Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

jeśli zajrzy tu ktoś z naszej starej paczki fanów Narnii to dajcie głos :)

Loona_

zobaczyłam zwiastun i zajrzałam na forum Narnii i oczywiście na Skandara ;D Looona! XD

paczek93

heeej! ;D mam nadzieje że z okazji zblizającej sie premiery, uda nam sie tu znowu gadac :D zwiastuny są klimatyczne i bardzo miło sie na nie patrzy ^^, nie doczekam sie juz filmu

Loona_

Ja nie jestem ze "starej paczki", ale też chciałabym z Wami pogadać:P Czytałam Wasze rozmowy o Narnii i widzę, że jest tu sympatycznie.

marquesa

:D o, no to witamy, pewnie nam sie uda nowy skład w tym roku zebrać :3. Od dawna lubisz Narnie, Marquesa?

Loona_

Odkąd obejrzałam w 2006 roku pierwszą część. Wcześniej, rok przed filmem przeczytałam "Lwa , czarownicę i starą szafę" i bardzo mi się spodobała. A Ty Loona?

marquesa

no ja o narnii sie dowiedziałam troche przed obejrzeniem pierwszej częsci i postanowiłam najpierw przeczytać ^^ od razu mnie wciągnęło. Czyli też 2006. Straaasznie miło wspominam tamten okres <3

Loona_

No, fajnie by było jakby jeszcze Agusia się tu odezwała bo pamiętam, że my we trzy tak za Skandarem szalałyśmy. A pamiętasz Loona dagusie13? :D jakoś muszę znaleźć czas żeby być aktywna na Wędrowcu.
ja zaczęłam od premiery LWW i potem jakoś się wciągnęłam... :) no witam marquesa!

paczek93

no ja to tęsknie za tymi co tu od początku byli :]. ale ciągle ktoś nowy dochodzi i jest fajnieee, np Ty Pączku :D. Obawiam się że 3 część Narnii ma premiere w złym terminie (HP7), ale mam nadzieje że da radę

Loona_

hmm ja tez nie jestem ze starej paczki..
z tą premierą to słąbo ; /
mam nadzieję, że będzie maraton Narnii w gdyńskim multikinie :)

hyrmenegilda

to nie szkodzi że nie jesteście ze starej paczki :3, bardzo miło że nowi ludzie tu piszą. alee bym wam zazdrosciła takiego maratonuuu :D <3

Loona_

Rzeczywiście ta premiera jest w fatalnym terminie. U mnie w którymś częstochowskim kinie pewnie będzie maraton.

marquesa

zazdroszczę maratonu, u mnie, w Gdyni to nigdy nie wiadomo :( ale jeśli był maraton step up to OzN musi być

hyrmenegilda

wow, u nas w Lublinie na pewno nie będzie, skoro nawet Step Upu nie było

paczek93

Cześć wam wszystkim:)minęło 2 lata jak znowu szalejemy za narnią. U mnie w Katowicach na pewno będzie maraton tak jak było w 2008 roku.A ja wam się teraz podoba Skandar?

thedagusia_13

haha witamy! szczerze mówiąc to moja miłość do niego chyba przeminęła bezpowrotnie ;p aczkolwiek nadal bardzo go lubie

Loona_

moja miłość do niego ciągle rośnie : PP

hyrmenegilda

Mi się nadal on bardzo podoba ale tak naprawdę moja miłość do niego się skończyła bo i tak nie miałabym szans.

thedagusia_13

racja :P ale ja głupia cięgle robię sobie nadzieję : )

Loona_

Lubię Narnię ; > Fajnie, że wy też Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;D

Loona_

haha, a mi sie jakby gusta zmieniły. poza tym podobał mi sie tak naprawdę tylko w 1 częsci, dzieki fajnej roli, a teraz dają mu 5 zdań do powiedzenia w całym filmie... ehhh

Loona_

W tej 2 części było go znacznie mało ale zaimponował mi swoim wyglądem,nim starszy tym lepszy...

thedagusia_13

Skandar już nie jest takim chłopaczkiem jak w pierwszej części. Jest taki dojrzalszy.

marquesa

mi sie tam bardziej w jedynce podobał (biorąc pod uwage mój ówczesny wiek) był słodki

Loona_

hehe a ile miałaś wtedy lat?

hyrmenegilda

ja jestem od Skandara młodsza 2 lata więc wszystko grało i gra ;d

Loona_

to u ciebie lepiej bo ja 4 lata :D

hyrmenegilda

haha ;D spokoo, 4 lata to ok. ja obecnie w japończykach gustuje

Loona_

Jak dla mnie najpiękniejsi mężczyźni są we Włoszech,same ciacha:)

thedagusia_13

hehe a ja w chłopaku, który pracuje w cubusie ; >

hyrmenegilda

a tam, włosi są tacy typooowi ;p. a jak ten chłopak wygląda ;D?

Loona_

bardzo podobny do Skandara tylko włosy i oczy ma ciemniejsze : )

hyrmenegilda

haha :D. kurcze dziewczynyyy, jak tam szkoła? bo ja długo nie pociągne ;p

Loona_

Lepiej nie mów mi o szkole już zaczełam a mam dość.W przyszłym tygodniu już mama sprawdzian z polaka:(:(

thedagusia_13

to słabo. ja dopiero jutro mam normalne lekcje. pewnie będzie kartkówka z matmy (pani zapowiedziała w zeszym roku szkolnym). generalnie ten rok będzie ciężki bo mam testy :(.
mogę pocieszać się tym, że jutro mam tylko wf, polski, religię, godzinę wychowawczą i muzykę :D

hyrmenegilda

no tez mam juz sprawdzian zapowiedziany, i to z matmy ;p więc mamy podobnie. ale damy raaade :D

Loona_

na pewno damy radę! :D jutro jadę do cubusa, jak go zobaczę to spróbuję zagadać, ale szerze wam powiem, że nie potrafię :(. w każdym razie 3majcie kciuki :))

hyrmenegilda

haha, ok ;D czekam na relacje ze spotkania. a teraz pytanie do Pączka: znasz jakiegoś super fryzjera w lublinie, który mi zrobi taki fryz jaki mu pokaze na zdjęciu? ;p cena nie gra roli haha

Loona_

do spotkania nie doszło, bo oczywiście musiałam zachorować :(

hyrmenegilda

Ooo. Współczuje ;/ Ja zawsze choruje jak ma być fajny dzień w szkole. Więc znam ten ból.

marquesa

hehe a ja oczywiście już wyzdrowiałam :( więc muszę lecieć do szkoły. i jeszcze mam dziś beznadziejne lekcje ;/

hyrmenegilda

To ja miałam na dziewiątą i cztery lekcje tylko(i to w trzeciej gimnazjum). Ogólnie mam taki plan lajtowy. Najgorsza jest tylko środa.

marquesa

o też jesteś w 3? : P ja mam fajny tylko piątek, ale teraz na szczęście przez 2 tygodnie nie mam wfu, a tak się składa, że go nienawidzę! : P

hyrmenegilda

a ja do 2 liceum chodze ;] i pewnie dlatego już na mnie Skandar tak nie działa jak kiedyś hahah

Loona_

w liceum jest tak strasznie, jak myślę, że będzie? : P

hyrmenegilda

w liceum jest zawaliscie <3. gimnazjum to porazka

Loona_

ooo to ja już chce do liceum. *.* a gimnazjum streszczę tak: beznadziejna klasa, beznadziejna klasa i beznadziejna klasa. hmm może to ja jestem jakaś dziwna i nikt mnie nie lubi, ale nie wydaje mi się :D. Ogólnie lubię tylko 4 osoby, które na szczęście też mnie lubią. uwielbiam to forum, pewnie dlatego, że mogę ponarzekać :P

hyrmenegilda

haha, miałam to samo w gimnazjum, za to teraz mam na odwrót: super klasa ;D. zobaczysz, w liceum będzie lepiej :3. a no filmwebowskie forum ma klimat hah ;p. a jakiej muzyki słuchacie?

Loona_

ja crystal castles, czesław śpiewa, the prodigy, pendulum, hey, kasabian, the ting tings, myslovitz i ostatnio ciągle wild world wersja ze skinsów i requiem dla snu :)

hyrmenegilda

marquesa nam zniknęła :(

hyrmenegilda

Jestem już, jestem. Tak jestem, w trzeciej :/// Ale klasę nawet spoko. Słucham U2, Amy Winehouse, Duffy, Noisettes,Timberlake'a, Louis'a Armstrong'a i duzo innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones