PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 706
ocen
7,7 10 1 226706
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Obsada

ocenił(a) film na 6

Channing Tatum chyba pomylił plany filmowe, może w pobliżu kręcili biografie jakiegoś tępego futbolisty z koledżu. Ten kolo tak pasuje do stylu Tarantino jak majonez do frytek

hybrid_stigmata

akurat majonez do frytek pasuje.

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

To samo mówiono o Bradzie Pittcie i DiCaprio. W dużej mierze niedoświadczony aktor jest tak dobry jak reżyser (Evan McGregor - najlepszy przykład) a frytki z majonezem to dokładnie styl Tarantino.

ocenił(a) film na 5
hybrid_stigmata

wow, kolega wie lepiej od Tarantino co pasuje do stylu Tarantino :)

hybrid_stigmata

Film lipny, ale Tatum wypadł całkiem spoko.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

nic mu nie brakowało w tym filmie, zrobił wszystko co miał zrobić elegancko

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

A ja jem frytki z majonezem;p

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Ale trupa dobrze zagrał.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Ja akurat uwielbiam frytki z majonezem. Fajnie że Tarantino czasem sięga po innego aktora :)

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

ja tam lubie frytki z majonezem

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

Z Tatum się zgadzam ale majonez do frytek jest najlepszy hehe

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

akurat Tatum jest całkiem ok w tym filmie

hybrid_stigmata

ja bardzo lubię frytki z majonezem ;)

hybrid_stigmata

Akurat frytki z majonezem to dobre połączenie :)
I to tradycyjne

hybrid_stigmata

Akurat frytki z majonezem są zajebiste. Zgłaszam to do administracji. Niemerytoryczne szerzenie nienawiści.

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

ja z początku myślełek, że to polski akcent w postaci niestarzejącego się Krzysztofa Ibisza :D

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Wybacz, ale majonez do frytek pasuje wręcz idealnie.

hybrid_stigmata

Tatum nawet dobrze wypadł, a poza tym czemu majonez nie pasuje do frytek? :D

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Przynajmniej było na czym oko zawiesić przez chwilę :D ;)

hybrid_stigmata

W życiu nie czytałam większej bzdury! Jeden z najlepiej zastosowanych anti-typecast cameo w historii kina (po Fondzie w "Pewnego razu na dzikim zachodzie"). Stosując ten zabieg QT dobrze wiedział co robi, uważam że umieszczenie w tej fabule Chaninga Tatuma było świetnym posunięciem!

hybrid_stigmata

To trzeba było iść i zagrać lepiej zasrańcu.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Haha troche fakt, ale na szczęscie było go mało i efektownie skończył... :D

hybrid_stigmata

Ja tam lubię frytki z majonezem.

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

Najlepsza scena z nim - jak mu Major łeb rozsadza na kawałki tuż przed jego siostrą xD

ocenił(a) film na 8

Tatum na koniec dostał w Czajnik:)

użytkownik usunięty
Luukasz

i dobrze xD

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

nieźle zagrał.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

W "Ósemce" nawet Tatum dał radę. Ogólnie za typem, delikatnie mówiąc, nie przepadam, ale tu chłopak się postarał i mu nawet nieźle wyszło. Może dlatego, że dostał tak z 7 minut ekranowych, więc nie zdążył nic zepsuć. W każdym razie mile mnie zaskoczył :D

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Zgadzam się w 100% że gość kompletnie nie pasuje do tego filmu.
Mam jednak spore zastrzeżenia co do majonezu do frytek - moim zdaniem połączenie wyśmienite :)

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Daj spokój. Może nie jest wybitnym aktorem ale te wybitnie trudnej roli nie dostał.
Moim zdaniem dobrze zagrał bo w zasadzie nie było czego popsuć.

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

A moim zdaniem chłopak dał radę!

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

A co ma aktor do stylu? Jeśli potrafi zagrać to, co mu Tarantino dał do zagrania, to w czym problem. Ja tam po raz pierwszy widziałem tego aktora i jakbym nie przeczytał Twojego postu to bym nie wiedział, że to aktor grający w filmach zupełnie innego rodzaju. W moim odczuciu nie było żadnych błędów w obsadzie. Wszyscy się sprawdzili.

Kondri6

Krótko i na temat. Tarantino od zawsze tworzył postacie myśląc o konkretnych aktorach albo przynajmniej aktorach posiadających konkretny zestaw cech. Wrzucenie do obsady Tatuma było posunięciem w stylu castingu Jonaha Hilla do Django. Aktorzy stricte komediowi, którzy samą swoją obecnością mieli dodać scenom absurdalności. Zresztą, razem zagrali w rewelacyjnych 21 oraz 22 Jump Street.

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Akurat złe porównanie, bo w Belgii je się frytki z majonezem. Zresztą co,Tarantino będziesz pouczał jaką obsadę ma wybierać? ;)

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Nie pasuje, na szczęście Samuel pięknie mu czaszkę rozwalił. Efektowniejsze od fajerwerków <3

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Zgadzam sie, ale co do frytek to sie mylisz. Belgowie, ktorzy je wymyslili, jedza frytki prawie wylacznie z majonezem. A co powiesz na Bena Stillera? To rownie ciezki przypadek co Channing ....

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Jak dla mnie to raczej Madsen słabo... Widziałem z nim tylko Kill Billa i właśnie Nienawistną ósemkę i w obu zagrał identycznie. Tatum miał niemalże epizodyczną rolę i jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić.

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

ale to nie o to chodziło?... żeby w role gościa odpowiedzialnego za tą całą masakrę wcielił się ktoś kto do tej roli ''nie pasuje''. Dał radę.

ocenił(a) film na 6
hybrid_stigmata

Frytki z majonezem lepsze niż z ketchupem

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

Z jakiegoś powodu został wybrany ;) Nie On sam decydował o tym, czy go zatrudnią w tej produkcji.

ocenił(a) film na 10
hybrid_stigmata

Mistrzowski komentarz

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

Z dobrym majonezem można się przekonać do podanych w ten sposób frytek, ale trzeba je maczać każdą z osobna póki są gorące... Taka praktyczna wskazówka... A ja tam nie mam żadnych krytycznych uwag co do obsady.

hybrid_stigmata

fakt masz rację, ale ja akurat lubię frytki z majonezem :-)

ocenił(a) film na 10
hybrid_stigmata

Brawo za debilizm! Jak można oceniać aktora, ze nie pasuje do filmu po jego wcześniejszych rolach z młodości. To co zagrał w Nienawistnej ósemce wcale nie było aż tak złe, że położyło np. film. Nie grał przecież głównej roli, przez 3 h filmu, zagrał może 5 min i dobrze się wywiązał z zadania. Gdybyś wcześniej nie obejrzał z nim filmów, pewnie nawet nie zwróciłbyś na niego uwagi, co tylko pokazuje jak ludzie są płytcy i szybko każdego potrafią zaszufladkować. Ale czego się nie zrobi aby być w fajnym w necie, nie?

ocenił(a) film na 7
fergitime

zaprawdę trafne i treściwe....

ocenił(a) film na 8
hybrid_stigmata

majonez jest oryginalnym dodatkiem do frytek, to amerykance zaczeli dodawac do nich ketchup, nie trafiony komentarz jak caly twoj temat,

ocenił(a) film na 9
hybrid_stigmata

Mi tam film się podobał. Może to nie poziom Pulp Fcition ale jednak. Przez pierwszą część w miare fajne dialogi.A końcówka naprawde trzymała w napięciu i była emocjonująca . Jak dla mnie mocne 8/10

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

Majonez pasuje do frytek

ocenił(a) film na 7
hybrid_stigmata

jadłeś kiedyś majonez z frytkami? ...pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones