PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 613
ocen
8,2 10 1 36613
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Tak mnie zaciekawiło, ile jest ludzi, którzy uwielbiają ten serial, więc proszę, aby wpisywały się tu tylko i wyłącznie te osoby.
Ci, którzy go nie lubią, bardzo proszę - zignorujcie ten temat na forum, możecie założyć drugi - kto nie lubi serialu ;)
No. To ja jestem pierwsza ;) Kto następny?

ocenił(a) serial na 10
trifle

Uwielbiam! ^^

trifle

Dopisuję się z radością. Co tu dożo mówić - serial jest genialny. Właściwie dla mnie to jeden pełnometrażowy film trwający ileś-tam godzin (naprawdę trudno nie wrzucić następnej płytki do odtwarzacza). Szalenie romantyczny, pięknie zrobiony, a w niektórych momentach płakałam ze śmiechu.

trifle

Ja również uwielbiam tę ekranizację książki. Oglądałam kilka innych wersji i uważam serial z Colinem za najlepszą. A kolejne odcinki (mam na dvd) przypominam sobie regularnie :)

ocenił(a) serial na 10
trifle

kocham to, jestem już od wielu lat zakochana w jane austen :))
DARCY <3

ocenił(a) serial na 10
trifle

Jestem zakocha w Jane Austen! A Mr Darcy to już w ogóle marzenie... Scena, gdy Colin wychodzi ze stawu z mokrą koszulą - bezcenne <3

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ja również się wpisuję :) po prostu zakochałam się w tym serialu i w głównych bohaterach :* oglądam ten serial ciągle chociaż znam go na pamięć :D

trifle

szukam nowego serialu bo oglądane przeze się skończyły właśnie

czy facet da radę to obejrzeć? gotowe na wszystko dałem radę , jestem na bieżąco z 7 sezonem ale nic bardziej babskiego nie zniosę

ocenił(a) serial na 10
RushComes

"Gotowe na wszystko" i "Duma i uprzedzenie" to dwa zupełnie inne światy ,ale mój facet obejrzał DiU i nawet mu się podobał, więc może i Ty dasz radę. Polecam:)

ocenił(a) serial na 10
RushComes

mój facet obejrzał po butelce wina :P

ocenił(a) serial na 10
trifle

Serial jest ekranizacją doskonałą i ma coraz to nowych fanów na całym świecie. Kocham go od lat gdy jako b. młoda dziewczyna obejżałam po raz pierwszy. Colin Firth pozostanie dla mnie panem Darcy na zawsze :)

ocenił(a) serial na 10
agatkaa2

Uwielbiam <3

ocenił(a) serial na 10
trifle

Kocham ten serial i nigdy mi się nie znudzi!
Wersja 2005 może się schować.

Moritella

Kocham ten serial! <3
Mam cały na płytach na okrągło albo go włączam, albo czytam książkę.
miło widzieć, że serial ma tak wielu fanów ; ))

ocenił(a) serial na 10
trifle

a już się bałam że jestem jedyną zakręconą wielbicielką starego serialu.

ocenił(a) serial na 9
trifle

Kocham ten serial!!!!(i film i książkę). Po prostu uwielbiam tę historię i pana Darcy'ego (oczywiście granego przez Colina):)

ocenił(a) serial na 10
trifle

I ja kocham ten serial :D jest świetny :P Książka tak samo :D Colin Firth świetny, zakochałam sie Darcy ;p

ocenił(a) serial na 10
trifle

Troszkę po czasie, ale KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM :)

ocenił(a) serial na 9
trifle

jestem 260 (chyba ;p ) ale nie o chodzi ;) uwielbiam ten serial! oglądałam go niezliczoną ilość razy i ciągle nie mam dość =D

ocenił(a) serial na 10
trifle

Cudowny............Pan Darcy :)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Uwielbiam! Nałogowo oglądam!

ocenił(a) serial na 10
salinas

niedawno obejrzalam po raz pierwszy, ale Darcy jest tak hipnotyzujacy ze od razu sie zakochalam. i w nim i w serialu. ;)

ocenił(a) serial na 10
karinaa7

też go uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 10
Mawerli

ten serial jest świetny i ponadczasowy!! Jestem w nim totalnie zakochana :)

użytkownik usunięty
trifle

Uwielbiam ten serial (przede wszystkim ze względu na Colina Firtha:))

trifle

dla mnie najlepsza ekranizacja DiU :)) to z 2005 nie ma sie co rownac. O wiele lepsi aktorzy w rolach Darcy. Lizzie, Mr Bennnet, Lidia i Mrs Bennet ;)) sa świetni

trifle

wielbię :D

trifle

Ja też uwielbiam ten serial :D

ocenił(a) serial na 10
Ellesmera_11

272 fan serialu:)Kocham ten serial.1 z nielicznych seriali/filmów,które mogę oglądać na okrągło.

ocenił(a) serial na 10
trifle

A ten temat ciągle aktywny! No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak się dopisac, bo naprawdę uwielbiam ten serial, a najbardziej Pana Darcy <3

ocenił(a) serial na 10
Aneczkosia

serial jest niesamowity i za każdym razem jak go oglądam wbudza we mnie wielkie emocje ( hmmmmmm pewnie to przez Pana Darcy'ego :P )

ocenił(a) serial na 10
Aneczkosia

Ja też go uwielbiam, książkę z resztą też :)

ocenił(a) serial na 10
trifle

Ja też się podpisuję ;D

ocenił(a) serial na 10
trifle

po prostu świetne^^
Ta wersja jest najlepsza!!!

ocenił(a) serial na 10
trifle

uwielbiam :) ostatnio oglądałam film i nie dorasta serialowi do pięt. szczególnie totalnie płaska Keira, którą lubię ale tu wyglądała jakoś dziwnie w przeważnie żałobnie ciemnych nietwarzowych sukniach

ocenił(a) serial na 9
trifle

Ja również. Serial cudowny.

ocenił(a) serial na 9
Justitia

tak tak tak serial wymiata- indeed :P

ocenił(a) serial na 9
flyfinka

Dokladnie a znasz jakieś podobne ?

ocenił(a) serial na 9
Justitia

wiesz kiedys ogolnie na tvn style lecialy seriale kostiumowe: http://www.filmweb.pl/news/Seriale+kostiumowe+w+TVN+Style-40969
ale moim zdaniem w zaden sposob nie rownaja sie z tym- raczej smutnawe sa

ocenił(a) serial na 9
flyfinka

Dziękuję ;). Chociaż smutny klimat za bardzo mi nie odpowiada..

ocenił(a) serial na 9
Justitia

zauwazylam, że nie ma tu mojego edita wiec dodam ze fajny i w klimacie DiU jest " W swiecie jane austin" bardzo swobodnie traktuje fabule ksiazki

trifle

uwielbiam ten serial , no i pana Darcy :))

trifle

Kolejna fanka się kłania!

ocenił(a) serial na 10
trifle

Kolejna (psycho)fanka XD

trifle

Uwielbiam. :) Zarwałam noc żeby go obejrzeć... ;) A niektóre sceny oglądałam po kilka razy...
Kocham, kocham, kocham! I ten tajemniczo-romantyczny uśmiech Darcy'ego... Colin zagrał rewelacyjni. ;)
W porównaniu do wersji z 2005- serial RZĄDZI!! Nie umywa się... ;)

ocenił(a) serial na 10
trifle

I ja się dopisuję. Kocham ten serial od 15 lat. To bardzo długi i udany związek, myślę, że na całe życie.

ocenił(a) serial na 10
trifle

prowadzenie fabuły i gra aktorska na najwyższym poziomie... hollywood się nie umywa.
Od chwili obejrzenia tego serialu w latach 90 w TVP1 stałem się fanem Colina Firtha... aktora docenionego dopiero półtorej dekady później. Z resztą wszyscy świetnie grali... ech... tylko się napawać tym serialem

trifle

Do tej pory nie miałam pojęcia że istnieje tak genialny film/serial. W dzisiejszych czasach jest coraz mniej naprawdę dobrych filmów a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
trifle

Hej. Muszę się dopisać do tej listy :) Bardzo dobra obsada do tego mini-serialu. I bardzo dobra ekranizacja książki. O wiele lepsza wersja niż jej następczyni :x
Żeby więcej takich seriali!!

trifle

Wielbicielka od lat, właśnie oglądam go po raz n:)

ocenił(a) serial na 10
yasza

Kocham, kocham, kocham... <3! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones