PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 577
ocen
8,2 10 1 36577
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Tak mnie zaciekawiło, ile jest ludzi, którzy uwielbiają ten serial, więc proszę, aby wpisywały się tu tylko i wyłącznie te osoby.
Ci, którzy go nie lubią, bardzo proszę - zignorujcie ten temat na forum, możecie założyć drugi - kto nie lubi serialu ;)
No. To ja jestem pierwsza ;) Kto następny?

ocenił(a) serial na 10
trifle

no to będę druga he he:-))) Pozdrowienia dla wszystkich fanek :-)

ocenił(a) serial na 10
justysia8

kocham go najbardziej na świecie!!<krótki>

ocenił(a) serial na 10
aqatkaaa

ok nie wiem ktora jestem ale....kocham ten serial....

trifle

Ja jestem trzecia :)

ocenił(a) serial na 10
Melah

A ja czwarta :P Ten serial rzadzi :D Pozdrowienia dla wszystkich fanek DiU z 1995 roku :D

użytkownik usunięty
trifle

I ja, i ja, i ja! :D. Dodam, choć niepotrzebnie, że ubóstwiam serial, a dodaję tylko dlatego, że post jest za krótki i nie chce się wysłać ;).

ocenił(a) serial na 10

Widziałam ten serial dziesiątki razy w tv, a teraz męcze na dvd...
UWIELBIAM TEN SERIAL!! tylko ten z 1995!!

ocenił(a) serial na 9
niziel

dołączam się ...............................:)pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
trifle

Oglądałam go chyba z 30 razy i wciąż po niego sięgam a Darcy jest dla mnie ideałem mężczyzny:)

ocenił(a) serial na 10
trifle

to i ja sie dopisuje kocham ten serial,oglądałam juz nie wiem ile razy ale jeszcze mi sie nie znudził i chyba nigdy sie nie zdnudzi jestem uzależniona od tego serialu:)

ocenił(a) serial na 9
trifle

Uwielbiam ten serial i Colina Firtha!!!Odkryłam go dopiero jakieś pół roku temu i wpadłam w sidła. To dowód na to, że ta książka i ten serial wciąż żyją i zbierają nowych fanów!!To niesamowite!

ocenił(a) serial na 10
trifle

Hmm oczywiście się wpisuję :) Kocham ten serial :) Kupiłam też specjalnie kolekcję Epepola tylko dla DiU :)A to chyba jest jednak oznaka pewnego uwielbienia dla tego serialu i Colina Firtha, of course ;-)

trifle

Ja też sie wpisuję ;-) Pozdrawiam wszystkich fanów. Kateliza

trifle

Także się dopisuję. :) Bardzo dobrze zrobiony film. Super obsada, muzyka, scenografia, krajobrazy, stroje, itd. Jeden z moich ulubionych filmów, który mogę oglądać często. :)

trifle

ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tezja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez ja tez :))

trifle

Za jestem za dwie osoby bo razem z siostrą Ewcią uwielbiamy ten filmik :)

trifle

podpisuje się pod powyższym;] uwielbiam!!! :D

trifle

Uwielbiam ten serial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trifle

muszę się dołączyć !!!! serial fantastyczny, Pan Darcy zreszta też :))

LilyRain

W nieskończoność mogę oglądać ten film;) Od 95 roku średnio 3 raz do roku;) Colin Firth jako Pan Darcy idealny! (ach ta scena w jeziorze:>>)

ocenił(a) serial na 9
himaja

Od dawna jestem fanką tego filmu. Jest rewelacyjny. Po przeczytaniu książki oglądam film, a po jego obejrzeniu sięgam po książkę. I tak w kółko.

ocenił(a) serial na 10
dagmar78

3x moj głos bo 3 siostry zakochane w panu Darcim...

ocenił(a) serial na 8
trifle

może być, ale wg mnie pan Darcy z 2005 jest przystojniejszy :D

super_meczka

he he racja!!! uwielbiam darcyego z 2005

ocenił(a) serial na 10
trifle

Śmiało oddaję swój głosik. Arcydzieło-Narkotyk :)

ocenił(a) serial na 10
calinka

Serial wymiata :)

trifle

uwielbiam książkę i najnowszy film, a ten serial obejrzałam dosłownie przed chwilą na dvd (dostałam na dzień dziecka :))i muszę powiedzieć że jestem po prostu ZACHWYCONA! Myślałam że będzie kiepski a tu proszę! Lizzy jest fantastyczna, Darcy boski, panią Bennet najchętniej bym zadusiła i wogóle - bardzo, bardzo dobry serial.

trifle

Kocham ten film!!! Lepszego nie było, nie ma i nie będzie!!!:*:*

trifle

to ja oczywiscie się też dopiszę :))) mogę serial ogladać non stop :)

trifle

super fantastycznie wspaniały serial (i oczywiscie pan Darcy też):)

trifle

Ja też od tygodnia się uzależniam. Dawno temu obejrzałam ten serial w telewizji, a kiedy zobaczyłam w kinie nową wersję (znacznie słabszą - banda rozczochrańców i ogólnie głupawo)chciałam przypomnieć sobie, jak to tam wykombinowali. Myślałam, że doczekam się powtórki w TV. Niestety powtarza się różne idiotyzmy, ale nie DiU. Kupiłam więc i jak się rzekło od tygodnia nie mogę się oderwać od tego filmu. Cudeńko dwupłytowe z dodatkiem z realizacji serialu. Polecam innym fanatyczkom filmu.

ocenił(a) serial na 10
trifle

Uwielbiam ten serial. Niedawno obejrzałam film z 2005r i teraz serial cenię jeszcze bardziej.

ocenił(a) serial na 1
kanex71

serial jest bardzo dobry. TYlko nie można porównywac serialu i filmu- to niedorzeczne!

trifle

Jestem wielką fanką Jane Austen, ale DiU jest moją ulubioną powieścią i filmem(serial bardziej, świetna postać postać Lizzy a szczególnie podobał mi sie Colin jako Darcy był idealny w tej roli!!!)

trifle

Nie ma to jak dobry stary serial Duma i Uprzedzenie (nie taki stary, ale to z sentymentu), ideał ekranizacji powieści Jane Austen i w ogóle ideał. Wiadomo...

ocenił(a) serial na 8
muskrose

Me, me, me... me too :D Uważam, iż serial jest BoSkI i jest o wiele lepszy o filmu z 2005r. Colin Firth zagrał suuuuper, podobnie jak Jennifer Ehle... dokładnie tak wyobrażałam sobie Lizzy... Taka gustowna, żywa, wesoła, nawet uważam, w przeciwieństwie do niektórych, że ślicznie w filmie wygląda. Po prostu tak, jak Lizzie wyglądać powinna... Książka super, serial wspaniały... tylko czytać lub oglądać (w zależności od nastroju :D)Niech spotkam kogoś kto tak nie myśli - pozna siłę mojego gniewu :D:D:D:D.

aga_92

he he he!!!! mój brat nie lubi dumy XD

ocenił(a) serial na 10
nuta9

Zapewne jest uprzedzony;)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Genialnie zrealizowany. Przeczytałam książkę "The make of...' i zdziwiła mnie dbałość o szczegóły. Elżbieta w wersji Keiry jest urocza, bo teraz ceni się szczupłe dziewczyne. Gdyby pannę Keire przeniesiono w czasy Austen pewnie uchodziła by za dziwadło. Modne babeczki były lekko przy kości. Jak ja.

ocenił(a) serial na 10
trifle

przyznam ze i ja uwielbiam ten serial.nowa wersja nie umywa sie do tego serialu.moge go ogladac bez przerwy, nigdy sie nie nudzi.postacie elizabeth bennet i pana darcy'ego sa wprost stworzone dla colina i jennifer

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ja także się wpisuję. Dla mnie to idealna "Duma i uprzedzenie":-)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ja też, ja też :)
A mój głos liczcie bardzo wielokrotnie, bo do wielbicieli serialu należą moje dwie siostry, babcia, a nawet dwóch braci :D

ocenił(a) serial na 9
trifle

Ja! Obejrzałam parę dni temu sześć odcinków na raz i teraz mam wszystkie na dysku, bo jestem pewna że jeszcze nie raz i nie dwa do nich wrócę :) Świetny serial.
A pan Darcy... ach!

ocenił(a) serial na 10
trifle

ja też jestem zagorzałą fanką tego serialu!!! był czas - jakiś rok temu - kiedy oglądałam go codziennie !:p
Dodam tylko, że w razie ktoś by jeszcze nie miał diu na własność w swojej kolekcji a bardzo by chciał, to dwu-płytowe wydanie dvd jest dostępne w empiku. Ja kupiłam właśnie ostatnio, jako że zgubiłam płytkę z 2-gą częścią, którą zakupiłam jeszcze za granicą, i już nie mogłam bez niej wytrzymać :D

trifle

Ja jestem następna, bardzo mi się podoba ten mini serial z rolą główną z Jennifer Echle i Colinem Firth. Tyle razy już oglądałam, i jeszcze mi się nie znudził. Ciągle do niego wracam, i go oglądam.Jest bardzo świetny, super, to chyba najlepsza ekranizacja " Dumy i Uprzedzenia" Czy może oglądaliście inne wersje tego filmu np 2005 roku, Jak tak czy jest gdzieś w internecie do pobrania?

trifle

Jeszcze ja!!! Ten serial jest genialny: aktorzy, kostiumy, scenografia. Wszystko mi się podoba. Uwielbiam!!!

ocenił(a) serial na 10
trifle

podpisuję się jako wierna fanka książki i serialu :) pozdrowienia

Apollina

ja też! ja też! :D świetny serial ;) i kropka.

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ten serial jest świetny:). Mogę go oglądac w kółko.

trifle

Wpiszę się po raz 2 ;-). Wcześniej popełniłam błąd-uznałam ten film za okropny. Przyznaję się do winy ;d bez dokładności go obejrzałam. Ale teraz to co innego - TEN SERIAL RZĄDZI!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones