Michelangelo Antonioni

8,2
1 174 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Michelangelo Antonioni

ale skoro juz to zajrzalem, to prosilbym jego fanow o podanie mi ze 3,4 filmow, ktore nakrecil, godnych polecenia.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
ostracize

Co prawda autor tematu się nie popisał swoim postem, pisząc coś w stylu "a umarł, ale skoro już łaskawie tu jestem, to podajcie mi jakieś filmy", ale postawa kilku użytkowników jest godna pożałowania, wy to chyba przerobiliście Antonioniego już w dzieciństwie. Skąd wiecie, ile lat ma ostracize i jakie kino go interesuje? Zachowujecie się jak banda ograniczonych snobów, która nie może sobie wyobrazić, że ktoś nie zna danej osoby, wstyd.

Najbardziej mnie tutaj osłupia to, że przecież Antonioni to faktycznie
kino ambitne i dobre, które można zakwalifikować do kultury wyższej, więc
po osobach znających jego dzieła spodziewałoby się właśnie takiej,
kulturalnej, postawy... Niesamowite. Zgadzam się, że to wygląda jak
snobizm.

cloudberry

otóż to!


może pomożecie nam ustalić kiedy i jak kształtowała się wasza znajomość filmów wyżej wymienio9nego.. - tzn jak być powinno - ozdrawiam "wszystif najmontrzejszych"

użytkownik usunięty
ostracize

Jesli faktycznie interesuja Cie dokonania tego rezysera, to poczytaj na jego temat i przejrzyj filmografie, znajdziesz tam pare sztandarowych tytulow w tym mniej popularny choc moim zdaniem wyjatkowy film "Identyfikacja kobiety" oraz "Po tamtej stronie chmur"-oba sa dosc czytelnymi wyznacznikami stylu Antonioniego

ostracize

dyskusja mistrzowska :PP

gdy chcemy zapoznać się z filmografią jakiegoś reżysera wskazówką do selekcji filmów może być temat w stylu TOP5 czy coś w podobie czyli
http://www.filmweb.pl/person/Michelangelo+Antonioni-41017/discussion/TOP-1065020
tyle że zapytanie inicjujące tą dyskusję padło przed powstaniem tematu z topem, ale dla przyszłych będzie on pomocny.

ostracize

Dajcie autorowi spokój, każdy ma prawo do błędów. Wy też kiedyś nie znaliście tego reżysera, chyba że od zerówki oglądacie Antonioniego.

Ulisseska

Amen.

ostracize

Nikt nie jest samotną wyspą.

"Scenarzysta Tonino Guerra pomaga mi od lat, dokładnie od "Przygody". On pochodzi z Romanii, ja z Emilii. Istnieje między nami przepaść. Pewnie dlatego zgadzamy się".
-
Michelangelo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones