Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

jeśli zajrzy tu ktoś z naszej starej paczki fanów Narnii to dajcie głos :)

Niiiikaaaxdd

A....
Ale o tym też nie słyszałam. Przynajmniej ja. ;)

carla_y

Ja słyszałam ale nie wiem czy w tym temacie. Wydaje mi się że to ty Carla_y podawałaś.

iwona002

Naprawdę? Chyba nie... ;P
Ale może, już nie pamiętam. :))

carla_y

powiem wam że gimnazjum jest najlepsze, w liceum się zaczyna, niemiecki to chyba najgorszy przedmiot razem z fizyką, ja też nie słyszałam o jakiejś stronie;p

kasiadz9

Jeżeli dobrze pamiętam to któreś a Was mieszkają w Warszawie???

iwona002

aha. no trudno. Ja jestem z Białegostkou ;)

Niiiikaaaxdd

to nie ja ;p. Liceum jest najlepsze, gimnazjum jest słabe. Zobaczycie

Loona_

Mi też tak wszyscy powtarzają i mam nadzieję, że to prawda, bo choć w gimnazjum nie było tak źle, to nie było też za dobrze. ;)
Nie mogę się doczekać liceum. :D

carla_y

Najwięcej zależy od tego jaka klasa będzie fajna, życzę Ci takiej fajnej,

kasiadz9

ja mam taką że nawet na wycieczkę nie jedziemy...szkoda gadać;p

kasiadz9

Kurcze ja tez jestem strasznie ciekawa jak w liceum będzie... Ja idę do humanistycznej klasy i już złożyłam podanie teraz tylko czekam na wyniki egzaminu :/

klara6

Czekanie jest najgorsze... ;P

carla_y

Jeszcze 2 tygodnie ale fajnie. ale w tych niecałych dwóch tygodniach mieści się dyskoteka, komers po 6, przedstawienie i tańczenie walca przed podstawówką O_o o rany . . . .

iwona002

Ej, fajne. Ja miałam już bal i na razie więcej imprez nie planują. :)

denniss

W końcu tej dyskoteki nie bedzie bo mielismy zamiar zaprosic 6 klasy z innych szkół które po wakacjach tu przyjdą do naszej budy ale zrezygnowalismy ale idziemy na wycieczke tylko nasza klasa

iwona002

j już odliczam jeszcze kilka dni. . . ale fajnie, z jednej strony a z drugiej nie. . . .bo ja mam taka fajna klasę i będą ją rozdzielać no z dwoma wyjątkami.

iwona002

Dziewczyny zaglądacie jeszcze???

iwona002

Pączek jak zwykle dołącza w najmniej spodziewanym momencie i wali referat. Na forum :D
Mowiłyście o prezentacji maturalnej: ahh, to już za rok. I też nie mam ochoty pisać pracy z polskiego na tematy ściśle związane z lekturami szkolnymi, bo mnie to po prostu nudzi. Muszę mieć wenę do czytania lektur, a do zwykłych książek wręcz przeciwnie :D Np, w tym roku był jakiś temat o imionach: popularnych, starych, zagranicznych - fajnie, bo mnie cholernie takie rzeczy interesują ;333
Hmm, muzyka: to już chyba był ten temat: dalej zostaję w klimatach rocka, alternatywy i metalu, ale ostatnio po prostu włączam MTV, żeby wiedzieć, co jest na czasie. I tutaj uwaga: nie zjedźcie mnie: uwielbiam Lady Gagę, tak wiem, że to dziwne i każdy mi to mówi jak spojrzy na mój plecak z naszywkami, 666 itd, ale uważam, że kobieta jest fenomenem ;3333333333
Simsy: od tygodnia przychodzi do mnie przyjaciółka i ciiiiiiiiśniemy w simsy ile wlezie, mnie to szybko nudzi, ale czasem jak siedze w domu na wsi ,gdzie jest słaby zasięg to po prostu włączam simy, które cały czas siedzą w stacyjce :D
Carla! Też jestem w biol-chemie, ale mam jeszcze rozszerzoną fizykę, i nauczycielka od matmy stwierdziła, że potrzebujemy matmy, więc w sumie to jestem biol-chem-mat-fiz :D i tu głównie miłość do chemii, a ostatnio też do matmy i biologii :) a oceny? Moi rodzice mają bardzo staromodne podejście do nauki, tj. jak się okazało, że mam zagrożenie z wfu [to przez frekwencję, ostatni raz byłam w marcu, a nie mam zwolnienia, po prostu nie chce mi się chodzić :D] , to nie było zbyt pociesznie, więc ogółem jestem goniona do nauki, bo mieć poniżej 4,0 to tak jakby powtarzać klasę, i nie ważne, że teraz w liceum oceny nie są takie ważne, no ale to rodzice, ludzi starej daty :D
Co do wakacji: i chcę, i nie chcę. Chcę, bo wiadomo: w wakacje 2011 niszczymy się totalnie jak mówi facebook :D a nie chcę, bo przez całe wakacje przygotowuję się z biologii i chemii, no i perspektywa zbliżającej się matury nie jest pocieszająca. Ale damy radę. Grunt, to się nie przejmować :D
To teraz może ja podejmę jakiś temat np..... yyy...... hmmm, no, to co tam? :D hahaha, nie mam pomysłu jak pociągnąć temat :<

paczek93

Pączku nie jesteś sama jeśli chodzi o Lady Gagę, jeśli chodzi o osobę to . . .yyyyyyy. . . nic do niej nie mam, a piosenki ma odjazdowe.
Co do nowego tematu to teraz też mi nic za bardzo nie przychodzi do głowy. Było już tyle różnych tematów. Chm. . . na pewno dość mam tematów o szkole. A macie plany co do wakacji, wyjeżdżacie gdzieś?????

iwona002

Zeszłej wiosny się przeprowadziłam, ale dopiero w tym roku da się tutaj mieszkać i wyjść na dłużej, więc generalnie to będę zwiedzać okolice i jeździć po okolicznych jeziorach. A tak bardziej zorganizowanie, to jadę ze znajomymi na tydzień nad jezioro, z przyjaciółką na Hel i z siostrą do Warszawy na parę dni - do brata :) Nigdy nie byłam w Warszawie dłużej niż jeden dzień, więc będę mogła na spokojnie, bez pośpiechu wszystko pooglądać :) a wasze plany? :)

paczek93

Ja pojadę do ciotki i może jak się uda to do Zakopanego na kilka dni, ( uwielbiam Zakopane). Ja w Warszawie byłam nie dawno z klasą na 2 dni bardzo fanie było. Najlepiej było w Centrum Nauki Kopernika.

iwona002

Ja jadę do Grecji. Jej, już nie mogę się doczekać.
Jutro już KONIEC ROKU!!! <3
Ale znając życie będę tęsknić za starą szkołą. :)

denniss

no kurde, nie wiedziałam ze az tak dawno mnie tu nie było ;p, ja nie lubie lady gagi bo wiele szumu robi a nic sobą nie reprezentuje

Loona_

No Loona_ faktycznie dawno, a ty się gdzieś wybierasz na wakacje?????
kurde wakacje dopiero co sie zaczeły a już mam w głowie tylko wrzesień nie moge tych myśli się pozbyć . . . :(.
Chciałam bym se jakąś muze ściągnąć, polecacie jakieś kawałki???

iwona002

ja nie polecam bo słucham j-rocka, nie bede nikomu wciskać na siłe :p. na wakacjeee hmm, do zakopanego jak zwykle ^^, i pare jednodniowych wyjazdów tu i tam...

Loona_

Hmmm. . . Zakopane powiadasz. Może się zdarzyć że w tym samym czasie co ja. A mam takie pytanie : ściągałyście kiedyś filmy z netu?????, a jak tak to z jakiej strony??

iwona002

Ja jak ściągam to wpisuje w googlach tytuł filmu i dopisuję download, ale głownie ściągam z peb i precyla. :))
Tylko, na którymś trzeba się zalogować, ale obie strony są bardzo fajne ;)

corny2

ja jade na skoki narciarskie jak co roku ;p

Loona_

Ja na skokach jeszcze nie byłam. Ale kto wie. . . .
Macie pomysł na jakiś nowy temat do obgadywania???
bo ja nie bardzo . . . ?

iwona002

Loona_ mam do ciebie pytanie kiedyś tu na filmwebie był temat "list" i ty tam podawałaś swój email żeby ci nadawca listu wysłał tam zdjęcie tego listu do Skandara. masz może jeszcze tę fotę??????

iwona002

hoho, nieee mam : ) niestety

Loona_

Szkoda :( a wysyłałaś do niego list albo coś?

iwona002

nie, szczerze to nie mam pojęcia co bym mogła mu napisac...

Loona_

Ja miałam taki zamiar że go poproszę o autograf. A wczoraj miałam okazje .. . jakbym miała napisany list po polsku to wczoraj przyjechała moja dalsza ciotka co mieszka w USA, to by mi przepisała po angielsku. Bo tak to u mnie ciężko bardzo z angielskim a nie ma gdzie przetłumaczyć. Jestem wściekła na siebie że wczoraj jej nie poprosiłam ;(

iwona002

cokolwiek napisz i tak Ci odeślą autograf ;]

Loona_

ale ja nie umiem po angielsku pisać wątpie żeby zrozumieli jak tam coś napisze. A internetowy "tłumacz" w goglach jest do kiitu. :(

iwona002

Najpierw napisz po polsku a potem martw się tłumaczeniem ;) Przynajmniej coś już zaczniesz. Racja, na translator w internecie nie ma co liczyć. Proponuję jakiś dobry słownik :)

Julia_20

Dzięki dziewczyny ;). Hmm. . . miałaś racje Julia_20 musze najpierw po polsku, yyyy .. co tu napisać?? - macie pomysł?
(wiem że to ja pisze list i powinnam sama ruszyć swoim łbem, ale nigdy nie pisałam do aktora itp. listów .. . ). O_o

iwona002

A co tam u was słychać już połowa wakacji za nami :(
o_O

iwona002

Looonka! też byłam ns skokach O.O
jmm, wakacje jak wakacje. moja bliska przyjaciółka dostała się na studia na UJ, więc całe wakacje kierują się w tym kierunku, czyli jak to będzie jak ona wyjedzie, i jak będzie za rok gdy reszta paczki się rozjedzie po Polsce. a poza tym to wakacje mijają mi średnio szczerze mówiąc.

paczek93

a poza tym mam zaskakującą wiadomość, która dziwi każdego: ZAKOCHAŁĄM SIE W BACKSTREETBOYS'ach :D

paczek93

a z wzajemnością?

paczek93

Fuj
Jedynym znośnym członkiem tego zespołu jest Howard, a Alexander ma świetny głos.
Nie cierpię ich, a tym bardziej ich kretyńskich wdzianek.
:)


Iwona, to taki zespół...

denniss

kurde nie wiem czy tylko mi ale nie moge edytować swoich wypowiedzi, wyskakuje mi takie coś:
ReplyEditValidator.cant.edit.reply


a co do BACKSTREET BOYS'ach to zgadzam się z denniss: blle :</

iwona002

wiem że zespuł ale jak odpisywałam to jeszcze tego nie było : "W BACKSTREETBOYS'ach :D"
tak to bym przecierz nie napisała ale nie było to skąd miałam wiedzieć :p.?? a nie chce mi się edytować.!!!

A ma takie pytanie w ogóle nie na temat, jak się wam podobał film " wędrowiec do świtu" WPORÓWNANIU z dwoma pierwszymi częściami???

iwona002

to do Was niepodobne: ucichłyście! :D

paczek93

O paczek weszłaś, :)

paczek93

O paczek, co tam u cb?

paczek93

A do Ciebie nie podobne jest to, że nie wyjechałaś z litanią na pół strony! xd
A jak masz jakiś ciekawy temat, to mów. :)

denniss

Jak myślicie, powstaną następne części Narnii??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones