku z tym haniebnym aktem i spotkania w realu, wtedy jest złość i bezsilność, bo dalej uwłaczają, ale ŻADEN się nie przedstawi i wyrazi gotowość do konfrontacji w 4oczy...

A tak to cała reszta na miękko dla mnie jest ;)


P.S.
Nie pisałem, że jest głupi tylko, że głupio pisze.

szambelan

To nie staropolszczyzna tylko kompleksy. A tych nie wyleczysz na tej stronie.

szambelan

Łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego Filmwebu... Tak śpiewamy panie Szambelanie!

hando

Szkoda czasu na dyskusje z nim.
///
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Jak+zamierzacie+spędzić+resztę+swojego+życia+na +filmwebie,2772779?page=4

KRCK

Pewnie masz rację. Ale mam jakąś taką dziwną awersję do wszelkiej maści cwaniaczków.

hando

Żeby to był cwaniaczek! Przecież to tylko jakiś marny prowokator, który pisze nadmiernie ugrzecznionym stylem, co - o czym dobrze wie - tym bardziej wkurza dyskutantów. Nigdy nie rozumiałam trollerki, ale najwyraźniej zaspokaja jakieś deficyty. Olać - to najlepsze, co można zrobić.

Diana

Wiem, że nie mogą się Państwo pogodzić z nieustępliwością FilmWebu. Nie radzą sobie Państwo. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Zupełnie pomieszały Ci się różne kwestie. Nieustępliwość Filmwebu i nieradzenie sobie przez nas?!?

Odpowiem Tobie CYTATEM z "Gwiezdnych wojen": "Kto jest głupszy? Głupek, czy ten, kto się go słucha i za nim podąża?".

hando

Ja Państwa nie słucham. Zaszło jakieś horrendalne nieporozumienie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Tym właśnie tekstem dowiodłaś(-eś) swojej nieudolnej inteligencji i nierozumienia tekstu pisanego. Dziękuję, nie mamy o czym rozmawiać. Nie pozdrawiaj.

hando

Raczej Pańskiej, choć nie chciałem tego sygnalizować wprost, jako dżentelmen. Pozdrawiam serdecznie.

hando

I słusznie, bo ja też.

KRCK

Nie znają szambelana XD.

Kate_Bennet

Ale już poznają. ;D

KRCK

Oj tak.

KRCK

Proszę iść na rower. Pozdrawiam serdecznie.

agatkaa2

Może pójdę, ale później. Pojeżdżę wokół bloku, tzn. po Plantach. :D

KRCK

Lepiej nie odkładać na później bo później Pan nie pójdzie.

agatkaa2

*Pojadę. ;) Ale jeszcze kilka sprawunków...

KRCK

Proszę się wylogować i nie zaglądać dziś już więcej. Miłego dnia.

agatkaa2

Zraniła mnie Pani, a ja tak Panią lubię... ;( Naprawdę.

KRCK

Doradzam słusznie aby Pan spędzał więcej czasu w realnym życiu i z rodziną.
Niech zgadnę, iż dawno nie wziął Pan swojej Mamy i Cioci na spacer do parku.

agatkaa2

Przepraszam, ale umknął mi post. Hmmm... Mamę wezmę jutro, ale na Bulwary Wiślane. Tak przynajmniej sądzę... Myślę, że spędzam sporo czasu w realnym życiu, co nie przeszkadza mi równocześnie być w tym wirtualnym, a muszę teraz pozgłaszać dużo kont do administracji, co jest czasochłonne. Proszę nie użyczać mu konta.^

Mam kilka ciotek, ale nie żyję z nimi w jakiejś bliskości, tzn. za jedną tęsknię, bo jest spoko, ale mieszka dość daleko i zawsze brakuje czasu na odwiedziny. :(

KRCK

Na jutro zapowiadają ładną pogodę - mam nadzieję iż uda się Panu opanować na jeden dzień swoje uzależnienie od prestiżowego portalu i spędzi go Pan z Mamą i Tatą.
Komu nie użyczać?
Więc jak Pan sam widzi - marnuje się tu Pan pisząc po próżnicy i brak Panu czasu na podróże i odwiedziny.

agatkaa2

Oho, czyli szambelan na Pani koncie... Bez odbioru.

KRCK

Oho już Pan kombinuje ale nie wywinie się Pan tak łatwo.

agatkaa2

Wierzy Pani w cuda. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones