Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin sezon 2, odcinek 1
odcinek Wiedźmin (2019)

Ziarno prawdy

A Grain of Truth 1h 3m
6,9 4 092
oceny
6,9 10 1 4092
Wiedźmin
powrót do forum s2e1

Epizod z Nivellenem wymiata. Wsyrzymywalam oddech. Nivellen przedstawiony praktycznie jak w książce ze swoimi rozterkami i wspaniale ucharakteryzowany, na widok Bruxy miałam ochotę wstać i bić brawo. Znajdziemy nawiązania do Egzorcysty Friedkina i Kill Bill Tarantino. Zimowa lodowata sceneria jest piękna, Geralt przerażający po wypiciu eliksiru a do tego ma fantastyczne spodnie! Pierwszy odcinek dał mi nadzieję na to że w swojej drugiej odsłonie Wiedźmin da radę. Wiemy już jakie są mankamenty serialu ale ten odcinek według mnie powinien wszystkim wynagrodzić niedoskonałości scenariusza i niekoniecznie świetną obsadę.

ocenił(a) serial na 3
Joecrou

dokładnie

ocenił(a) serial na 3
Malpa_Straszliwa

"a do tego ma fantastyczne spodnie!" hahah co? :D chyba będę musiał odpalić sobie jeszcze raz ten odcinek żeby zobaczyć jakie miał tam spodnie. Tak czy siak, pierwszy odcinek to było mistrzostwo w porównaniu do tego co reprezentują sobą pozostałe. Nievellen.. świetna postać. Bruxa też bardzo fajna i ciekawie przedstawiona ale Nivellen to klasa sama w sobie :D

FanArtZone

On w tych spodniach przez cały sezon lata :D takie trochę jak dla torreadora tylko z niższym stanem i długie, flamenco też by w nich zatupal, bardzo dobrze skrojone, leżą jak druga skóra :D

ocenił(a) serial na 3
Malpa_Straszliwa

Pierwszy odcinek co najwyżej znośny ale nie genialny. Przy książce śmiałem się jak dziecko, tutaj nie było nic śmiesznego. Bruxa i jej ruchy były znakomite to prawda ale to za mało aby uratować ten serial.

Malpa_Straszliwa

Zimowa sceneria ok, ale wszystko co jest z nią związane jest niewiarygodne. Bohaterowie, którzy biegaja i rozmawiają w czasie opadów śniegu w letnich ubraniach, bez grymasu twarzy wskazującego na zimno. Do tego ich włosy -zawsze umyte i uczesane (wyjątek Geralt). Scena z Yenn w kanałach, gdzie pływa wśród fekaliów, a potem biega w tym swoim nieskalanym fioletowym kostiume z kapturkiem czystym jak w reklamie proszku do prania. Niby detale, ale mają wpływ na odbiór filmu, który staje się po prostu niewiarygodny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones