PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 706
ocen
7,7 10 1 226706
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Obsada

ocenił(a) film na 6

Channing Tatum chyba pomylił plany filmowe, może w pobliżu kręcili biografie jakiegoś tępego futbolisty z koledżu. Ten kolo tak pasuje do stylu Tarantino jak majonez do frytek

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Z Tatumem się zgodzę. Ale jeśli chodzi o frytki z majonezem to nie ma nic lepszego. A najlepiej to jeszcze niesolone

hybrid_stigmata

nie aktor się obsadza, ale reżyser aktora, wiec pretensje miej do Quentina i producenta ;)
może on lubi majonez?

hybrid_stigmata

A kto powiedział że on będzie główna postacią? ;) zrozumiesz jak obejrzysz, ja widziałem wczoraj i jego obecność jest jak najbardziej na miejscu.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Dał radę. I skończył ładnie...

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Bzdura. Po pierwsze, koleś potrafi grać, to się odnajdzie w wielu różnych typach produkcji. Po drugie, dostał tylko krótką rolę niestety, cameo takie trochę. Nie tak dobre jak w "This is the end", ale jak najbardziej super było go zobaczyć. Bardzo dobrze zagrał, szkoda, że tak szybko zginął.

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Frytki z majonezem sie je... I sa zajebiste. To taka mala refleksja w nawiasie, bo filmu jeszcze nie widzialem, wiec nie oceniam.

hybrid_stigmata

terry crews ,sly stallone, dwayne johnson tez mozna im przypisać łatkę tepych osiłków,gdyby nie fakt ze sa charakterystycznego emploi i dobrze graja mimo warsztatu sredniego.z drugiej strony uwazana za inteligentna,laureatka oskara jenifer lawrence to objawienie niezwozumiałe dla mnie ,fenomem zagadka .gra przecietnie a wokól niej pełno szumu.takze dajmy szanse kazdemu sie wykazac,po owocach go poznacie..acha lawrence ma oscara a dicaprio -nie.jak to wytłumaczyć ?nie wiem.rzecz gustu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hybrid_stigmata

dobrze Czajnik Tatuaż wypadł w tym filmie, nie pier*olcie jak potłuczeni :)

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Wczoraj oglądałem i dał chłopaczek radę!

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

No popatrz a Belgowie i Holendrzy są zupełnie odmiennego zdania niż ty........ w kwestii majonezu do frytek. To że Channing Tatum dostał rolę w tym filmie Tarantino i sam reżyser nie konsultował tego z tobą jest oczywiście oburzające ale cóż, takie życie.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

holendrzy smarują frytki majonezem i im pasuje.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Majonez do frytek jest spoko.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Małaszyński ?

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

a co jest złego we frytkach z majonezem?

hybrid_stigmata

akurat niefortunne porównanie, bo frytki z dobrym majonezem są rewelacyjne :) co do Tatuma to faktycznie nie pasuje do filmów Tarantino

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

ja lubię frytki z majonezem, a Tatum miał za krótką rolę, żeby coś takiego stwierdzić. Wygląda mi to na uprzedzenie.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Majonez w wielu krajach jest stosowany do frytek, zamiast ketchupu.
Moim zdaniem swietnie pasuje.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

wczoraj oglądałam film i uwaga: całkiem całkiem fajne zagrał te ' 5 minut' :)

hybrid_stigmata

Ja lubie majonez do frytek

ocenił(a) film na 5
hybrid_stigmata

i ten uczyć gdy wchodzisz na forum poczytać o grze Tatuma a dostajesz opis z czym najlepsze są frytki :<

ocenił(a) film na 5
hybrid_stigmata

Jeśli frytki to TYLKO z majonezem - a poza tym ten film to strata czasu, chyba, że jesteś wielbicielem ketchupu, którego jest w nim pod dostatkiem.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

coz taka ma giębę , że dostaje same takie role lowelasów supermięśniaków itd. i niestety godzi sie na takie role, z czego wynika taka opinia. ale o dziwo zagrał poprawnie, jedyne co mi sie nie spodobalo to jak sie wychylil do daisy, reszta ok zagrana- oczywscie bez takich smaczkow jak u wiekszosci z pozostalych, ale nie widzialam jakis odstręczających naleciałości z jego typowej gry:P

hybrid_stigmata

tak w ogóle to czemu "h8" podawana jest jako ósmy film Tarantino??

ocenił(a) film na 9
misiek87

8. Hateful Eight
7. Django
6. Bękarty wojny
5. Grindhouse: Death Proof
4. Kill Bill vol. 1 i Kill Bill vol. 2
3. Jackie Brown
2. Pulp Fiction
1. Wściekłe psy

Tak więc nie policzył sobie nieskończonego, spalonego i niedoszłego My Best Friend's Birthday, jednego z czterech segmentów w Czterech pokojach i sceny w Sin City Rodrigueza. Kill Bill to jedna całość tylko z racji sporego materiału rozbita na dwie części. Stąd 8 filmów.

hybrid_stigmata

ja tam lubie majonez z frytkami

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

Tatum jeszcze nieźle wypadł na tle całego filmu. Prze się zawiodłem. Chyba Pulp Fiction pozostanie niedoścignionym dziełem Tarantino, bo widać, że chyba obniżył loty. No ale nie można być całe życie w formie.

hybrid_stigmata

Obejrzawszy film stwierdzam, że Tatum nie znalazł się w nim przypadkowo, a była to bardzo przemyślana decyzja Quentina, bo chłopczyk wypadł naprawdę całkiem spoko :)

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

O smakach nie będę dyskutował ;) Ale co do Tatuma się zgodzę. Jedyna twarz jaka zupełnie nie pasowała do tego filmu ;)

ocenił(a) film na 7
fett85

No taaaa, Tatuma się czepiają, a nie przeszkadza im Michael "jeden grymas" Madsen. Gdzie tu logika?

ocenił(a) film na 8
s_f

Możliwy SPOILER!!!!!


Madsen pasował właśnie do takiej roli :) Zauważ, że nawet jego tłumaczenie, na pytanie "co on tutaj robi", było drętwe. Ale Tatum to koleś z innej bajki. Najlepiej to widać jak wychodzi z pod podłogi z rękami w górze. Jego tważ nie pasowała do reszty w filmie.

hybrid_stigmata

Uwielbiam frytki z majonezem. Mmmmmmm...

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

to była jedyna oryginalna rzecz w tym filmie

hybrid_stigmata

odrobiony jest tak, ze ciezko go poznac, zreszta ma chyba w sumie maksymalnie 15 MINUT; zreszta obejrzyj to zobaczysz, wiecej nie powiem bo bedzie ze spoileruje.

hybrid_stigmata

uwielbiam frytki z majonezem! ;)

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

No i zagrał akurat bardzo dobrze.
Fajnie wkładac aktorów do szufladek :)

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Byl krotko w koncowce....fakt....wypadl przecietnie

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Powiem szczerze, ze tez nie lubie goscia jednak sprawiedliwie musze powiedziec, ze podpasowal mi w tej roli. Odrobine skojarzyl mi sie z Bradem Pittem przy czym bylem bardzo zadowolony, ze to on a nie ten drugi wystapil w tym filmie.

ocenił(a) film na 10
hybrid_stigmata

Będę lała majonez do frytek całymi butelkami!!! Widzę, że nie wiesz co to dobry smak. Film nawet z Channingiem jak najbardziej nie był obmierzły.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

absolutnie zgadzam sie

hybrid_stigmata

proszę nie mówić takich rzeczy o frytkach z majonezem.

hybrid_stigmata

co jak co, majonez do frytek pasuje

hybrid_stigmata

Też uważam, że porównanie niefortunne, uwielbiam frytki z majonezem, natomiast Channing nie wypadł źle, wolałam jego rolę niż Boba np.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Majonez jest dodawany do frytek tak samo często jak ketchup jeśli nie częściej z tym tylko, że nie u nas w kraju pozdrawiam.

hybrid_stigmata

Majonez do frytek pasuje idealnie od razu widać że się gówno znasz.

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

Tatuum mile mnie zaskoczył. Nie zagrał kołka drewnianego ale wczuł się w rolę złego typa. Ja to kupuje.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

akurat tutaj był nie zły, a może najlepszy ze wszsytkich swoich ról...poza tym tez go nie lubię ale oceniać trzeba obiektywnie czasami...

ocenił(a) film na 10
hybrid_stigmata

Bum! Zaskoczenie! Nie ma sie do czego przyczepic w jego grze W TYM filmie

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Akurat majonez pasuje do frytek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones