PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 472
oceny
7,5 10 1 182472
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu i nie tylko.

Prosimy o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków/wypowiedzi z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU prosimy umieszczać na forach/tematach do tego przeznaczonych.

Zapraszamy do dyskusji. :) #StucknięciAssemble

Petycja w sprawie zmiany nazwy filmu:
https://www.change.org/p/the-walt-disney-company-prosimy-o-zmian%C4%99-podtytu%C 5%82u-filmu-kapitan-ameryka-wojna-bohater%C3%B3w-na-wojna-domowa

Jesteś jak Bucky w trybie Winter Soldiera.

użytkownik usunięty
annalaura

To dla mnie zaszczyt :>

ocenił(a) film na 10

"Sputnik"
*Przełączono w tryb Maślanego Żołnierza*
x)

użytkownik usunięty
grubens997

<nakłada nożem masło>

annalaura

Ale potem w komiksach się okazało że jednak kapitan żyję :) Red Skull chciał opanować ciało Kapitana ...

wort801

To by bylo ciekawe,ale musiałby mieć R-kę film

użytkownik usunięty
LordVader345

Niby dlaczego? xD

Fajniej by bylo, ale PG-13 tez może być.

Superman zawsze myślał,że Dc ma ciężkie PG(10+)

użytkownik usunięty

yyy nie zgadzam się !

użytkownik usunięty

Nikt od ciebie tego nie wymaga :P

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

http://45.media.tumblr.com/ed9acc1f29614d6916ad21a6e2ba6428/tumblr_ntv1j56G601ux hiono1_400.gif
I już są na moim telefonie, teraz mogę je oglądać nawet na drugim końcu świata :)

Niech zwiastun pojawi się o 15, może choć raz będę mógł komentować na bieżąco :)

grubens997

Ja jednak obstawiam 18, głównie dlatego, że o 15 to Amerykanie jeszcze grzecznie śpią ;)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

To dobrze, też bym mógł komentować xD

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Wystarczy na chwilę z domu wyjść. A tu od razu pierdylion powiadomień. Ale za to jaka informacja *.*

grubens997

http://i.imgur.com/vIAdwS6.png - wygląda genialnie, naszyjnik chyba inny niż na trailerach :)

Smaug_

Wydaje mi się, że ten sam ;)

użytkownik usunięty
Smaug_

Też mi się wydaje, że ten sam, choć ten wydaje się być trochę...większy.

Smaug_

Magia efektów.

grubens997

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Ameryka%3A+wojna+bohater%C3%B3w-2016-706209/d iscussion/Czekaj%C4%85c+na+Civil+War+-+analizy+i+lu%C5%BAne+dyskusje+oko%C5%82of ilmowe+Vol.16,2756281

16 vol już jest :-)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Ivelise bała się że to już ostatni Vol.... Możliwe że dobijemy do 17 ;)

grubens997

Oby :-) Im więcej tym lepiej

użytkownik usunięty
grubens997

eee a 18 to co ;( zasmuciłeś mnie!

grubens997

W ciągu godziny zapełniliśmy 1,5 strony. To rekord :-)

Ale i tak go pobijemy jutro :P

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Możliwe, że nie wyrobię się ze statystykami ;)

grubens997

I wtedy statystyki dostaniemy na 17/18 volu ;)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Po zakończeniu tego Vola dyskusja raczej wyhamuje i jeśli zwiastun zostanie opublikowany w godzinach 16-18 statystyki z tego Vola będą na czas. Ale statystyki z Vol 16 (17/18??) z pewnością będą z opóźnieniem ;)

użytkownik usunięty
grubens997

I pewnie będą już ostatnimi.

użytkownik usunięty
grubens997

A mam pytanko. Orientuje się ktoś, w jakich mniej/więcej godzinach odbywają się premiery? Chodzi mi tu o multikino i helios.

Jak była premiera SW w grudniu, to wiem, że na pewno były seanse popołudniowe ok. 16-17, ale szczerze mówiąc, nie wiem czy jest to jakaś reguła i czy nie było jakichś seansów od rana.

grubens997

Obsada CW (Chris, RDJ, Sebastian, Chadwick i bracia Russo) robi jutro Q&amp;A na tumblrze :D
http://buzzfeed.tumblr.com/post/140752620811/tomorrow-tumblr-divided-following-t he-world
EDIT: to chyba potwierdza premierę trailera o 18 :D bo jest napisane "following trailer premiere", a Q&amp;A zaczyna się o 19 naszego czasu- godzinka na ochłonięcie po trailerze :D

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Czyli wszyscy będą mogli komentować "na bieżąco" a ja wyrobię się ze statystykami (już 6/20 stron zrobione)

Będziemy analizować trailer partiami czy wszystko na raz ??

grubens997

Pewnie na początek każdy napisze swoje wrażenia i z tego naturalnie wyjdzie dyskusja nad "kontrowersyjnymi" częściami trailera ^^

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Super!
Godzina to mało czasu na ochłonięcie po trailerze. ;)

paula0fm

Zgadzam sie XD ale wystarczająco długo, żeby obejrzeć go te 20 razy XD

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Ja jutro nie ruszam się z domu. Bo w sumie nie wiadomo dokładnie o której będzie. 18 to taka najrozsądniejsza godzina :) Ale może być o 17 czy nawet o 16.
Jeszcze dzisiaj będzie to ET, więc jeszcze ten przyjemny dzień się nie skończy. ;)

paula0fm

No ja muszę do szkoły niestety, więc mam nadzieję, że przed 14:30 nie dadzą tego trailera XD
Aaa no i rano sobie obejrze ET :3

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Napiszę Ci zwolnienie z lekcji. Wszystko będzie usprawiedliwione :>

paula0fm

A mi zwolnienie lekarskie napisz jak byś mogła :)

Aleksandra_Anastazja

Whoa! Jak mam teraz to przeczekać?

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

jezu tyle newsów...
a zgadnijcie kto jutro pracuje 15-22? T.T Jak ja mam wytrzymać >.<

Mrs_Syncretic

Piona, bo ja też. ;) A przed 18 dopiero w domu.

Aleksandra_Anastazja

HOHOHOHO co za dzień! :D Teraz już wiem na 100%, że olewam jutro studia. Będę cały dzień myśleć nad pytaniami :D Swoją drogą pytania można już zadawać teraz, czy dopiero o tej 19?

annalaura

Tam masz link to zadawania, więc chyba możesz teraz :D

Aleksandra_Anastazja

Przecież oni nie odnajdą się jutro w ilości tych pytań :D

annalaura

Ja z wrażenia zaczęłam komentować klipy w kolejnym volu, więc chyba nikt się nie obrazi jeśli zaczniesz dyskusję nad trailerem już teraz :D

A_Clairvoyant

Chodziło mi o Q&A na Tumblr :D

ocenił(a) film na 7
Aleksandra_Anastazja

Oby w zwiastunie pokazali Spidera, bo z jednej strony byłoby jeszcze lepiej jakby go nie pokazali i takie pierwsze ujrzenie go na dużym ekranie [czyt. kinie], ale z drugiej strony ja nie wytrzymam do maja....

Blacky21v

Niech Spider-mana zachowają w tajemnicy :) wole w kinie zobaczyć

wort801

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones