PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 593
oceny
7,6 10 1 175593
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Beznadzieja do kwadratu

użytkownik usunięty

Moim zdaniem film totalnie beznadziejny. Pierwsza część była w porządku. Tutaj fabuła i humor wręcz raziły. Po 30 minutach patrzyłem na zegarek, podobnie jak moja żona. Nie pojmuję tak wysokiej oceny tego filmu. W mojej ocenie to kolejna rozdmuchana w mediach wydmuszka, bez ładu i składu. Nie polecam.

platyna_2

Ja myślę, że jednak podziała. Może i odpyskują ale przy następnym razie zastanowią się. Rzeczowe argumenty na głupotę jak widziałaś często nie skutkują. Zero merytorycznej wymiany zdań, tylko obelgi. Odpisanie w podobnym tonie może da niektórym chociaż do myślenia, a jak nie to trudno... cóż więcej zrobić.

Miłego dnia.

ocenił(a) film na 8
impress_filmweb

Może jeszcze wypowiem się na temat filmu. Dwójka podobała mi się o wiele bardziej niż pierwsza część. Tak jak jedynka była nieco obrzydliwa, tak dwójka nawiązywała bardziej do tego kim główny bohater jest w rzeczywistości. Jest prztyczkiem w nos dla wszystkich prawych superbohaterów, ich kompletnym przeciwieństwem i w dwójce bardziej się na tym skupili. Wszystkie wybory Wade'a były egoistyczne i wręcz nielogiczne, dzięki czemu seans minął miło i zabawnie. Jedynka wzbudziła we mnie w pewien sposób zażenowanie, w dwójce tego uczucia nie uswiadczyłam.

ZnafcajeBajek

Twoja opinia jest w 100% błędna. Za to dałeś świadectwo o sobie panie trashu.

impress_filmweb

ludzie wezcie sie ogarnijcie, spójrzcie na profil ''rool72,,, jesli uważacie ze to normalne, no to chyba żyje w świecie egoistów i bezmózgich masochistów intelektualnych. podejrzewam ze ten użytkownik jest tu po to by wystawiać wszystkiemu 1", dla mnie profil powinien dostac perma i tyle, trol

ocenił(a) film na 8
ZnafcajeBajek

Trolle mnie nie swedza jakos specjalnie. Pytanie skad wniosek, ze autor tematu reprezentuje tych ludzi? Zbyt duzo 10 jak dla mnie. Im mniejsza spina tym mniejsza chec takich ludzi do dzialania. Propouje olac i na przyszlosc nie wrzucac wszystkich do jednego worka. Ja rozumiem, ze macie swoje scysje na filmwebie, niemniej ryzyko, ze trafi na kogos niewinnego jest zbyt wielkie i lepiej przemilczec.

platyna_2

odstaw psychotropy :) pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
ZnafcajeBajek

Odstawilam juz dawno.

ZnafcajeBajek

Uważaj, żebyś ty nie dostał perma za nagminne łamanie regulaminu.

impress_filmweb

skończ waść wstydu oszczędź, nie banuje się za wymianę poglądów. nie obrażam nikogo bezpośrednio palcem nie wytykam , to ze konto roola to konto typowo "feederskie" to nie ulega wątpliwości .

ZnafcajeBajek

Za wymianę poglądów nie ale za rzucanie obelgami co uczyniłeś wielokrotnie tak. Chyba, że nie wiesz co piszesz to zalecam wizytę u lekarza.

impress_filmweb

haha, uraziłem twoje ego? przykro mi...mentalna wada polakow to nadwrażliwość, i narcyzm

ZnafcajeBajek

Ja się opiniami "znafców" z internetu nie przejmuje. Ty za to chyba tak skoro jest dla ciebie taką wartością obrażanie innych ludzi. Żałosne.

ocenił(a) film na 8
ZnafcajeBajek

http://www.edusens.pl/edusensownik/koncz-wasc-wstydu-oszczedz

ocenił(a) film na 10

dawno się tak nie uśmiałem :) mi się bardzo podobal i duzooo lepszy niż jedynka gdzie śmiechłem tylko 2-3 razy. A tu na samej scenie po wyskoczeniu z helikopera zaśmiewałem się z kilka dobrych minut :D Brolin w roli cable jest perfekcyjny :)

użytkownik usunięty
jj24_89

Peter to mistrz :D

ocenił(a) film na 5

Dramat debilny film , ta ocena to jest kosmos , typowa gimbaza dla smarkaczy . I taka ocena . Czegoś gorszego nie widziałem !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones