PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 519
ocen
7,5 10 1 182519
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu i nie tylko.

Prosimy o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków/wypowiedzi z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU prosimy umieszczać na forach/tematach do tego przeznaczonych.

Zapraszamy do dyskusji. :) #StucknięciAssemble

Petycja w sprawie zmiany nazwy filmu:
https://www.change.org/p/the-walt-disney-company-prosimy-o-zmian%C4%99-podtytu%C 5%82u-filmu-kapitan-ameryka-wojna-bohater%C3%B3w-na-wojna-domowa

Smaug_

Civil War ma z pewnością lepszą kampanie reklamową niż BvS.

wort801

True. Warner wzoruje się na Disneyu i idzie śladem Star Wars. Z tą różnicą, że pomimo równie inwazyjnej promocji, o fabule nowych GW, nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic, poza kilkoma elementami. O historii BvS wiadomo już praktycznie wszystko, ale widocznie twórcy są zdania, że im więcej, tym lepiej.

użytkownik usunięty
Ivelise

Ale ze Star Wars wyciekało sporo spoilerów, jak chociażby śmierć...wiecie kogo xD

Tak, ale nie był to element promocji, a jakiś palant puścił fotkę w obieg.

użytkownik usunięty
Ivelise

Fakt, ale zauważ, że teraz takich indydentów nie ma. Lepiej pilnują Capa niż SW? Aż dziwne.

Ivelise

No właśnie jako fan DC niestety domyślam się już całości fabuły i to mnie martwi trochę ...:(

wort801

Najgorszy minus Kinowego Uniwersum Dc to te,że za rok mamy Justice League, a zapoznamy się zaledwie z Wonder Woman,Supermanem i Batmanem...

LordVader345

No własnie to kiepsko ..ja znam większość bohaterów ale są ci którzy nie mają o tym zielonego pojęcia wiec dla nich to będzie fatalne ..:(

ocenił(a) film na 9
wort801

Na Avengers można się bawić nie wiedząc kim jest Thor. Filmy od DC są dłuższe, więc Snyder będzie miał więcej czasu na ekspozycję bohaterów. Może się to okazać strzałem w 10, bo dzięki temu DC ma szanse dogonić marvela.

użytkownik usunięty
Smaug_

Bo DC zależy tylko i wyłącznie na rozmachu i głośności, przez co obawiam się, że BvS okaże się klapą. A mimo wszystko na Dawn of Justice też mam sporą chrapkę.

Ja trzymam kciuki za BvS aby był genialny...tak samo jak za całe uniwersum DC.

użytkownik usunięty
wort801

DC ma potencjał, ale wytwórnia momentami nie postępuje zbyt logicznie. Poza tym ciekawie to wygląda właśnie jako uniwersum. Ech, trzeba czekać na Suicide Squad...

W Suicide Squad liczę na dużo smaczków dla fanów DC ....:)

użytkownik usunięty
wort801

Bo póki co na to się zapowiada :D

Smaug_

Ja jestem nastawiony optymistycznie do BvS.

grubens997

Zajawki w wersji youtube, jak ktoś nie lubi oglądać filmików na fejsbuku (jak ja :P):
TEAM CAP:
http://www.youtube.com/watch?v=OU_jPBUx2MQ
TEAM IRON MAN:
http://www.youtube.com/watch?v=5RDAm0HENlQ

Aleksandra_Anastazja

I znowu brak Sharon...

użytkownik usunięty
LordVader345

Czyli raczej jej rola znowu zostanie ograniczona do wymaganego minimum, skoro nigdzie jej nie ma. Szkoda trochę.

I znowu wszyscy będą krytykować...

użytkownik usunięty
LordVader345

Mi ona wisi i powiewa, to do krytykantów się nie dołączę.

Aleksandra_Anastazja

Jak ktoś znajdzie zdjęcia z tych filmików to niech poda je na forum z góry dziękuje ...:)

Aleksandra_Anastazja

I takie smaczki ominęły mnie przez głupi wypad na pocztę! EKSTAZA! ALE SIĘ ZAGOTOWAŁAM! ŁOHOOOAAA! Chyba nie idę jutro na studia, żeby znowu nie ominąć trailera :D

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

A więc jutro trailer? Daamn, nie ma mnie w domu, nie będe miał jak z wami pisać...

użytkownik usunięty

ufff nie będzie twoich 1000 postów o śmierci Kapa

Za to ja muszę już zakładsć temat...

LordVader345

No raczej tak :)

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
LordVader345

jeden nie wystarczy :)

Jego temat szybko się skończy :)

Oj tak :-)
Później w kolejce jest MrsSyncretic,Ty,Wort i Thorin.

LordVader345

Mogę kogoś prosić aby mnie poinformował gdy będzie moja kolej jak by co ??

użytkownik usunięty
wort801

jasne! Będę twoim informatorem za free

Dzięki i sorry że was o to proszę ale czasami dodawanie materiałów zajmuje dużo czasu wiec mogę nie zauważyć ...

użytkownik usunięty
wort801

oki :) ja się nie gniewam ^^

użytkownik usunięty
wort801

Jasne.

wort801

Pewnie

użytkownik usunięty
LordVader345

twój vol i MrsSyncretic zejdą szybko !

Tak ;-)

Nie ma innej opcji :)

użytkownik usunięty
wort801

ba! :)

użytkownik usunięty

Pfff, jak pokażą coś sugerującego śmierć Capa, to będzie przyjemnie. Za to raczej nie będzie Agentki Carter...

ocenił(a) film na 10

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWyc7USBbTE6diNb8geD5DYOZm fFTTGG1YJmBUFpttkFNv5O_k

I tak Cap przeżyje ;)

użytkownik usunięty
grubens997

Serio, mam wątpliwości, choć zapewne Stan celowo podgrzewa atmosferę. Zobaczymy, niemniej byłby to świetny hołd w stronę komiksów, skoro i tak wróciłby w Infinity War.

ocenił(a) film na 10

Nope, w MCU i tak jest dużo fejkowych śmierci...

Cap przeżyje ;)

użytkownik usunięty
grubens997

Tyle że ta fejkowa by nie była, a pomyśl, jak epicko pokazaliby wskrzeszenie Capa w Avengers.

ocenił(a) film na 10

Ale po co miałby ginąć skoro i tak wiadomo że będzie w IW (wskrzeszony lub żywy) ??

Cap przeżyje ;)

użytkownik usunięty
grubens997

Już o tym pisałem pierdyliard razy. Więcej mroku i dramatyzmu, więcej szoku dla amerykańskich randomów, którzy obejrzeli tylko Avengers, i hołd dla komiksów.

Już nie tłumacz się jakimś hołdem w stronę komiksów. Dobrze wiemy, że po prostu chcesz jego śmierci ;P

użytkownik usunięty
annalaura

xdxd

użytkownik usunięty
annalaura

Taaak, jestem tajnym czcicielem Hydry, który podgrzewa atmosferę na tym forum, chcąc dokonać shistormu. Hail Hydra i do przodu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones