PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

marlon

Poszerzam:)

ocenił(a) serial na 10
ama

Koteck chyba dalej woli tą ciasnotę :)

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Juz siódma strona, jupi!! Spamujemy dalej :D

Beeshop

Jasne, ale Beshopie drogi, nie zawężaj , nie zawężaj.....

ocenił(a) serial na 10
ama

A to się samo zwęża.... Ja nie potrafić inaczej :(

marlon

Ja potrafć za to:D , ale piszmy zawężając, bo inaczej nie będzie wiadomo, kto komu na co odpowiada:D

ama

Ja od czasu do czasu poszerzyć , jak trzeba być:D

ocenił(a) serial na 10
ama

Kiedyś będziesz Ty musieć mnie nauczyć takiego cuda robić :D

ocenił(a) serial na 10
marlon

Beeshop zapodałbyś jakieś konkrety, a nie tylko kły szczerzysz albo zwężasz. Podzieliłbyś się z innymi np. informacją, że Katrol wprawił wszystkich w osłupienie ostatniego dnia, kiedy to okazało się, że jest zaklinaczem os. Jak relacjonują świadkowie, całował się z osą (cokolwiek to znaczy ;-P).

I mam pytanie, czy na "inne miasto" w sondzie głosują ci, którzy byli w tym roku w Toruniu i chcą spróbować czegoś innego za rok, czy też ci, których nie było i którzy chcą po prostu, by zlot odbył się w ich mieście. :-P Bo jeśli to drugie, to cała sonda trochę bez sensu. Ale Toruń też ma dziwnie dużo głosów w stosunku do W-wy, więc może jednak tegoroczni chcą się znowu w Toruniu spotkać. Jak to jest?

ocenił(a) serial na 10
Klee

Ja wrzuciłem tę ankietę z ciekawości, żeby poznać opinie innych internautów na temat lokalizacji następnego zlotu. Toruń jest jak najbardziej okej, a ankieta nie oznacza, że wiemy już, iż następny zlot odbędzie się w innym mieście. Jednakże, ponieważ mam taka możliwość, rzucam pytanie w eter. Od przybytku głowa nie boli, jak mawiają.

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Jasne, dlatego ja też rzucam pytanie w eter, by się zorientować, jak te dane interpretować, bo z takiej sondy samej (tak ogólnej) to mało mi wynika, można dać się zwieść. Im mniej informacji, tym mniejsza użyteczność, wartość poznawcza, ale wiadomo, że przecież nie zlecicie szczegółowych badań OBOP-owi, spoko. :-)

Klee

Na forum nie wychodzi mi zwężanie; kiedys chciałam cos poprawić i mój post wylądował w innym miejscu:)

Klee

Beshop:) Na następnym zlocie moze być;) (To tak, żeby z tematu nie wypaść;)

A Katrol zostaje w tym momencie moim idolem nr 1 (słownie: jeden):D
Tylko czy to aby prawda? Niech ktos potwierdzi:D

Ja wybrałam inne miasto, ale to nie musi być mój Kalisz;)

ocenił(a) serial na 10
ama

Ja mogę coś potwierdzić, tylko powiedz co. :]

Rednacz_w_stanie_spoczyn

Sytuację z osami, oczywiscie, to niezwykle frapujace jest;) I może przezwyciężę mój starch przed tymi istotami wreszcie;] Sama świadomość, ze ktoś się ich nie boi, to już jest coś:D
To co, potwierdzasz;) ?

ocenił(a) serial na 10
ama

Toruń jest bardzo dobrym wyborem, tylko na następny zlot może nie znaleść się odpowiednie miejsce do pomieszczenia wszystkich filmwebowiczów. Na pewno będzie ich duzo więcej.
Zaklinacz os - a faktycznie :D I jak pięknie te pocałunki wyglądały. Ale poczekajmy z tym na Karolka :)

Beeshop

A więc jednak to prawda:D Ufffffffffffffffffffffffffffff ffff, kamień z serca:D

ocenił(a) serial na 10
ama

aaa tam, nic takiego, zebys widziala jak to wyglada z muchom, to bys dopiero byla pod wrazeniem ;)

ocenił(a) serial na 10
Klee

ja wybralem torun :) ta jego kameralnosc sie mi podoba.

ocenił(a) serial na 10
marlon

Nie wiem, czy już wszyscy wiedzą, ale jest już obsada Offline. Można klikować - jak mówi fmar. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Spolier :P Obsady jeszcze nie ma :D

Beeshop

Czyli „Abba Fatima - było i nima” ;-]

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Ale będzie :)

Może się tym komuś narażę, trudno.... Katrol dodal ciekawostki. Miały czekać na Marlona. Czemu je ktos akceptował. Ktoś też dodał ciekawostkę o kelnerkach (ostatnia) - proponuję ją jeszcze raz przeczytać. Albo ciekawostka o koszulce Shemka - można by trochę poszerzyc o co to chodziło. Ech...

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

To nie ja, nie ja, ale wiem kto :]

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Wiem że nie Ty i wiem już kto. Dlatego mogę się narazić :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Nie, no chyba nie. :-)) Hmm, a taki spokojny człek z tej osoby :-))

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Hehe.... wróci Marlon to się najwyżej poprawi :) A dlatego na niego miało czekać, bo miały dojść dodatkowe poprawki, o których większość osób nie wie, a chłopak ma talent do pisania :)

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Nieprawda, że na Marlóna. Miały czekać na Marlóna Wielkiego! :-D Niech no ja tylko dorwę tego, kto je wykradł! :-P A ja mam takie znajomości z tutejszymi agentami, że się dowiem raz dwa. Bój się, Złoczyńco!

ocenił(a) serial na 10
Klee

To chyba jesteś jedynym, kto nie wie :P

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Już wiem. Oby się udławił tym jego... :-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Kaktusem :D

Beeshop

Obsada była i się zmyła :/ Poza tym można by było dać przy każdym 'jako on sam' ;)

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Obsada się pojawia i automatycznie wyskakuje 503 :/ Obsady nie ma, pięćsteki też - wniosek z tego jest jeden :D

A to nie wiesz kogo tam grałeś, panie od długiego sms'a :D

Beeshop

Ja ? No powinno być Shadowman: człowiek piszący długiego SMSa ;) Chyba dam taką kontrybucję :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Ty pochopnych wniosków nie wyciągaj. Mówiłem, że jak zaczną dodawać etiopskie aktorki, to będzie kicha.

Klee

Możesz zdradzić nam swoją ulubioną Etiopską aktorkę ? ;)

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Personaliów nie zdradzę, ale podpowiem, że jest czaru-jąca. ;-)

Klee

A nawet Czaruś-jąca ;) :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Ale nie przy moim nicku, bo ja wcale nie byłem sobą. Sobą jestem dopiero tutaj, wyłącznie w Sieci jestem sobą. ;-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

Hmmm... Trochę mnie nie było i nie wiem gdzie się dopisywać:)

Jeśli chodzi o miejsce następnego zlotu to uważam, że trochę za wcześnie się zaczynamy się o to martwić. Logiczne jest, że każdy będzie głosował na swoje miasto, nawet gdyby było położone na krańcu Polski i będzie przekonywał wszystkich jak tam pięknie i jaki tam świetny dojazd :D I wcale nie twierdzę, że Toruń jest najlepszym miejscem - wręcz przeciwnie, też bym gdzieś chętnie na zlot pojechała, bo to zawsze przygoda. Ale zobaczymy... Do przyszłego roku jeszcze mnóstwo czasu mamy :D

Tymczasem już się tak za Wami stękniłam, że zaczynam planowac jakieś małe spotkanko - może na gruncie toruńskim. Co Wy na to, Torunianie (bądź sympatycy gotowi dołączyć do naszej wesołej braci)? W końcu ludziom z Torunia nie powinno być trudno umówić się kiedyś na małe piwko (nawet jeśli bez talonów) :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

No właśnie, dlatego ta sonda może więcej zaciemnić niż rozjaśnić, ale z drugiej strony gdyby ten mechanizm działał bezwyjątkowo, to W-wa powinna wygrywać z Toruniem.

Toruń jest git, wiadomo :-), ale wybrać się do innego miasta też byłoby fajnie, oby tylko nie w czasie Lata Filmów.

Tylko zapowiadasz, zapowiadasz, a niczego nie organizujesz. :-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Nunariel, podaj konrektny plan działania (data, godzina itd. itp.) i się zobaczy co dalej :D Może uda się w sierpniu spotkać. Albo Torunianie przyjeżdżają do stolicy.

Beeshop

Dlaczego w sierpniu!? Znowu mnie nie będzie!!!!:(
Wyjeżdżam na urlop po rocznej pracy opiekuńczo-wychowawczo-dydakty cznej:)
Ech, to ja sobie powzdycham, A Wy się bawcie:(

Klee

Jeśli chodzi o położenie geograficzne to Łódź wygląda ciekawie. Ale wiadomo, sprawy organizacyjno-finansowe też mają duże znaczenie a ja o Łodzi w tym kontekście nie mam pojęcia :/
A na spotkanie w Toruniu chętnie się stawię :) Z termosem kawy (lol)

Shadowman

Shad:) Przecież Ty kawy nie pijasz (że tak publicznie zdradzę Twoją tajemnicę), ale jeśli zechcesz to już sie poświęcę i Ci zrobię;):D

ama

Chyba coś ci się pomyliło. Wprawdzie rzadko ale zdarza mi się ;)

Shadowman

O_O, z tym większą chęcią zrobię;):D

ama

Dzieku... Tzn. chciałem powiedzieć 'dzięki' ;)

Shadowman

Oj chyba sobie grabisz:D, ale proszu...;)

ama

Zapomniałem grabek (zawstydzony) Mogę zamiast tego sobie łopatkować ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones