PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 821
ocen
7,2 10 1 267821
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

2,5 godziny męki :))). Mroczny, meczący, powolny. Naprawdę nuda i w dodatku bez większego sensu, bo doszło do zemsty i po to było męczyć widza tyle czasu? No i co z tego, że facet wspomina ciągle żonę? Że mu się pokazuje jako ta "zjawa"? Nie ma to nic do rzeczy w tym filmie. Brak fabuły, brak pomysłu, lenistwo intelektualne i Di Caprio też nie błyszczał. Już raczej Hardy lepiej zagrał.
Realizm przetrwania? Też nie, bo ci wszyscy ludzie mają jakąś dziwną tendencję do ciągłego moczenia się w zimnych rzekach i nie mają ani odmrożeń, ani nikt nie umiera na hipotermię :).
Scena z niedźwiedziem - to było całkiem niezłe i realistyczne, ale tyle samo jest niedorzeczności. Film chaotyczny, raczej bezsensowny, a jak będę chciał pooglądać krajobrazy jakiejś Północy, to włączę sobie Discovery ;).

ocenił(a) film na 8
chemas

Zgadzam się Hardy zagrał fenomenalnie i to on moim zdaniem bardziej rzuca się w o czy i poniekąd tworzy film.

ocenił(a) film na 7
Filmomaniaczkaxx_fw

Zgadza się, tworzy film

mordachamordasinski

Ja bardzo wszystkich przepraszam, ale mi się ten film nie za bardzo podobał. Nieistotne dla mnie było, czy to ekranizacja książki, czy oparta na faktach, czy pojawiły się jakieś nieścisłości. Po prostu dłużył się, znudził mnie. Każda historia może "chwycić", nawet tak banalna jak zemsta, ale w tym filmie nie pojawiło się nic, co uczyniło by tę historię jednak "wyjątkową" poprzez sposób jej przekazania. Strasznie jestem rozczarowana. Naprawdę żałuję, bo spodziewałam się "bomby".

mordachamordasinski

Popieram całkowicie. Wiele hałasu o nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones