PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 541
ocen
7,5 10 1 15541
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Nie lubię Hurrem.

ocenił(a) serial na 8

Wiem, że się narażę, ale dla mnie to strasznie tępa dzida. Zero klasy i wyrafinowania, a to, że jej się udało tak omotać biednego Sulejmana bardzo mnie dziwi.
Widzę tylko jedyne wytłumaczenie-musiała być dobra w łóżku.
I żeby nie było wątpliwości-uwielbiam ten serial !

ocenił(a) serial na 8
anniepat

raz ja lubie a raz nie

ocenił(a) serial na 8
aloiv77

ma nieprawdopodobna sile.niejeden by sie poddal,zalamal, a ona brnie do przodu.jak ruski lodolamacz.jest niesamowita.i miala gorzej niz inne krolowskie dziunie, bo startowala z samego dolu jako niewolnica.a dzisiaj 500lat pozniej my o tym dyskutujemy.niebywale

evemoll

A ja myślę ze Sulejmana i Hurrem łączyła prawdziwa miłość co jest bardzo widoczne w późniejszych odcinkach.

ocenił(a) serial na 1
evemoll

Nie lubisz Hurrem? A je nie lubię gotowanej brukselki. Odczucia mamy porównywalne ...

użytkownik usunięty
evemoll

Też jej nie lubiłam. Nie dość, że, według mnie, do piękności nie należała, to jeszcze okazała się strasznie prostacka i przez większość czasu zachowywała się jak chłopka, a jej wrzaski i śmiechy były po prostu okropne. Do dziś się zastanawiam jak udało jej się uwieść Sulejmana i co on w niej takiego widział, że zrezygnował z Mahidevran - kobiety pięknej i z klasą? Dla mnie Hürrem klasę miała jedynie w 4 sezonie, gdzie grała ją Vahide Perçin.

ocenił(a) serial na 10

,,strasznie prostacka" trudno żeby była spokojna skoro co chwilę ktoś ją atakował.

ocenił(a) serial na 6
evemoll

Ja też jej nie lubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones