PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 885
ocen
7,8 10 1 172885
6,2 17
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Zabili Glenna. :| Kompletnie się tego nie spodziewałem, to jak cios w twarz. Amerykanie na fejsie i forach są wściekli z rozczarowania. Co prawda natknąłem się wcześniej na sugerujące to doniesienia z The Spoiling Dead, ale nie chciałem w nie wierzyć, myślałem, że to tylko zwykła plotka. Byłem przekonany, że AMC nie zmieni jego losów (choć w pewnym sensie zrobiło to wcześniej, rozwijając ósmoplanowego tchórzliwego konsumenta powietrza w naprawdę ważną i odważną postać).

To kogo odpali Negan wespół z Lucille, Daryla? Mam nadzieję, że nie zrezygnują z tej sceny, jest wręcz legedarna. Brutalność Negana, bezradność Ricka, wściekłość Maggie, gdy opada kurz. Szkoda też Nicholasa, ma taki bardzo fajny wątek rehabilitacji i osobliwą śmierć w oryginale, wydaje mi się, że zaprzepaszczenie tego jest błędem. No chyba że to też przeniosą na kogoś innego.

Chociaż jest jeszcze płonna nadzieja, że Glenn żyje, bo nie pokazano jego śmierci w sposób nieulegający wątpliwości. Poza tym, Stevena Yeuna nie było w Talking Dead (taki tematyczny talk show na AMC, nadawany po każdym odcinku), a do tej pory zawsze było tak, że gdy ginął jakiś istotny bohater, to zapraszano wcielającego się w niego aktora. Z tego co czytam w Internecie, nie było nawet pożegnalnego hołdu (tak zwany "farewell clip" to również tradycja) dla niego. W spoilerach sugerowano też, że to może być halucynacja Nicholasa. Kolejną szansą na pomyślne rozwiązanie sprawy jest to, że na planie zdjęciowym widziano Yeuna obok odtwórcy roli Jesusa, co może sugerować wspólne sceny. Oby!

Ale w tym sezonie mają rozmach sku*wysyny, trzeba przyznać. Jeżeli sprawa Glenna nie wyjaśni się w ciągu najbliższych godzin czy dni, to będzie długi tydzień. Albo i dwa, bo znając życie, za tydzień specjalnie będzie flashbackowy odcinek poświęcony w całości Morganowi. :)

Proszę o łapkowanie, żeby odwiedzający forum widzieli ten temat i żeby koło południa nie powstało kilkanaście jego wersji.

Evangarden

Z czołówki, od czwartego odcinka tego sezonu, zniknęło już nazwisko Stevena Yeun, czyli aktora odtwarzającego postać Glenna. To tak gdyby ktoś dalej łudził się, że Glenn przeżył bliskie spotkanie trzeciego stopnia z zombie ;)

ocenił(a) serial na 10
maciowski

Tego gostka odtwarzającego Merla też nie było w czołówce do czasu aż pojawił się znikąd po dwóch, trzech sezonach po tym jak odrąbał sobie rękę. Osobiście uważam, że Glenn nie żyje ale nie zdziwiłbym się gdyby w ostatniej chwili zrobił coś co uratowałoby to miasteczko, w którym teraz się ukrywają. Swoją drogą nie mogą tego zrobić właśnie w ten sposób, że wybiją te kilka zombiaków z kraty ściekowej, i odciągną tę hordę od miasta? Albo spuszczą drabinkę z drugiej strony i okrążą to miasto żeby ich odciągnąć? Serio jak na to patrzę to nawet wystarczyłoby wziąć dzidę i te zombiaki z murów dźgać po głowach. Trochę by to potrwało ale strategia dość skuteczna. Albo oblać jednego benzyną i odpalić. Reszta podpali się od tego jednego i spłoną. Później dobić niedobitki.

Oskitoa

mam nadzieje .. bo bylo by to bajkowe zakonczenie tej brutalnej histori z zoltkiem .. nie ma szans na przezycie ..jak go by nie zjadly to by go zadeptaly jak studenciaki w bydgoszczy

ocenił(a) serial na 4
Evangarden

Przecież Glenn przeżyje

ocenił(a) serial na 4
zatracony

Oczywiście jak znam durnotę tego idiotycznego serialu, na 100% przeżyje

zatracony

Kiedy stwierdziłeś że ten serial jest idiotyczny,na początku czy po 6 i połowie sezonu?

DarkFieldsOfPain

Aha,teraz zauważyłem że gość rozmawia sam ze sobą.A więc...
Dark ty polu bólu ty...!to zajebisty serial jedynie 1-2 sezony są bzdetne.!zombie dziecko podnoszące misia,matka otwierająca drzwi,ekipa przeskakująca przez siatkę i posiedzenie w kościele.Allach akbarować że 3 sezon kłóci się z pierwszymi dwoma ,gdy oficjel od gubernatora przeprowadza testy na dziadku.W kebabie to mam Glenn ożyje w 8 odcinku,przyprowadzi go Jesus.Idiotyczny,dej adres to ci podeśle najlepsze,bombowe odcinki-nie będziesz mógł się rozerwać,tfu oderwać.

ocenił(a) serial na 4
DarkFieldsOfPain

Na początku. Oglądam dalej, bo traktuję ten serial jak dobrą komedię.

zatracony

Mylisz się...,^kur& mylisz się..

ocenił(a) serial na 4
DarkFieldsOfPain

Ja mogę się mylić, ale moje poczucie humoru nigdy.

zatracony

W pierwszych 2 sezonach idzie się lekko pośmiać (zapomniałem jeszcze o motywie Zombie z cegła który rozwala szklane drzwi).Uracz mnie największymi hitami,generalnie brakuje tutaj widzę "Serialny kręcony przy udziale widowni".

ocenił(a) serial na 4
DarkFieldsOfPain

och, 2 sezony temu chyba komentowałem po kolei odcinki, wyśmiewając wszystkie bzdury, ale już mi przeszło, szkoda na to czasu :)

ocenił(a) serial na 4
DarkFieldsOfPain

http://www.filmweb.pl/serial/The+Walking+Dead-2010-547035/discussion/S+05E04+-+i nteligencja+widza+opluta+już+w+pierwszych+minutach.,2534937

przykład

zatracony

No nie powiem,grubo wniknąłeś w szczegóły bo po prostu fachowo się na tym znasz.Po precztaniu World War Z i Apokalipsa Z skierowałem się czego Zombie nie powinny robić,Ty zaś skupiłeś się na przetrwaniu.Mógłbym wiedzieć co czytasz albo co czytałbyś po apokaipsie zombie?;]

ocenił(a) serial na 8
DarkFieldsOfPain

Glenn żyje oglądałam odcinek dzisiaj z napisami ... uratowala znalazła go ta mala dziewczyna Carla

Julia_Killjoys

Hah przeżył j***any.Czyli tak jak pisałem wczołgał się pod kosz i zapieścił 4 dostęp kosą.Pięknie Glenn ,tylko żebyś teraz Negana nie spotkał!

ocenił(a) serial na 10
Evangarden

Dla mnie serial zrobił się śmieszny.. Porównajcie pierwsze odcinki do tych co lecą teraz.. Dla mnie to jest wielkie jedne gówno.. Ogląda się bo ogląda.. Bo chce zobaczyć co będzie się działa z nijakim podejściem.. Dla mnie serial powinien już paść..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones