PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 706
ocen
7,7 10 1 226706
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Obsada

ocenił(a) film na 6

Channing Tatum chyba pomylił plany filmowe, może w pobliżu kręcili biografie jakiegoś tępego futbolisty z koledżu. Ten kolo tak pasuje do stylu Tarantino jak majonez do frytek

hybrid_stigmata

Wolę frytki z majonezem niż z ketchupem :D

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Zgadzam się w stu procentach . Majonez nie pasuje do frytek .

ocenił(a) film na 8
SlasherManiak

Rzecz gustu. W Holandii jada się głównie frytki z majonezem właśnie. I przyznam, że było smacznie.

ocenił(a) film na 9
fredaser

Fle ...

ocenił(a) film na 8
SlasherManiak

Haha. Tak jak mówiłem, każdy ma inny gust ;)

ocenił(a) film na 9
fredaser

Polecam z sosem BBQ .

ocenił(a) film na 8
SlasherManiak

Ok dzięki, spróbuję :)

ocenił(a) film na 5
hybrid_stigmata

Znam takich, którzy uwielbiają i cenią frytki z majonezem.

hybrid_stigmata

Mam też mieszane uczucia do reszty obsady. Samuel L. Jackson pojawia się w prawie każdym filmie Tarantino, więc nie biorę go pod uwagę. Połowa aktorów to są zamierzchłe gwiazdy (Kurt Russel, Michael Madsen, Tim Roth, Jennifer Jason Leigh), a reszta jest równie atrakcyjna co Tatum. Dużo ciekawiej na tym polu prezentowały się Bękarty Wojny, czy Django- Michael Fassbender, Brad Pitt, Christopher Waltz, czy Leonardo di Caprio. Chociaż uwielbiam Tarantino, to obawiam się, że to będzie jeden z gorszych jego filmów, coś na miarę Death Proof, które również miało przeciętną obsadę.

szmyrgiel

Madsen i Roth też często grali u Tarantino, głównie w latach 90, ale w każdej roli w tych filmach wypadali znakomicie.

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

Czy Ty w ogóle znasz Tarantino...bo tej post temu przeczy :D.

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

Bardzo lubię frytki z majonezem.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Uwielbiam frytki z majonezem ♥

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

frytki pierwotnie jadano z majonezem, wiec jesli cos pasuje do frytek to chyba wlasnie majonez, reszta to kwesta smaku i gustu

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Ja tam lubię frytki z majonezem :c

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Jeśli Farell w nowym Detektywie mógł osiągnąć taki poziom, to czemu nie może się tak stać z Tatumem u Quentina? :D

brisingr23

Ja właśnie nie wiem czemu część ludzi od razu go skreśla. Dobrze że facet stara się wyjść z szufladki step up i magic mike. Chce się sprawdzić a nie zapominajmy że Tarantino rozkręcił wiele karier

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Frytki z majonezem jada się w Belgii.

ocenił(a) film na 8
Thrasher_09

I w Holandii.

hybrid_stigmata

Zapewniam Cie, ze Tarantino wie lepiej niz Ty, jacy aktorzy lepiej pasuja do filmow Tarantino.

Altharis

Amen siostro :)

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

EEEE QT ma w sobie takie coś że nawet z gówna bat ukręci. aktorzy w jego filmach wyrabiaja 250% swoich możliwości, jak nie lepiej. Skoro go wsadził do filmu ma jakiś plan. prawdopodobnie mógłby mieć większość aktorów :D, skoro wybrał jego to cos jest na rzeczy

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Masz rację. Też nie wiem czemu teraz go pchają do wszystkich filmów, w których nie powinien grać.

hybrid_stigmata

Myślę, że reżyser najlepiej wie kogo chce w filmie.

hybrid_stigmata

Ej nooo!!!Ja lubie frytki z majonezem!!!

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

nie ma niczego lepszego do frytek jak majonez

ocenił(a) film na 4
hybrid_stigmata

Frytki z majonezem nie gorsze niż z keczupem, a Tatum zajebiście zagrał w Foxcatcherze, więc nie skreślałbym gościa z miejsca. Nie sądzisz że Tarantino może wiedzieć co robi gdy zatrudnia aktorów?

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

Może w pobliżu Quentin trzymał Jonaha Hilla. Bo chyba tylko w jego towarzystwie Tatum nie jest drewnem.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Jeśli kolejność obsady pokazana na filmwebie ma się jakoś do rzeczywistego obrazu, to nie będzie go na tyle dużo, by się chlastać, popłakać i wyjść z seansu. Myślę nawet, że nie będzie tak źle z nim, chociaż uważam go za aktora dosyć przeciętnego.
A do frytek pasuje wszystko. Znam takich co to je z bigosem jedzą.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Może szybko go zabiją.

hybrid_stigmata

Nic nie pasuje do frytek lepiej niż majonez ;)

ocenił(a) film na 7
NikKlik

Czerwona ostra papryka

ocenił(a) film na 3
hybrid_stigmata

posmarkałam się :) ja też za nim nie przepadam ale nawet tępego mięśniaka można jakoś wykorzystać. W Foxcatcher takiego zagrał ;)

hybrid_stigmata

Cóż, o McConaugheyu 2 lata temu pisano podobnie. Ciekawe, nietypowe połączenie. Może wyniknie z tego coś nieoczekiwanego.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Tak się składa że majonez do frytek pasuje. To tak zwane frytki belgijskie. Polecam:)

hybrid_stigmata

Oby szybko zginął.

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Akurat majonez do frytek pasuje, w Belgii to nawet przysmak.

hybrid_stigmata

tez go nie lubie, ale Quentin potrafi z każdego zrobić taką postać że zaczynasz lubić tę osobę więc warto dać mu szansę

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Nie przesadzaj, frytki z majonezem są dobre

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

Ja lubię frytki z majonezem.

hybrid_stigmata

Troche wtope zaliczyles, bo majonez pasuje do frytek, w Danii i Belgii serwuja go w mc donaldach, co z reszta bylo nawet powiedziane przez Vincenta Vege w Pulp Fiction.

hybrid_stigmata

Może kręcą dokument o drzewach ?

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Akurat frytki z majonezem są bardzo dobre

hybrid_stigmata

frytki z majonezem to niebo w gębie

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Ejjj! Przecież Frytki z majonezem są zaje****e!!! :D

hybrid_stigmata

Stary, może nie zauważyłeś, ale Tarrantino jest własnie mistrzem w przypisywaniu aktorom ról, które z pozoru w ogóle do nich nie pasują (Brad Pitt? Dicaprio?)

ocenił(a) film na 9
ZzazZ

Dokładnie. A Chaning się spisał :)

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Eisenberg.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Niemcy jedzą frytki prawie tylko z majonezem,więc kwestia gustu :P Sam się dziwię,że jest tu Tatum,ale poczekajmy na film

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Ej ja uwielbiam dodawać majonez do frytek, więc kwestia gustu, ale co do Tatuma się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones