PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 706
ocen
7,7 10 1 226706
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Obsada

ocenił(a) film na 6

Channing Tatum chyba pomylił plany filmowe, może w pobliżu kręcili biografie jakiegoś tępego futbolisty z koledżu. Ten kolo tak pasuje do stylu Tarantino jak majonez do frytek

ocenił(a) film na 8
Snowi

w jednym filmie Tarantino jest nawet o tym mowa :D

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

w irlandii jedza z octem to dopiero cyrk

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

"... całe pływają w tym gównie." - Travolta w Pulp Fiction

ocenił(a) film na 8
paratrooper87

brawo, wygrałeś piwo

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

A może frytki do tego?

ocenił(a) film na 8
paratrooper87

ale z majonezem :D

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

Wolę bez :)

ocenił(a) film na 7
Kamil00_2

z sosem czosnkowym lepsze =p

ocenił(a) film na 8
Kamil00_2

najlepsze są frytki z magą

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

cóż to ta maga?

ocenił(a) film na 8
Snowi

https://d8erc925jcb7k.cloudfront.net/5/1665/490875/1b/t/przyprawa_maggi.jpg

ocenił(a) film na 8
Snowi

http://polskizakatek.co.uk/files/knorr_przyprawa_delikat_w_plynie_15x210g.jpg

frytki z ta są dobre

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

tak myślałem, że chodzi o frytki z maggi, a nie frytki z magą ;)

ocenił(a) film na 8
Snowi

no tak ale potocznie mówi się maga przynajmniej w moim otoczeniu :)
tak jak na szlifierkę kontową mówi się "bosz"
a na sportowe busy adidasy

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

"buty

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

Nigdy nie słyszałem określenia "z magą", w moim otoczeniu mówi się prawidłowo.

ocenił(a) film na 8
Snowi

Chodziło o mane, frytki z maną.

ocenił(a) film na 8
czesiol

kaszą maną

ocenił(a) film na 7
Kamil00_2

Najlepiej zmieszać majonez z ketchupem do frytek polecam.A Tatum raczej nigdy oskara nie dostanie,ale najgorszym aktorem nie jest,zagrał przyzwoicie np. w filmach Panaceum i dwóch częściach Jump street

krzysiek_666

Pierwsze raz słyszę,że majonez nie pasuję do frytek.

ocenił(a) film na 7
krzysiek_666

Ja tez ;D

ocenił(a) film na 8
krzysiek_666

Quentin też lubi...

hybrid_stigmata

Skreslanie kogokolwiek w momencie gdy nie mamy gotowego produktu w szczegolnosci u tarantino jest wielce niedorzeczne oraz wysoce niemadre. quentin z kazdego ukreci bata. osobiscie biorac pod uwage humor produkcji quentina bardzo cieszy mnie ten wybor i nie jest zadnym zaskoczeniem. nie czytalem scenariusza ale kiedy zloty chlopczyk z koledzu mialby zagrac wrednego typa u qt to jaram sie na starcie

ocenił(a) film na 7
vanillasushy

Dokładnie ;) Czuję, że Tarantino nauczy go paru rzeczy. Nie widziałem jeszcze słabej kreacji aktorskiej w żadnym z filmów Tarantino więc jestem dobrej myśli ;) Bardzo mi się też podoba "klasyczna" obsada Tarantino :D Madsen, Samuel, Russell - brakuje mi tu tylko Umy Thurman :D

ocenił(a) film na 8
lobinho

Noi Roth jest ;)

ocenił(a) film na 9
lobinho

Przydałby się jeszcze Harvey Keitel. :)

ocenił(a) film na 3
Kartolus

a mi brakuje Michael biehn'a :)

lobinho

A mi brakuje Daniela Bruhla, szeregowego z Bękartów i Laudy z Wyścigu, że o Lawendowym wzgórzu nie wspomnę xD Quentin już wie co robi jeśli chodzi o obsadę i śmiem przypuszczać, że futbolista z koledżu w tym filmie wypadnie świetnie :)

lobinho

Ja widzialem slaba kreacje u Tarantino - Bruce Willis oczywiscie.

vanillasushy

Z gówna bata nie ukręcisz..

ocenił(a) film na 8
vanillasushy

Dokładnie stary, Tarantino jest mistrzem obsady, zawsze. Choć rola Tatuma była krótka.

hybrid_stigmata

Czyli w Holandii film się spodoba.

ocenił(a) film na 8
astral5555

he he, dobre:)

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Idealny moment, aby wspomnieć o przypadku sprzed 20 lat: W roli Vincenta w Pulp Fiction nikt nie chciał (z ekipy i Weinsteinów) widzieć Travolty. Tylko Tarantino był za tym i nikt inny. Travolta wypadł świetnie i był nominowany do oscara. Pomimo, iż też nie trawię Tatuma, to w tym wypadku muszę powiedzieć, że całkowicie ufam Tarantino, bo nigdy nie zawiódł w obsadzaniu odpowiednich aktorów. Znany jest przecież z tego, że obsadza aktorów, którzy później wypadają świetnie, w rolach w których nikt inny oprócz niego ich sobie nie wyobrażał. Z jakiegoś powodu zatrudnił Tatuma, najwyraźniej pasował mu do postaci. Trzeba dać szansę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
bjolog

Przeciwnie, on uwielbiał go w tamtych filmach, ludzie też go uwielbiali. Zatrudnił go głównie dlatego, że chciał przypomnieć ludziom, jak bardzo go kiedyś kochali. Oczywiście też dlatego, że Travolta dobrze zagrał postać Vincenta. Tarantino uważał rolę Travolty w filmie "Wybuch" (http://www.filmweb.pl/film/Wybuch-1981-4259) za jedną z najlepiej zagranych w historii kina. Także zatrudniając go doskonale wiedział, że jest on w stanie zagrać zupełnie inne postaci, różniące się od tych z Gorączki... i Grease. Jak Tarantino sam mówił, ostatnim filmem, w jakim Travolta zagrał był "I kto to mówi 3". Powiedział nawet, że Travolta był zabawny w tych filmach, ale tu go bolało, że taki aktor jest kojarzony z takimi filmami. On go kojarzył z Gorączką Sobotniej Nocy i z Wybuchem i chciał przypomnieć publiczności, że nie od zawsze Travolta grał w mało ambitnych komediach familijnych. Z tego, co pamiętam, na początku Vincenta miał grać Michael Madsen, ale odrzucił rolę na dwa tygodnie przed ukończeniem scenariusza. Wszystko, co tutaj napisałem wiem albo z książki "Quentin Tarantino. Rozmowy" albo z wywiadów, których mnóstwo można znaleźć na youtube i na innych stronach, więc polecam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bjolog

I w sumie pokazał. Teraz jak słyszę Travolta to mam przed oczami coś takiego
http://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2010/1/28/1264699251256/Jo hn-Travolta-and-Samuel--001.jpg

ocenił(a) film na 7
stanny491

Dokładnie tak! :D
Brad Pitt jako porucznik Raine i Uma w Kill Bill zagrali genialnie, ale kto ich widział w tych rolach? :D

ocenił(a) film na 8
udkojagniece

Porównywać Pitta do Tatuma to jak porównywać Cyrk Zalewski i Cirque du Soleil

ocenił(a) film na 7
cardigan

No pewnie :D Przypominam, że Pitt też był kiedyś młodym aktorem, który dopiero zaczynał swoją filmową przygodę i nie można powiedzieć aby wszystkie jego filmy były na poziomie ambitnego WOW kina ... także tego ;)

udkojagniece

Ale kiedy Tarantino zatrudniał go do "Bękartów Wojny" to miał już za sobą dużo dobrych albo bardzo dobrych ról, już nawet w latach 90 Pitt zagrał kilka wybitnych postaci.

ocenił(a) film na 7
kicper25

Ufam Tarantino :)
Tatum pewnie będzie na ekranie może z 5 minut a może nie a wszyscy się tak chłopaka obawiają :D

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

lol indeed lol : )

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

frytki z majonezem są zajebiste, zią.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

A gdyby tak wrócił Clint Eastwood i ostatni jeszcze jeden raz pokazał jak robi się westerny. Chciałbym zobaczyć który byłby lepszy. Czy Tarantino czy Clinta ;)

ocenił(a) film na 8
Eastwood_filmweb

Jakby coś razem nakręcili to bym się posikał z podniety

hybrid_stigmata

Nie przesadzaj.
Jadłem kiedyś frytki z majonezem i to nie było takie najgorsze. Choć fakt, sos czosnkowy 100 razy lepszy.

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Wole sos czosnkowy

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Mój kumpel tylko z majonezem je.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones