PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 591
ocen
8,2 10 1 36591
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Tak mnie zaciekawiło, ile jest ludzi, którzy uwielbiają ten serial, więc proszę, aby wpisywały się tu tylko i wyłącznie te osoby.
Ci, którzy go nie lubią, bardzo proszę - zignorujcie ten temat na forum, możecie założyć drugi - kto nie lubi serialu ;)
No. To ja jestem pierwsza ;) Kto następny?

trifle

Bez dwóch zdań ten serial jest moim małym nałogiem:)

ocenił(a) serial na 9
trifle

Ja tez sie muszę podpisać bo świetnie zagrał tu Colin :*

ocenił(a) serial na 10
beagli

Podpisuje się , z tym ze najlepsza była matka:-)

ocenił(a) serial na 9
Robert83

I najglupsza, a po niej odziedziczyla te cechę najmłodsza córka Lidia

ocenił(a) serial na 10
beagli

I ja

ocenił(a) serial na 10
beagli

Kocham ten serial, tą książkę...

ocenił(a) serial na 10
beagli

kocham go

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ja też jestem uzależniona. Kiedyś widziałam w TV, ale zdążyłam nagrać tylko ostatni odcinek. Co ja nie robiłam, żeby dostać cały serial. Na szczęście teraz mozna go bez problemu kupić w necie, więc od kilku miesiecy go mam. I oglądam, co kilkanaście dni :) Myślałam, że faceci za tym nie przepadają, ale o dziwo "mój" też ma na jego tle lekkiego bzika :)

użytkownik usunięty
roxana33

Bo to nie tylko romansidło, ale też fajna komedia obyczajowa, podchody Caroline Bingley do Darcy'ego, teksty pana Benneta czy histerie pani Bennet rozbawią większość tych, których nie ekscytuje uczucia Lizzy i Darcy'ego ;).

trifle

Pozostawiam zatem znak :) ........................................................

madeleinem

Uwielbiam powieści Jane Austen oraz ich ekranizacje. Moją ulubioną jest "Rozważna i romantyczna" z Kate Winslet oraz ta wersja "Dumy i uprzedzenia: :)

natalia58

Film jest naprawdę godny obejrzenia.Sześć odcinków,które oglądałam przez pół dnia-i nie żałuje,bo jest wciągający i romantyczny,przepleciony tragedią i humorem.

natalia58

dziękuję za skierowanie, bardzo fajny blog :]

trifle

Jam jest :)

PS. Colin zagrał wspaniale :)

ocenił(a) serial na 10
Jorjan

Uwielbiam!

A ja chcę pana Darcy`ego! ^^

ocenił(a) serial na 7
trifle

a ja wpisuje sie jako kolejna;) Tak samo jak Wy uwielbiam ten film:) a pan Darcy jest...ehhhh

trifle

Lubię bardzo bardzo, zarówno serial jak i książkę-lub odwrotnie:)

trifle

Wpisuję się i ja. Zakochana jestem w powieściach Jane Austen.

ocenił(a) serial na 9
nie_3

Dopisuje się przedstawiciel płci zdecydowanie brzydkiej, zakochany w kobiecie idealnej - pannie Elizabeth Bennet wykreowanej przez JE (zakochany to za dużo powiedziane, ale jakoś tak pasuje do postu poprzedniczki).

ocenił(a) serial na 10
trifle

Uwielbiam tworczosc Austen!
A "Duma i uwielbienie" wymiata...

ocenił(a) serial na 9
trifle

Zdecydowanie dopisuję siebie i moją mamę :)

użytkownik usunięty
trifle

Ja też się dołączam do fanów tego fantastycznego filmu :)
Jest piekny :)

ocenił(a) serial na 9
trifle

Wpisuję się z uwielbieniem dla tego filmu :****

trifle

jestem wierną fanką serialu! napięcie, jakie się czuję w spojrzeniach między Lizzie i Darcym po prostu mnie elektryzuje!

ocenił(a) serial na 10
tejas

ja też jestem wielbicielką serialu i książki. Nowa wersja mnie nie przekonuje, bo nie ma tam Colina Firtha!

ocenił(a) serial na 9
trifle

Ja też! Całkowicie świetny serial, całkowicie świetny Colin!

ocenił(a) serial na 9
trifle

Ja też :)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Oczywiście ja także uwielbiam ten serial.

Kasia_z_bany

Film świetny. Moznaby powiedziec, że mnie zaczarował :D A Pan Darcy... no jestem pod wrażeniem

ocenił(a) serial na 10
trifle

Również się dopisuję :) Dzięki 'Dumie i Uprzedzeniu'(książce i ekranizacjom-szczególnie dzięki serialowi ;]) pokochałam świat z powieści Jane Austen ;)

trifle

Uwielbiam ten serial, więc też zostawiam po sobie ślad. :)) Na pewno jest o wiele lepszy od adaptacji z 2005r. W tym serialu można wyłapać różne smaczki, które ciężko zauważyć przy pobłażliwym oglądaniu. Dopiero po zauważeniu tych szczegółów można docenić kunszt aktorski, w szczególności talent Jennifer Ehle i Colina Firtha. Ich minimalne ruchy twarzy, wyrażanie emocji oczami, tylko po tym na początku tej historii można rozpoznać prawdziwe i głębokie uczucie pana Darcy'ego do Elizabeth Bennet. Poprostu cudowny film.

ocenił(a) serial na 10
cykutnik

i po raz drugi sie wpisuję:)uwielbiam ten serial właśnie skończyłam oglądać 1 oświadczyny darcyego;)kto wie moze dam rade obejrzec dzisiaj caly serial po raz n-ty jak nie to jutro dokoncze
pozdrawiam wszystkie fanki

ocenił(a) serial na 8
ignis_2

Wpisuję się:) Ten film jest cudowny. Colin świetny. Nic tej wersji nie przebije

trifle

oczywiście istnieją także faceci, którym podoba sie "Duma i Uprzedzenie' :)jJestem jednym z nich, a także fanem wszystkich powieści Jane Austen pozdrawiam,

ocenił(a) serial na 10
prestonson

u kurcze trudno takich znaleść aż dodajęCię do ulubionych. ja dumę musiałam oglądać sama bo mój chłopak nawet nie chciał o tym słyszeć

ignis_2

No gdy tylko ja wlaczam "Dume i ..." to od razu moj brat czy tato ... no nie opowiem dokladnie ale nie sa zachwycenie :P A ja ten film kocham poprostu

użytkownik usunięty
xxDomaxx

A gdy ja oglądałam dumę, to mojemu tacie to nie przeszkadzało, a postaci pani Bennet i pana Benneta chyba nawet mu się podobały :D.

xxDomaxx

Domka28 Po prostu są zazdrośni i to zapewne o Darcego. Żaden znany mi facet nie jest w stanie dorównać mu. To dżentelmen w każdym calu, pełen dystynkcji, prawy, niesamowicie męski, a co najważniejsze tak zakochany w swej wybrance.

ocenił(a) serial na 10
trifle

Kocham!!
Uwielbiam!!
A Colin?!!!! :*

trifle

Gdy pierwszy raz zobaczyłam ten serial byłam po prostu zachwycona, żaden inny film o miłości nie wywarł na mnie takiego wrażenia!!!
Książkę przeczytałam już dobre kilka razy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adaptacja z 2005 roku także mi się podobała hehe xD

Nawet gdybym widziała o serialu i filmie jakieś złe opinie to i tak bym nie zauważyła ;P

Urzekła mnie ta historia... i Mr Darcy :)

trifle

no baa uwielbiam ten serial film nie był zły ale to nie to:)

ana_lucia_cortez

no to daje znak: uwielbiam ten film, ksiazke zreszta tez :-). pozdrawiam.

trifle

Wierna fanka pozdrawia:)
Pan Darcy rządzi!

Madlen1337

Uwielbiam tą ekranizację "Dumy i Uprzedzenia"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jest ona najwierniejszą adaptacją książki.

trifle

ja tez się wpisuję, zresztą oglądałam go już tyle razy, że mój wpis powinien się liczyć przynajmniej x 100 -)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Uwielbiam ten serial. Czytałam książkę kilkanaście lat temu i jej już dobrze nie pamiętam,ale serial mocno wrył mi się w pamięć. To chyba najbardziej romantyczna historia jaka przychodzi mi do głowy.

ocenił(a) serial na 9
trifle

Kocham na wieki wieków! xD Nie lubiłam Colina Firtha, ale po obejrzeniu tego serialu stwierdziłam że jest wspaniały, a ja byłam głupia, że uważałam że jest głupi xD

trifle

The best serial ever!!! A Colin.... po prostu perfekcyjny?

ocenił(a) serial na 7
trifle

No i stało się, w końcu jakiś facet sie podpisał :] ale oczywiście podpisuję się nie tylko za siebie ale i za moją mamę ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones