Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

jeśli zajrzy tu ktoś z naszej starej paczki fanów Narnii to dajcie głos :)

denniss

Tak, wiem, że straszna ze mnie pesymistka, ale tak logicznie patrząc, to jest to a wykonalne... ;<
Chociaż nie powiem, bardzo bym chciała, żeby następne części powstały, ale cóż my możemy zrobić... ;)

denniss

Ech, szkoda jeszcze do nie dawna miałam nadzieję a teraz ona przygasa . . . :( Nie wiem, nic się chyba nie da zrobić przecież inwestorami nie jesteśmy. :(

iwona002

A ja cały czas mam nadzieję, że następna część powstanie :) I oby była dobra, lepsza od PWdŚ. Moja nadzieja pryśnie dopiero wtedy, gdy podadzą oficjalną informację, że ekranizacji nie będzie.

Julia_20

Ja też ale oby tego nie zrobili, tylko kiedy się za to zabiorą??? . . . :/ Może coś będzie w necie . . .

iwona002

hoho, dawno mnie nie było ;p co tam u Was?

Loona_

hej, u mnie dużo nauki, a szczególnie z polaka . . . :( . . .

iwona002

oj tam naukaaaa : D. na mnie matura w tym roku czeka i sie nie przejmuje, bo nie ma czym ;]. To tylko życie! haha

Loona_

W sumie racja :) a poza tym to co u CB????, bo u mnie fajni ludzie . . ., ja ma teraz ślubowanie w czwartek . . . i jest wolne . . .:)

iwona002

no ja sie powoli powoli żegnam ze szkołą. straasznie mi smutno z tego powodu, bo jest na serio fajnie... ehh, no ale taka kolej rzeczy i nie ma sie co załamywać, tylko trzeba iść przed siebie! Aktualnie wyczekuje zimy ^^ nie moge sie doczekać! Zima jest piękna...

Loona_

No, ale nie wszyscy za nią przepadają. Może się niedługo zjawi . . . nie wiem jak tak u CB, ale u mnie zimno i śnieg niedaleko widać . . .

iwona002

jeeeju, byłam w poniedziałek na najlepszym koncercie ever *-*

Loona_

To fajnie :), ja nigdy jeszcze nie byłam na żadnym koncercie :(. Masz pomysł na temat???????

iwona002

Ehh, zbliżają sie powoli święta :]. Będziecie czytac lub oglądac narnie od nowa? ^^

Loona_

Jeśli będzie taka możliwość... ja pożyczam 2 pierwsze części z szkolnej biblioteki i mam to na karce zapisane pewnie ponad 10x hehe. A Ty?

iwona002

haha :D ja mam wszystkie czesci w domu swoje, i to dwa wydania hahah (maniak)

Loona_

ii jeszcze po angielsku! i chyba przeczytam sobie w te swięta po angielsku narnie :D

Loona_

łał ja .. . ech...bym tego przez długi czas nie przeczytała poprawnie (wymowa) i jeszcze zrozumieć- to by było łatwiejsze bo już czytałam.

Ach święta . . . żeby tylko śnieg zdążył spaść...
jeszcze 30 są andrzejki...
i znowu bez lekcji ...:)

iwona002

haha :D, święta to najlepszy okres w roku <3. śniego zdążyyy, u mnie juz wczoraj padał

Loona_

u Ciebie może ale u mnie nie :(
szkoda że reszta dziewczyn już nie wchodzi :(
ty masz jakieś andrzejki?

iwona002

oj jeszcze im sie przypomni filmwebik i wejdą :3. ja jestem w maturalnej klasie, mało kto mysli o andrzejkach hahaha ;p

Loona_

aa zawsze jak z kimś pisze na filmwebie to nigdy nie wiem do której ktoś chodzi klasy :(
ja bym chciała wolne już bo ten tydzień jest nie fajny...

iwona002

ja jak chce wolne, to sobie je robie ;p. np dzis nie poszlam do szkoly. ale masz racje, przydaloby sie dluzsze wolne... ferie swiąteczne, ehh to jest to. dluzsza chwila wytchnienia <3

Loona_

hehe fajnie masz jak ja nie chce iść to próbuje się przeziębić ( zazwyczaj działa) albo błagam mamę( a to zazwyczaj nie działa :(, ale np. podrabiam sobie na zwolnieniach jej pismo bo mi pozwala :) ).

doczekać się świąt to później jeszcze będą ferie

iwona002

haha :D a do ktorej klasy chodzisz?

Loona_

do 1 gimnazjum.
mam juz dość tych nauczycieli. z polaka mam taką babkę co gada całą godzinę, że się chce spać o takich nudnych rzeczach, a jak zobaczy ze ktoś się nie na nie patrzy albo sie podpiera to zadaje pytanie na temat tego o czym gadala. A jak daje zadanie to na 3 godziny robienia.
Uf...

iwona002

:D ojjj nie przejmuj się! to tylko szkoła, wytrzymasz :3. życie jest zbyt piekne zeby sie jakimis durnotami typu szkoła przejmować!

Loona_

jej ale ty szybko piszesz , ja jeszcze z koleżanka pisze...
masz racje tyle sie spędza czasu w szkole i później nad zadaniami że się już tylko tym przejmuje.

jeszcze teraz dzień jest taki krótki.
a ty masz na którą do szkoły?

iwona002

na ósmą, ale pójdę na 9. bo nie umiem odrobić z historii haha ;p

Loona_

Masz lepiej ja na 7, spać się chce
Hehe Ty tak często?

iwona002

wiesz co, trzecia liceum to niby duzo nauki do matury, ale jednak malo lekcji i ogólnie luz, więc ostatnio sobie odpuszczam, bo potrzebuje wyciszenia i odpoczynku. Są w zyciu inne wartosci, nie tylko szkola

Loona_

No pewnie, teraz to tylko szkoła, szkoła : ucz się tego, ucz się owakiego.... mi dowala angielski w ogóle mi nie idą języki...:( a wciąż mi mówią , ucz się bo musisz teraz umieć"
a jak Tobie idzie z angielskiego

iwona002

akurat angielski to moja mocna strona : ]. gorzej z matmą ;p ale to co... nie mozna miec wszystkiego ;3

Loona_

U mnie lepiej z matmą niż z angielskim, ale nie rewelacyjnie, jk bym tak chciała umieć angielski ;(

iwona002

Ech... jutro środa... czyli najgorsze lekcje dla mnie ;(...
A u was jak?

iwona002

uhh, ale tu dawno nie wchodziłam... xD
W gimnazjum w ogóle nie miałam angielskiego, tylko niemiecki... Angielski miałam dopiero w liceum, a z 3-letniej nauki tego języka umiem więcej niż z niemieckiego, którego uczyłam się w sumie 9 lat! :P
heh Loona wiem jak to jest w klasie maturalnej, najwięcej luzu własnie odnośnie klas liceum :) Pamiętam że do matury zaczęłam się uczyć na jakieś 2-3 miesiące przed nią. W końcu matura nie jest taka trudna, jeśli się totalnie nie olewa szkoły od początku. Bo ludzi którzy tak robią kompletnie nie rozumiem, po co oni przyszli do liceum.. :o

Julia_20

Z jednej strony to i może lepiej masz że angielski masz od liceum, Bo ja mam od 1 klasy, a niemiecki od tego roku. A w 1-4 klasie zupełnie olewałam to bo małemu sie nie wmówi że to naprawdę musi się umieć, a teraz to ja nie nadążam nie umiem od podstaw a idziemy dalej...: (
Jeszcze musze zrobić projekt po angielsku ni ki masakra bo nie wiem jak :(,

nie wiem jak u was ale ja nie znoszę tego czasu jak wszyscy nauczyciele ,,budzą się" że pora na sprawdzian i przez 2 tygodnie jest sporo sprawdzianów ;(

iwona002

Coś w tym jest, małe dziecko ciężej naklonić do czegokolwiek, a co dopiero do nauki języka. Chociaż zalezy też od osobowości i nastawienia...
Angielski naprawdę taki trudny nie jest, wystarczy mieć chęć do nauki :) Ja np. dużo czasu spędzam na stronie internetowej o pewnej serii książek, które lubię, jest tam też forum, oczywiście wszystko po angielsku, czytam i piszę wyłącznie w tym języku. I mogę powiedzięc, że angielski poprawił mi się, mimo że już nie uczę się go w szkole bo skończyłam liceum 2 lata temu. Ale naprawdę fajnie pisać, czytać na takich stronach, nie są to takie 'suche' lekcje jak w szkole.

Julia_20

Julia <3
Co do angielskiego, to mysle ze najwieksza motywacją do jego nauki jest po prostu to, ze kazdy sie nim teraz posługuje i jest na maksa potrzebny. Poza tym, tyle dookola angielskich filmow, ksiazek czy piosenek, ze on automatycznie sam wchodzi do głowy : ].
Jaką serię książek masz na mysli?

Loona_

Mam na myśli "Kroniki Pradawnego Mroku" Michelle Paver, ale to mało znana seria w Polsce, więc nie zdziwiłabym się, jeśli o niej nie słyszałaś ;]
Tak w ogóle, teraz w laptopie, jak włączam internet, to niemal wszędzie mam wszystko po angielsku (tzn. różne ustawienia, np. tam gdzie są zakładki, historia, narzędzia itp., nawet konto na youtube). Nie wiem w sumie co się stało, musiało coś się przestawić bo specjalnie tego nie zrobiłąm. Mam tak od paru miesięcy, ale jakoś teraz przestało mi to przeszkadzać bo już się orientuję w tym xD

Julia_20

Ech może się tak wydaje że samo tak wlatuje, ale mi zamiast wlatywać to dosłownie wszystko wylatuje nie tylko angielski... :(
Julia_20 a o czym są książki "Kroniki Pradawnego Mroku"?

iwona002

A to taka seria fantasy, fabuła osadzona w epoce kamiennej xD możesz o tym przeczytać np. tu: http://www.gandalf.com.pl/b/wilczy-brat-tom-1-kroniki-pradawnego-a/ - link do pierwszej części.

Julia_20

O brzmi ciekawie... mam nadzieję że się z nią zetknę :)
A mi najbardziej podobają się filmy i książki fantasy.
A Wam?

iwona002

Tamtą serię polecam, szkoda że tak mało ludzi ją zna.

A fantasy to też mój ulubiony gatunek, zarówno w filmach jak i książkach :)

Julia_20

a ty książkę pożyczyłaś czy masz swoja?

iwona002

"Poznałam" je w bibliotece i do trzeciej części wypożyczałam, ale obecnie mam już wszystkie 6, swoje w domu :]

Julia_20

Zapytam może u mnie też jest . . . a przeczytałaś wszystkie?

iwona002

No jasne, i to nie raz. ;] w zeszłym roku wyszła ostatnia część. To co lubię, lubię czytać nawet kilka razy.

Julia_20

ja też, a najbardziej lubię czytać wiadomo Narnię :)

iwona002

nie było mnie tu z 3 miesiące, widzę że forum żyje, no ja powiem, że angielski jest dużo lepszy od niemieckiego, a co do książek to oczywiście Narnia<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones